| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
4.9.2007 10:49
super clanok! mam rad DSL.sk...
|
| |
Hacik
Od: Hacik
|
Pridané:
4.9.2007 10:54
Mno, pokial viem, tak pri Wii je problem s dostupnostou (nestihaju vyrabat). Ak je to pravda, tak potom su taketo statistiky vhodne tak akurat na vyhodenie do kosa...
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
4.9.2007 10:57
nech si kupia poriadne stroje a nie len taketo krabice na hranie
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
4.9.2007 11:37
jj PC+Linux + PS3 alebo Mac + PS3
tj kvalita, nie MS sunty
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
4.9.2007 16:23
rofl
|
| |
opravim ta
Od: opravim ta
|
Pridané:
4.9.2007 21:32
PS3+linux, alebo Mac + X360
naco PC?
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
4.9.2007 11:05
nejak chyba tomu tvojmu prispevku logika. ak maju 3x naskok a vedu tak to poradie to ze nestihaju vyrabat neovplyvnuje
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.9.2007 12:21
a ked nestihaju vyrabat a clovek si kupi namiesto ich zariadenia ,ktore sa neda zohnat, PS3 ?
co si myslis ze to spravi s ich naskokom asi ze logicky stupne co? cim menej vyrobia tym viac su popredu.. sak pohodka
|
| |
dsl
Od: dsl
|
Pridané:
4.9.2007 16:00
od utorka je v akcii v metre
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
4.9.2007 12:20
v nadpise by malo stat:3x menej popularna.popularnejsie versus menej popularne.
|
| |
www.sexy-dievcinka.tk
Od: www.sexy-dievcinka.tk
|
Pridané:
4.9.2007 17:00
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
www.sexy-dievcinka.tk
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
5.9.2007 8:14
nic proti Wii ale ked som videl ten ovladac bolo mi na grc
|
| |
roboboy
Od: roboboy
|
Pridané:
5.9.2007 12:12
Veru tak..PS3 sa pomalicky dostava do vedenia..Hodina PS3 pride aj z killer titulmy!!! PC si strčte nekam !!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.9.2007 12:48
Kam ?
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
5.9.2007 18:00
ps3 je dobra vec .ale PC ma vyhodu ze je na nom dost strategii.kratkych logickych hier . torenty.kopa casopisov z cd.internet atd.kolko bude stat casopis na ps3?. casopis na ps2 stoji 400 sk je k nemu len demo cd.
|
| |
zelenac
Od: zelenac
|
Pridané:
5.9.2007 22:15
naco su ti papierove casopisy, lol, vyrub si na zahrade strom a vytlac si.
|