| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
manusky
Od: manusky
|
Pridané:
31.8.2007 11:59
Dufam,že tu optiku od orangeu spostia v pondelok aj u nás v žiline!káble už mám položené od začiatku leta!
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
31.8.2007 12:13
Bol som sa vcera pytat v Orange (v Ziline) v predajni. Malo by to od pondelka fachcit, lebo zenska mi povedala, ze mozno budem prvy, ktory ma zaujem a ktory si to objedna a bude to mat. V pondelok uz budu konecne dostupne vsetky info, takze treba to uz le nejak vydrzat dovtedy.
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
31.8.2007 15:21
kde vsade je to v ziline, pokial viem tak len na vlkoch
|
| |
JaJo
Od: JaJo
|
Pridané:
31.8.2007 16:23
No moc by som sa netesil ... ja to mam uz rok a ziadny zazrak ... maju velmi caste vypadky a rychlost sa sustavne znizuje. Po troch rokoch to planujem zrusit
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
31.8.2007 16:26
kolko ti to dava ked stahujes z dobreho zdroja
|
| |
JaJo
Od: JaJo
|
Pridané:
31.8.2007 16:37
Tak 300 KB/s
|
| |
manusky
Od: manusky
|
Pridané:
31.8.2007 19:08
no nic moc. mne to dava okolo 600KB/S
|
| |
TheTOM.sk
Od: TheTOM.sk
|
Pridané:
31.8.2007 19:10
no ja si nestazujem...
|
| |
manusky
Od: manusky
|
Pridané:
31.8.2007 19:14
tak si nestazuj a poriadne citaj nadpis a clanok lebo trieskas OT. :D lol :D
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
31.8.2007 20:49
Mno jo, mne to ide zasa 1000Mb/s ale to nemam od orangu ... ja ani neviem preco to sem vlastne pisem .... jaj no jasne, len tak chcem niekoho nasrat ;-) platim 800Kc/6mesiacov
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
1.9.2007 15:12
Lenze nie kazdy je taky darmozrac, ze mu net musi dotovat ministerstvo skolstva.
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
1.9.2007 19:03
mno jo, ale zasa treba to brat z tej lepsej stranky, studujem v cechach, tak vycucavam iny stat ;-)
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
2.9.2007 8:45
mas sam pre seba gigabit ? ty si co sef sanetu ?
ten studentsky gigabit mas zdielany s X studentami
napis aku rychlost mas doma nie na intraku
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
31.8.2007 20:11
...aj solinky su sama jama(resp. kanal). podla mna to od pondelka este nemoze byt vsade, lebo niekde este len vykopavaju jamy na kable.
|
| |
Stano
Od: Stano
|
Pridané:
31.8.2007 21:08
a na Hlinach ako nic
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
31.8.2007 21:31
na solinkach kopu jamy na osvetlenie...tam optika je uz davno polozena
|
| |
vydlaci
Od: vydlaci
|
Pridané:
1.9.2007 14:40
vydlaci dajte uz pokoj s vasimi solinkami, jamamy, zumpami a inymi onymi
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
31.8.2007 22:51
aky som bol rad ked mi indiani na Hlinach kopali jamu pred oknom a nakoniec dezo hovori ze to bude osvetlenie
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
31.8.2007 21:30
kde konkretne si sa to pytal?
|
| |
Kelly
Od: Kelly
|
Pridané:
9.11.2007 14:53
Hello, my name is Kelly, I like yours guestbook, i with pleasure shall support a theme.
|
| |
viagra
Od: viagra
|
Pridané:
15.11.2007 8:52
http://sosna.webng.com/49517.html
|
| |
craiglist
Od: craiglist
|
Pridané:
16.11.2007 7:51
<a href=http://yrki.info/gee/82967.html>giant eagle</a>
|
| |
bankofamerica online banking
Od: bankofamerica online banking
|
Pridané:
19.11.2007 11:42
http://nasredin.webng.com/19/78674.html
|
| |
payday loans
Od: payday loans
|
Pridané:
19.11.2007 13:12
http://autotrader.lookera.net
|
| |
e-bay
Od: e-bay
|
Pridané:
20.11.2007 9:24
Hello,
Today I visit your website.
It’s a really very nice and a lot of work you do.
I’ll come back to visit you site.
Maybe you can visit my site and sign my guestbook.
|
| |
payday loans
Od: payday loans
|
Pridané:
20.11.2007 10:11
http://e-bay.lookera.net
|
| |
free porn
Od: free porn
|
Pridané:
21.11.2007 9:31
http://free-porn-videos.lookera.net
|
| |
jarod
Od: jarod
|
Pridané:
31.8.2007 12:00
uz sa tesim. konecne HD
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
31.8.2007 12:18
Ak si myslíte, že dátové služby od ORANGE budú v pomere výkon/cena trhový ťahák, tak ste na obrovskom omyle, a ste naivní. Spomente si len na mega ojeb ala GPRS, EDGE a aj UMTS. Všetko SUPER SUPER technológie, za "skvelé ceny". Však čo by ORANGE pre zákazníka nespravil no nie?
Ak aj bude optika už reálne fungovať u nich, tak na betón to bude za katastrofické ceny a paušály. Nič nieje zadarmo, a toto už vonkoncom nebude, a navyše tam bude určite zakonponovaný zase nejaký veľký OJEB na občanov.
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
31.8.2007 14:17
Neviem ty chujko čo máš proti sieti UMTS Orange, ja ju využívam ako sa len dá a som nad mieru spokojný.
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
31.8.2007 21:32
zeby dalsi pracovnik T firmy?
|
| |
xDD
Od: xDD
|
Pridané:
31.8.2007 14:43
Zase niekto, kto si mysli, ze sa vsetcia na tejto planete spikli proti nemu a kazdy pokrok spolocnosti je vlastne jeden velice velky ojeb :))))
xDD parada
Co takto navstivit psychologa? :))
|
| |
tcom
Od: tcom
|
Pridané:
31.8.2007 12:28
magio nie t-com nikdy viac. Mám skúsenosti s ich netom a je to bordel (2ve zapájania 2-problémy(zo strany T-comu - dali zlé heslá)) ich technický hotlajn stojí toľko ako Anča čo ponúka sexuálnu slobodu na na audiotexte (pre neznajúcich: ich hotlajn beží na audiotexte) no a call-center nič nevedia nevľúdny. a to som pracoval na call-centre inej spoločnosti a kebyže sa správam tak ako oni tak som prvý mesiac už bez práce. Ale k veci skôr si pozrem dvd ako neaký ich HD-shit.
P.S. T-com by sa mohol oficiálne vyjadriť k celej ich úbohej situácii
|
| |
chello
Od: chello
|
Pridané:
31.8.2007 13:03
No este si poplac... Koho to zaujima co si ty nedas? Aj tak si nic konkretne k veci nepovedal (2problemy, to je nadherna definicia), takze ludom co si ho idu dat to nic nepovie. Plakat chod k mamicke...
|
| |
eintsein
Od: eintsein
|
Pridané:
31.8.2007 13:24
no,mne to napriklad celkom pomohlo.uvazoval som nad magiom takze ma zaujimaju skusenosti inych.dobre aj zle.keby si kazdy nechal svoje zle skusenosti pre seba,to by nas spolocnosti ojebavali ako by sa im chcelo nadalej.zaplat panbu za internet.
|
| |
cartman
Od: cartman
|
Pridané:
31.8.2007 14:41
Ja mam t-com dsl uz dva roky a nezaznamenal som jediny problem. Za celu dobu som mal dva vypadky - jeden polhodinovy a jeden poldnovy ked tresol blesk a odjebkalo im routre.
S hotlajnom som bol tiez spokojny az do minuleho tyzdna ked ma pipka vyslovene ojetrtkabatila - ale to je skor vynimka.
Magio sice nemam, ale sused ma a zatial sa nestazoval. Maju v t-come urcite svoje muchy, ale ked to porovnam s tym co pocuvam od kolegov o slovanete a o nextre tak zlaty t-com.
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
31.8.2007 16:16
mno ja som mal tiez od nemenovanych internetove pripojenia a jedno lepsie jak druhe.. som jeden cas robil v t-come.. a vedzte ze je tam fajny bordel.. a ojebavaju.. sami by si niektore produkty nedali.. ale to len vec interna.. preto dalej nebudem rozpytvavat..
co sa fakt oplatilo aj mne bolo, ze bola predlzena akcia na net turbo 2 s modemom a skratenou viazanostou na 18 mesiacov, ktora mala byt len do konca juna.. aj za riadne vysoky poplatok som zrusil povodneho providera..a teraz ficim na dsl.. pricom.. uvadzane rychlosti pre pripojenie turbo 2 vyrazne prevysili skutocne hodnoty ktore momentalne dosahuje moje pripojenie. Takze net sa mi urcite oplatil..a co som pozeral magio... momentalne je dost slabe pokrytie na uzemi slovenska.. taakze.. poriadne predtym nez podpisete zmluvy si overte dostupnosti a radsej vyuzite moznost drahsieho variantu ako lacnejsieho..lebo preplatite.. :) tolko odo mna.. :)
|
| |
Leo
Od: Leo
|
Pridané:
1.9.2007 12:56
Ja mam Magio a poviem ti,ze som spokojny...
Za celu dobu , co ho mam to vypadlo iba tusim dva krat.
Technik mi povedal,ze signal je brany zo satelitu a ze mali problem so servermi , ktore signal spracuvaju.
Tomu,komu Magio seka,odporucam preverit si vedenie kablov...
Magio je na toto naozaj chulostive.
Co sa tyka Magio - netu,tak je tiez spokojnost...Ano , mohlo by to ist trolinku rychlejsie , ale za tu cenu je to bomba..
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
31.8.2007 13:01
o ja som zatial snimi problemy nemal ale magio si urcite nedam .. jedine co mi vadi je ta privysoka cena
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
31.8.2007 21:32
no magio v ZA pekne nepekne seka...
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
31.8.2007 13:11
1. HD-film? Prva lastovicka leto nerobi...
Mam doma uz vyse 2 roky DVD prehravac pri TV, ale DVD filmov som pozeral tak mozno 5. Najma pozeram divixi a kvalita mi staci. Kto ma dobry pocitac a hraval niekedy nove hry, tak nemoze byt napichany z toho rozlisenia a takych detailov.
|
| |
Peter_MIG
Od: Peter_MIG
|
Pridané:
31.8.2007 19:10
ty mas maximalne tak doma VHS a ciernoviely TV.
|
| |
sósó
Od: sósó
|
Pridané:
1.9.2007 9:46
ciernoviely? to je aky? to som nevidel...
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
1.9.2007 15:13
to je skoro ako ciernobiely, ale namakanejsi!
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
3.9.2007 17:43
Mal by som byt asi poctený, keď niekto iný používa rovnaký nick ako ja.
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
3.9.2007 18:54
Digitálny Svet pod Dupou!!!
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
1.9.2007 10:20
WTF tak ked porovnavas kvalitu DivXu a DVD tak dovi dopo... a o HD ani nehovorim.
|
| |
com,com,t-com
Od: com,com,t-com
|
Pridané:
31.8.2007 13:25
2chello: veľmi by ma zaujmalo čo robiš, či nahodou nie si z T-com PR. veď určite je jedným podľa mňa dôležitým faktorom pri akejkoľvek službe poskytovaný servis. Ak ja mam nasluchať na drate zakomplexovaneho typka, ktoreho nebavi poučuvať a riešiť sťažnosti zakaznikov tak prepač s takou firmou nechcem mať nič. A aby som mal platiť za podporu tak to je vrchol stupidity. Keď som volal do chella tak bez problemov poradia.
Rozšírená inštalácia koncového zariadenia cez telefónnu linku:
technická podpora 0900 211 111 (tarifikácia hovoru 15,10 Sk/min + DPH)
cez pracovné dni od 8:00 do 20:00 hod a cez víkendy a sviatky v čase od 9:00 do 17:00 hod.
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
31.8.2007 16:23
prispevok vyssie... nevies si predstavit kolko debilov je na drate pocas dna..takze pokial niekto ta posle do teplych krajin niekolkokrat do dna, lebo sa mu vidi vysoka faktura za telekomunikacne sluzby.. pritom akoze nikde nevola..a ked si pozries vypis pozadovaneho mesiaca..a vidis tam 2 hodiny nad ramec, mobilne siete a neviem co este.. tak je co sa cudovat.. zadalsie.. neinformovanost dotycnych o produktoch, ktore si davaju a potom sa stazuju ze oni to nechceli.. pritom informacie chodia pravidelne pribalene vo fakturach..internet a infolinky funguju... sa necuduj lebo robota na linke je tak mimoriadne psychicky narocna.. zeby si sa divil... a ked prave zavolas po tom ako niekto bol vypi_ovany pre nieco za co ani nemoze.. a minimalne patkrat do dna..tak sa necuduj ze dalsi telefonat proste nezvladne..
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
3.9.2007 17:51
Čiastočne súhlasím, ale na druhej strane, povedzme si na rovinu, že viaceré firmy, a najmä Telekom, dlhé roky zavádzali zákazníkov. Asi sa pamätáš, ako vyzeralo DSL pred 2 rokmi. Zámerne podobné mätúce pojmy, sľúbime všetko na svete, ale v skutočnosti si musíte dokúpiť ešte to a tamto a najmä hlasový program, a tak ďalej. A výsledná cena s DPH sa nakoniec dosť výrazne (asi 3x) líšila od reklamy (ktorá bola zanovito bez DPH). Nie každý je telekomunikačný špecialista, aby rozumel rozdielom medzi DSL linkou, DSL dátovým programom, DSL pripojením, atď.
Takže tých nespokojných zákazníkov si firmy niekedy samy vyrábajú, za čo samozrejme call centrum nemôže a všetko si to odskáču pracovníci telefonickej podpory na svojom zdraví.
|
| |
HD vsak SR na to nema net
Od: HD vsak SR na to nema net
|
Pridané:
31.8.2007 13:26
Skade si mam vycucat bitrate 6mb/s? A to som z 2. najvacsieho mesta - Kosice a mam najrychlejsieho providera, ale mne ten bitrate skace od 4-8mb/s ked. Tak to uz vidim tu plynulost :(
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
31.8.2007 13:33
to bude akoze magio pozeratelne na inych operatoroch? O_o b.shit
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.8.2007 14:15
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
trtrko
Od: trtrko
|
Pridané:
31.8.2007 16:52
hovori ti nieco buffering?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
31.8.2007 17:28
Magio je sledovatelne len na pripojeni od T-comu a tam ti vyhradia na to garantovane pasmo, takze sa nemusis bat ...
|
| |
TheTOM.sk
Od: TheTOM.sk
|
Pridané:
31.8.2007 19:12
No neviem, skor preferujem Orange ako T-Com.
|
| |
Peter_MIG
Od: Peter_MIG
|
Pridané:
31.8.2007 19:15
no neviem, ja mam zatial Slovanet, sice 2 Giga FUP ale nestazujem si - weekendy mam zadara :)
|
| |
magio VS net
Od: magio VS net
|
Pridané:
31.8.2007 13:32
ale sranda je že internet ti ponuknu 1,5 mega. A keď stahuješ alebo pozeráš film tak tam máš traffic ako blázon. To ani P2P nemôžem skoro dať. keby aspoň ten net bol tak rychli ako štava do boxu
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.8.2007 14:30
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
omg zas
Od: omg zas
|
Pridané:
31.8.2007 13:38
REKLAMA
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.8.2007 14:13
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Od:
|
Pridané:
31.8.2007 14:00
nielenze to je na fup narocne ale aj na rychlost. na slovensku je to nemozne
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.8.2007 14:13
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
dfds
Od: dfds
|
Pridané:
31.8.2007 14:06
sak ten bitrate je horsi ako vacsina dvd ciek
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
31.8.2007 14:15
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Stock
Od: Stock
|
Pridané:
31.8.2007 17:18
Mas tam napisane ze to ide cez kodek h264 - citaj poriadne pred napisanim somariny!
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
31.8.2007 18:42
Vacsina DVDciek ma rozlisenie 720x400 :)
|
| |
dfds
Od: dfds
|
Pridané:
31.8.2007 19:08
ono na druhu stranu ked ich taham z netu tak sa ani nedivim :)
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
1.9.2007 21:38
H264, voe. To je o tom, že nemusíš mať vysoký bitrate a kvalita je superbombapecková.
P.S. Vysvetlenie polopatistické pre neznalých a jednoduchých.
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
31.8.2007 15:11
nie je magio dvd pozicovna tak, ze stiahnem na disk a mam 2 dni aby som si kukol? real time kukat, co ja viem, nechcem. Ale DSLje super, ale ked je niekde dobre Wi-Fi, DSLko je slabsie, ale inak super. A ze Magio je drahe? za skoro litrik mam zakladny balik a tri tematicke ci jake baliky, uplne staci, ten disk v magio boxe je dobra vec, ja neviem, dal by som si to, v mojom okoli co maju ludia tak to fici v pohode, a za ten litrik uz aj s internetom a wi-fi po dome ci byt, podla mna to nie je neako velmi vela
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
1.9.2007 10:23
Nie, pokial viem, tak by to malo byt tak, ze ti uvolnia nejaky "volny kanal" na jeden den (alebo dva?) a pozeras to tam na nom.
|
| |
Magic
Od: Magic
|
Pridané:
2.9.2007 23:05
Behom tych 48 hodin mozes pozerat hocikedy, ked nemas cas, tak to vypnes a o dopozeras neskor, alebo mozes pozerat od zaciatku kolkokrat stihnes za tie 2 dni.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.8.2007 16:45
REKLAMA
|
| |
Bozz the Original
Od: Bozz the Original
|
Pridané:
31.8.2007 19:58
za ten litrik posurfuju aj susedia zadarmo ak to wifi typci dobre nainstalovali vid manual zakladne nastavenie bez sifrovania !!! Draytek Vigor Tikom nijak neobmedzuje svojich zakaznikov /FUJ CHELLO s tym skulavym trulom co ma vydute teplaky od "babeniek na nete" / takze ludia hr hr do tikomu vybudujete krasnu MESH WIFI aku nebude mat ani San FRensisko..
|
| |
all
Od: all
|
Pridané:
31.8.2007 19:41
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
heytehretestingtesting
Od: heytehretestingtesting
|
Pridané:
31.8.2007 20:10
hey there this is a test....
abcd1234
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
31.8.2007 20:30
ja mam t-com.4 roky som spokojny.totalne bezproblemovy. .ked mam problem zavolam.co tu pinda ktosi.aj do buducnosti planujem telekomunikacie.ziadna pochybna mikrovlnka.trosku je to drahe ale co je lacne stoji v kapitlizme za hovno.
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
31.8.2007 20:32
hh chcem vidieť ako sa budú v t-come tváriť keď si zrazu v jednej bytovke pustí cca 10 ľudí ten HD film xD
|
| |
pilco
Od: pilco
|
Pridané:
31.8.2007 20:36
v mensich mestach neni dostupne Magio ale Turbo 2 nema konkurenciu je najlepsie ved tam neni FTP
|
| |
PILCO
Od: PILCO
|
Pridané:
31.8.2007 20:37
sry myslel som FUP
|
| |
ucho1212
Od: ucho1212
|
Pridané:
31.8.2007 20:43
k tomu orange na zaciatku co je internet ma chello lepsi sice drahsi ale no co uz a ta TV co ja viem HDMI ma 1060p a orange ma do 720p takze ziadny zazrak zatial
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
31.8.2007 20:58
no jasne ale tak ked sa pozries co za televizor ti zvladne 1060p/i .... zacinaju od 50k a vacsina ludi je vlastne rada ked si kupi nejaku plazmu s nalepkou HDready nietak este FullHD ...
|
| |
Bozz the Original
Od: Bozz the Original
|
Pridané:
31.8.2007 21:04
chalani a gde ste videli predavat 1060p/i ? to budu nejake nove modely pre slovakov teraz vystavovat na nemeckej IFA2007?
ja ajtak tuzim po 1080p to "porno ma říz" vidno pomarancovu kro herecke na zadku,hemoroidy skratka parada
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
31.8.2007 21:16
Sorac nechal som sa uniest klegom vyssie .... 1080p/i (p-prekladane/i-neprekladane) snimok ;-)
|
| |
oblaty
Od: oblaty
|
Pridané:
1.9.2007 15:45
Treba si kupit CRT telku co ti spapa aj HD signal.. nas Samsung zoberie az do 1080i, a vobec nestal 50k...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
31.8.2007 21:27
a potom ze linky nestihaju...
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
1.9.2007 9:53
V NR keĎ to kopali na klokočine odjebali vodovodne potrubie... DEMENTI!!!
|
| |
luke
Od: luke
|
Pridané:
2.9.2007 0:22
6Mb/s tak to je urcite sila, ale na blu-ray je bezny bitrate cez 30Mb/s.... ja viem, je to v rozlisku 1920x1080, ale i tak je to lepsie ako dratom do oka, to magio myslim.
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
2.9.2007 14:05
som kukol tych bratov grimovcov, a bolo to plynule, aj obraz bol super na hd ready telke, zvuk neviem ohodnotit bo nemame 5.1 repro. a da sa popri tom aj stahovat z netu
|
| |
runner47
Od: runner47
|
Pridané:
3.9.2007 10:13
toto je ono? hm ma to 770 mb a je to HD? :O
http://magazin.station.zoznam.sk/
servlet/Satellite?pagename=Film/
CMS_Page&childpagename=Magazin/
CMS_Container&packedargs=c%3DPage%
26cid%3D1127651109251%26ast%3DST_
CMS_P%26asid%3D11745845932
24%26site%3DFilm
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
3.9.2007 11:39
nie, t-com ma dve verzie bratov grimovcov, normal kvalita za 55sk (to ten tvoj odkaz) a hd kvalita zadara, to nemaju na t-station, iba na magiu
|
| |
Diuffgeri
Od: Diuffgeri
|
Pridané:
4.9.2007 22:56
<a href=http://www.theworldlink.com/guestbook/>hot site</a>
please visit this cool site
|
| |
incxucaeby
Od: incxucaeby
|
Pridané:
15.10.2007 19:32
Hello! Good Site! Thanks you! hpiwmnpnjfw
|
| |
Anikrichard
Od: Anikrichard
|
Pridané:
5.9.2007 8:23
hello , my name is Richard and I know you get a lot of spammy comments ,
I can help you with this problem . I know a lot of spammers and I will ask them not to post on your site. It will reduce the volume of spam by 30-50% .In return Id like to ask you to put a link to my site on the index page of your site. The link will be small and your visitors will hardly notice it , its just done for higher rankings in search engines. Contact me icq 454528835 or write me tedirectory(at)yahoo.com , i will give you my site url and you will give me yours if you are interested. thank you
|
| |
Linktygirla
Od: Linktygirla
|
Pridané:
13.9.2007 22:46
hot videos
<a href=http://www.sexvideo.hop.ru/>sex</a>
|
| |
AdvertisingPo
Od: AdvertisingPo
|
Pridané:
14.9.2007 22:27
Hello , my name is Mark and I can help you promote your product or site by leaving a comment on 500 000 sites. It will help you bring massive numbers of visitors to your product or site. Please contact me testmail@asiamail.com or icq 389 972 654 if you are interested , thank you
|