| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
3.9.2007 8:09
Co je to v noci? Na ake uzemie sa to vztahuje? Noc je vzdy v niekolkych casovych pasmach, zato p2p zdroje asi nebudu moc geograficky ohranicene. Mozno z daneho (nocneho) casoveho pasma viacj ludi taha.
|
| |
science rules!
Od: science rules!
|
Pridané:
3.9.2007 8:22
Si asi necital pozorne, pise sa tam: "...v nočných hodinách lokálneho času užívateľov v danom regióne."
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
3.9.2007 8:25
Tie dáta sú merané u ISP, je to podiel na všetkých dátach prenášaných zákazníkmi ISP v danom čase, určiť čas nie je problém. Toto sú zatiaľ ale všetky zverejnené dáta.
|
| |
ppp
Od: ppp
|
Pridané:
3.9.2007 8:10
Pekne,ale mohlo by to byt rozdelene na jednotlive staty.
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
3.9.2007 8:32
ah jo, hnusny skype
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
3.9.2007 21:35
hnusny?zaplat panbu zan.vdaka nemu mozem hovorit s rodinou odkialkolvek na svete za haliere.pozri si,za kolko si mozes dat zavolat na mobil cez skype zo slovenska ked si napriklad v usa.a potom to porovnaj s nejakym roamingom od t-mobil ci orange.sa zobud.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
3.9.2007 8:43
Nech sa necuduju ked CD-cka a ostatne vecicky su take drahe na oficialnych trhoch!! A pochybujem ze by to niekto mohol obmedzit.... :-DDDD
|
| |
nobody
Od: nobody
|
Pridané:
3.9.2007 9:44
Nemozu to obmedzit, pretoze ako nahle jeden server zrusia, dalsie dva vzniknu. Takisto, ako to bolo aj so serverom Razorback, tak teraz je zas oblubeny iny server. Jedine, kto moze zneprijemnit pouzivanie P2P sieti je ISP provider. Ale kazdy kto chce net v sucasnej dobe,nema zaujem o ziadne obmedzenia...
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
3.9.2007 10:51
snazit sa nieco obmedzit mozu, ale aj tak by im to bolo na dve veci, pretoze ty co najviac tahaju tak to aj tak obidu, napr sifrovanymi torrentmi a podobne =)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
3.9.2007 11:32
Dufam ze sem hodite aj traffic rapidshare-u. To bude palka nejakyc 89% ak nie viac.
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
3.9.2007 12:18
Niekto nam tu nevie pocitat... Ked ma P2P 50-90%, ako moze mat RS 89%??? :D
|
| |
lazymen
Od: lazymen
|
Pridané:
3.9.2007 14:50
No myslim ze na SR a tiez CR dominuje RS. Ved ja uz ani nepoznam ludi ktory nieco tahaju cez P2P
|
| |
emanuel
Od: emanuel
|
Pridané:
3.9.2007 15:06
no tak to potom musis poznat straasne malo ludi...tie nove P2P protokoly su rychle jak svina...tak neviem kde je problem...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.9.2007 16:38
stoja za fajku sraciek
|
| |
Admin DSL.sk
Od: Admin DSL.sk
|
Pridané:
3.9.2007 22:00
tvoja mama stoji za sracku
|
| |
Sračka
Od: Sračka
|
Pridané:
5.9.2007 13:17
čo odo mňa chcete?
|
| |
Ďúra
Od: Ďúra
|
Pridané:
5.9.2007 21:47
pokoj
|