| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
TinkyBinky
Od: TinkyBinky
|
Pridané:
31.8.2007 20:58
kto dnes prepisuje DVD RW ja ak chcem neco napalit na nove DVD po 12SK a je to zbytocne prepisovat a tou rychlostou
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
31.8.2007 21:04
ti co maju trosku ekologickejsie rozmyslanie ako ty...
|
| |
TinkyBinky
Od: TinkyBinky
|
Pridané:
31.8.2007 21:18
To mas recht len je skoda ze tych ludi je malo, ale toto ne NIC ekologicky rozmyslat treba v inych veciach ako je prepisovatelne DVD
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
31.8.2007 21:50
suhlasim, ale ked je zapotreby zapisat napr. 7 GB tak nemas na vyber a potrebujes dual layer DVD. Ale dual layer DVD RW mi nepripada ako stastne riesenie, cakat hodinu na zapis dat a potom aj ta cena, ved dual layer DVD su uz cenovo na dobrej urovni.
|
| |
Tinky Binky
Od: Tinky Binky
|
Pridané:
31.8.2007 21:54
jj este DOUBLE LAYER DVD 8GB,to mam Jeden jediny kus aj to len preto lebo som potreboval 7 GB image napalit nanho koli zalho inak vsetko na disku a na vymenu dat nosim zo sebou 20GB disk.. asi tak ale RW je hlupost
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
2.9.2007 20:52
kto dnes prepisuje DVD RW ja ak chcem neco napalit na nove DVD po 12SK a je to zbytocne prepisovat a tou rychlostou .
12 sk :D ja kupujem verbatim za 8 sk
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
3.9.2007 6:38
Podla mna je to dobra vec. A najme tomu kto casto prenasa s jedneho PC na druhe data!
|
| |
nintenda
Od: nintenda
|
Pridané:
31.8.2007 22:39
Girls with huge natural & silicone sexy big boobs
http://sexcomputer.netfirms.com
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
1.9.2007 14:04
lol spambot XD
|
| |
26lukas26
Od: 26lukas26
|
Pridané:
31.8.2007 22:43
Neboj ked v blizkej buducnosti budu hd filmy beznou zalezitostou tak ked nabehnes ku kamosom neviem ci si budes trepat 15 gb usb radsej si to napalis na prepisovatelne dvd tot moj nazor
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
1.9.2007 11:47
si pozri kolko stoji 2,5" disk + ext. box na usb - za cca 2000Sk mas v pohode prenosnych 80GB + rychlost prenosu, lahsia skladovatelnost - prenosnost - zivotnost
za tu istu cenu moze byt 3,5" 250GB disk + ext.box.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
1.9.2007 13:04
dobre ale to by bolo za potreby uz prepisovatelne dvojvrstvove obojstranne DVD, a take este neni ani na trhu. A mozno ze ani nebude. Ved naco, ked tu su HD DVD ci Blu Ray
|
| |
matagyula
Od: matagyula
|
Pridané:
31.8.2007 22:53
Podla mna to nebude mat velke publikum kupcov , lebo kym sa to rozsiri, rozsiri sa aj HD DVD/ BluRay , a potom uz nebude mat zmysel si veci napalovat na prepisovatelne DL DVD.
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
1.9.2007 0:00
ja uz len cakam na tie 300 gigove holograficke disky. na jedno si napalim setko co mam na 50 DVDckach :D
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
1.9.2007 10:20
Potom sa ti poskrabe a mozes si to ist hodit ...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
1.9.2007 16:22
hmm, tak to sa este nacakas... pokial viem, tak holograficky zapis nebol tvoreny pre beznych uzivatelov, ale pre firemnych zakaznikov ako nahrada za magnetoopticke disky a zalohovacie pasky... tomu nasvedcuje aj cena - cena samotnej zapisovacej mechaniky je v sucasnosti na urovni cca. 100 000,- a media stoja asi 3000,-
|
| |
Andrey
Od: Andrey
|
Pridané:
2.9.2007 11:44
Nerozumiem preco by som mal mysliet ekologicky a platit ovela viac. Ked bude stat dotovat ekologicke vyrobky, tak ich budem kupovat. Inak len vtedy, ak budu vyhodne... Alebo mi ich mozu ludia co myslia ekologicky kludne dotovat.
|
| |
creryilky
Od: creryilky
|
Pridané:
10.10.2007 16:49
<a href=http://wood-pellets.blogspot.com>Wood Pellets</a> are clean burning, 100% natural, renewable resource.
<a href=http://wood-pellets.blogspot.com>Wood Pellets</a>
|
| |
ppx
Od: ppx
|
Pridané:
30.1.2008 11:04
no neviem ci si toto este niekto precita, ved je to starsi prispevok... ohladom okologickosti RW - jasne ze je ekologickejsie pouzivat lacne dvd ako drahe rw! to si nikto neuvedomuje ze ekonomicka stranka ekologie je mnohokrat dolezitejsia ako materialna???? po lopate - su rozne zamestnania ktore rozne vplyvaju na zivotne prostredie - ak budem dva dni robit na jedno rw (priklad) na dieselovom bagri a porovnam si to s par hodinami kvoli obycajnemu dvd... da sa polemizovat ohladom porovnatelnosti, moze to vyzerat 50 na 50. ale kolko suborov vacsich ako 4,5gb sa povaluju na vasich diskoch? tisice? desiatky? ci dva?! nevravim ze sa to v buducnosti nezmeni, ale TREBA SA ZAMYSLIET! Zijeme DNES! Kazdy mysli na buducnost a mysli si ze zachrani svet odnesenim jednej plechovky na recyklaciu. EKOLOGOVIA! ked nerozumiete, nekecajte.
|