| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Johny
Od: Johny
|
Pridané:
3.9.2007 8:07
No neviem. Symbian ma predsa len svoju, a to dost silnu, poziciu. Ja osobne som so Symbianom spokojny a myslienka, ze by som mal na telefone Linux sa mi az tak moc nepozdava...
Uvidime v buducnosti ake to bude mat vyhody a nevyhody
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
3.9.2007 8:46
Johny mas pravdu!! A kedsi vezmeme kolko ludi je drzitelom smartphone telefonu (kvoli cene) pochybujem ze by stoho Linux mal velky zisk...
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
3.9.2007 9:00
prepac.. ale slovo Linux a zisk mi nejdu prave dokopy, Linux je cisto komunitny system (resp. jadro), ktoremu prispievaju svojimi programatorskymi silami hlavne dobrovolnici potom Red Hat, Novel a zopar inych. ziadna komercna spolocnost "Linux" z toho nemoze mat zisk, pretoze neexistuje.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
3.9.2007 9:23
pokial viem tak symbian sa uz nevyvija a miesto neho cazali vyvijat na linuxe. je to nieco podobne ako novell zahodil netware a zacal sa venovat linuxu.
|
| |
dovi
Od: dovi
|
Pridané:
3.9.2007 12:10
ze sa nevyvija, tuto somarinu mas odkial :))) aktualne sa pracuje na verzii 9.5, ktora ma priniest hlavne este mensie pametove naroky a niekolko sekundovy start systemu ako ma s40...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
3.9.2007 12:28
forcer, zisk novel zo suse ma aj red hat z RHEL
open source neznamena ze je to zadarmo ako pivo, ale slobodne ako sloboda prejavu
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
5.11.2007 11:24
ale bavit sa o tom ze "linux" ma nejaky "zisk" je zcestne..
Rhat a novel mozu z toho tazit, ale ziaden priamy zisk z toho mat nebudu(ziadne licencovanie linuxu nehrozi bohudik)
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
3.9.2007 8:28
Je to jasne, Linux go go go!!!
|
| |
graffoo
Od: graffoo
|
Pridané:
3.9.2007 8:39
treba si vyskusat nove motoroly s linuxom. aj ked to nie su smartfony, ta rychlost a funkcnost ma milo prekvapila.
|
| |
Vyhoda Linuxu vo Smartfonoch
Od: Vyhoda Linuxu vo Smartfonoch
|
Pridané:
3.9.2007 8:58
Vyhoda Linuxu vo smatphonoch spociva v nizkej cene a sirokej podpore do buducnosti oproti Symbianu.
|
| |
palino
Od: palino
|
Pridané:
3.9.2007 9:37
ked tam mam teraz symbian uz sa tam neda dat linux?
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
3.9.2007 10:34
Nie. Zabudni :)
MS go go go.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
3.9.2007 12:26
MS? to je ta korporatna spolocnost s velmi zlou povestou a velmi nekvalitnymi produktami?
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
3.9.2007 11:50
naco by si to chcel degradovat?
|
| |
palino
Od: palino
|
Pridané:
4.9.2007 0:28
len som sa pytal ci to je mozne.. nieco ako format c: :P
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
3.9.2007 16:36
ahoj, mam maly penis
|
| |
Be-eS
Od: Be-eS
|
Pridané:
3.9.2007 21:45
tak to je neprijemne :)
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
3.9.2007 21:53
Ak máš záujem, dám ti penis mojho oca, on má ceľkom veľký a už ho moc nepoužíva :-) Opýtam sa ho či by suhlasil, OK?
|