| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
27.8.2007 11:27
Americania sa boja, ze oni uz nebudu mat kontrolu nad/v riadiacimi čipmi
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.8.2007 11:29
maju obavy ze v riadiacom cipe moze byt aj iny software a zbierat udaje z americkych PC. O to ide USA, vzdy im ide len o informacie, aby ich mali oni a nie nikto iny
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
27.8.2007 14:17
No vsak ano doteraz tam davali svoj soft ktory zbieral info z ostatnych pc
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
27.8.2007 15:45
Vdaka za vysvetlenie, z toho clanku som vobec neved o co ide...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.8.2007 20:29
Tak to budes dement.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.8.2007 14:39
Prepáč
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.8.2007 11:30
uvidime co na to Bozz, o chvilu pride
|
| |
Bozz the Original
Od: Bozz the Original
|
Pridané:
27.8.2007 11:43
Ja som vsade!
|
| |
Bohh
Od: Bohh
|
Pridané:
27.8.2007 11:53
Ja som všade!!!
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
27.8.2007 12:00
No ancijáša tvojho Čínskeho ti naháňam !
|
| |
laotse
Od: laotse
|
Pridané:
27.8.2007 16:27
:D
|
| |
f.c
Od: f.c
|
Pridané:
27.8.2007 11:49
ale ked je to v rukach USA, vtedy nie su bezpecnostne obavy, swiine paranoidne americke.
|
| |
ouhh
Od: ouhh
|
Pridané:
27.8.2007 21:47
no keby som si mal vybrat, tak radsej nech su informacie v rukach usa ako ciny..
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
27.8.2007 12:26
Ako som davnejsie povedal. Cinania si USA pomalicky skupuju a robia to velmi sikovne. Ved dnes uz keby Cina, India, Japonsko a Rusko chceli, bez mihnutia oka polozia USA na kolena s devizovymi rezervami ktore maju.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.8.2007 12:44
co by z toho mali?
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
27.8.2007 14:12
40 az 60 milionov paranoidnych ludi, ktorym sa splni nocna mora. a nepomoze im ani chuck norris...
|
| |
yanick
Od: yanick
|
Pridané:
27.8.2007 20:01
no, neviem, http://www.funny.sk/texty/index.php?tid=81 ale cinania si urcite kupia a chucka :-D
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
27.8.2007 15:49
amerika a EU su krajiny ktore zivia cinu..
Keby USA/EU dali obchodne embargo na vsetky cinske produkty, tak cinania vykapu ako muchy..
mohli by zavriet ~70% fabrik...
Ale USA/EU firmy tiez chcu predavat na miliardovom trhu.. ale ak to pojde takto.. tak tam slahnu take dovozne prirazky ze nikto nebude kupovat cinske produkty..
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
27.8.2007 23:34
Ale netrep. Cina ma tolko dolarov, ze luskne prstom a a amici im za ne daju tovar,alebo zlato. nemaju ani jedno a ani druhe aby to mohli dat hned na drevo. Su v sachu a dobre to vedia. tak Cina si potichucky skupuju USA..Uz len kupenie tkej IBM je pre USA obrovska potupa.
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
27.8.2007 23:38
A za druhe ,ak by USA/EU dali obchodne embargo Cine, tak by porusili zasady volneho obchodu, pretoze ich jediny dovod by mal podton STRACHu... Nemaju ziaden zakonny dovod odjebat Cinu z kapitaloveho trhu...ak by to urobili Cina s nimi pozameta hned...takto to robi postupne.
|
| |
runner47
Od: runner47
|
Pridané:
28.8.2007 8:30
haha cine staci uvolnit vsetky svoje dolarove zasoby a amici a zvysok sveta je v p***.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
28.8.2007 10:38
naco im asi budu ked bude embargo? ani ziadny komunisticky blok by sa nevytvoril pretoze vacsina azie co maju ropu (iran, iraq, afganistan) komunistov nemaju radi. vid rusko afgansku vojnu, ktora je podstate povodcom dnesneho napatia medzi islamcami a ostatnym svetom. a india ma spory s cinou takze by embargo iba uvitala, jedine co by bolo najhorsie ze Rusi vycitia prilezitost. a budu pekne zarabat
a keby zacali zbrojit tak no mame vojnu ktoru by sme vyhrali pretoze na jedneho zapadneho 5 cinanov. tj 5nabojov
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
28.8.2007 14:21
jop ale keby nebolo amikov tak by afganci nemali zbrane volakedy :) takze za problemy s islamcami mozu jak tak rusaci tak aj amici :) ..nedavaj to na jednu stranu...obaja chceli ovladat ..tak ako pri nasej republike volakedy tak aj tam .. :)
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
28.8.2007 14:23
jop ale keby nebolo amikov tak by afganci nemali zbrane volakedy :) takze za problemy s islamcami mozu jak tak rusaci tak aj amici :) ..nedavaj to na jednu stranu...obaja chceli ovladat ..tak ako pri nasej republike volakedy tak aj tam .. :)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
28.8.2007 10:34
jaaaaj ze chlapec, cina by vydrzala ale keby niet EU/USA nemaju kde vyvazat a tak by postupne isli dolu vodou a nemohli by si nic kupit nikde pretoze budu mat embargo. naco by potom bolo cinanom asi 3mld triciek? kazdy si kupi tri a nebude mat na najom.
a povedz co by zmohla cina? vacsina prachov je v rukach EU/USA lebo investicie do ciny idu zo zapadu, sice musia spolocnosti zalozit novu firmu a z tej polovica patri CLR.
|
| |
mas pravdu
Od: mas pravdu
|
Pridané:
30.8.2007 8:12
ale keby nebola cina, EU/USA by nemali kde vyrabat. vsetko co mozu presunu do ciny kvoli lacnym vyrobnym nakladom.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
27.8.2007 12:32
ked cinania kupia seagate,tak ja ho uz nikdy nekupim.zo zasady nic cinske.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
27.8.2007 12:38
To aby si vyhodil cely PC, pretoze urcite tam mas aspon suciastky vyrobene v Cine. ;)
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
27.8.2007 12:54
a ked uz nie suciastky tak aspon balene je to v cine
|
| |
Azurit
Od: Azurit
|
Pridané:
27.8.2007 17:03
Americke suciastky, cinske (ruske) suciastky, vsetko vyrobil tajwan.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
27.8.2007 15:50
Cinskeho/Taiwanskeho mas viac ako si myslis..
|
| |
laotse
Od: laotse
|
Pridané:
27.8.2007 16:29
aj twoj otec bol wyrobeny w cine... ;)))
|
| |
made in china
Od: made in china
|
Pridané:
27.8.2007 23:58
V cine vyrobili aj poklopec na tvoj wc a tiez ti to nevadi.
|
| |
Technicky Bozzorovateľ
Od: Technicky Bozzorovateľ
|
Pridané:
28.8.2007 19:37
Poklop na WC je super vecička toto !
Ideálna na takéto domáááce žuuvaniéé
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.8.2007 14:27
Chuck Norris už nepomôže, jedine jeho brat Chuck Clytoris to môže zachrániť.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.8.2007 23:59
Iba Chuck Norris ma to pravo rozhodnot co vyrobia v Cine a co nie!!!
|
| |
OTAZKA?????
Od: OTAZKA?????
|
Pridané:
27.8.2007 15:41
Chcem niekoho poprosit o radu: (sorry ze sa tu montujem s niecim co nema nic s clankom spolocne) Chcem trocha zrychlit PC, ak kupim druhy HDD s tym ze na jednom XP,strankovaci subor , ovladace.... na druhom soft, hry .... Pomoze to? Alebo radsej dalsie 1GB RAM. momentalna zostava: MB-ASUS M2NE nForce570,CPU-Athlon64 3500+ AM2,HDD-SeagateSATAII 160GB, GR.KARTA7600GT 256MB Sil.Pipe2,RAM-Kingstone533 2x512MB dual chanell.
|
| |
Ramka
Od: Ramka
|
Pridané:
27.8.2007 15:53
Ten disk by ti nezvysil rychlost ani o 10%.. ak by si samozrejme nekupil flash disk.
Kup RAM
|
| |
laotse
Od: laotse
|
Pridané:
27.8.2007 16:30
wyjebany spam... :)
|
| |
Azurit
Od: Azurit
|
Pridané:
27.8.2007 17:04
Ak kupis taky isty hdd tak ich mozes zapojit do raidu.
|
| |
RAID???
Od: RAID???
|
Pridané:
27.8.2007 17:21
RAID nesuzi hlavne na zalohu dát??? alebo to aj zrychli system????
|
| |
M3dz!k
Od: M3dz!k
|
Pridané:
27.8.2007 17:42
www.google.sk/com
pripadne wikipedia?
rozhodni sa sam. Alebo ani to nevies?
|
| |
M3dz!k
Od: M3dz!k
|
Pridané:
27.8.2007 17:42
jo pardon, mne tam este nieco chyba. Tak:
??
???
|
| |
technik
Od: technik
|
Pridané:
27.8.2007 21:24
Používam RAID 0, hlavne na strih videa. V tomto zapojení sa výkon HDD zvýši na dvojnásobok. Keďže HDD je najužší lievik v PC, táto varianta max urýchli prácu. Zo skúseností však odporúčam tretí HDD na zálohy.
|
| |
OTAZKA
Od: OTAZKA
|
Pridané:
27.8.2007 18:14
Presne toho som sa obaval ze sa najdu jednotlivci(uz sa prvy ozval "M3dz!k") ktory budu trepat kok..iny namiesto toho aby normalne odpovedali. Poprosim radsej ziadna odpoved ako blba odpoved, dakujem. A este pre "M3dz!k" posielam ?? ???
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
27.8.2007 18:31
a co si cakal ... aky mas nick, taku dostanes odpoved ;o) ...
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
27.8.2007 18:49
A seagaty su vraj najlepsie disky. Skoncia ako thinkpady...
|
| |
Jean-Luc Picard
Od: Jean-Luc Picard
|
Pridané:
28.8.2007 1:15
Aj USS Enterprise bola vyrobená v Číne....
|
| |
Charles "Trip" Tucker III
Od: Charles "Trip" Tucker III
|
Pridané:
28.8.2007 9:43
Aj Warpovy pohon...
|
| |
Bozzaj ma v riť#
Od: Bozzaj ma v riť#
|
Pridané:
28.8.2007 14:27
Aj moj monitor !! To je noční můra!!! pomoooc!
činske komoušky mě chcejí zkomoušit v posteli !
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.8.2007 17:29
činska mafia
|
| |
kritik
Od: kritik
|
Pridané:
28.8.2007 19:02
a Bozzz je kus chuja a dava chlapcom do kakaca.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.8.2007 19:28
Pri srani si stiahne činske nohavice sadne si na činsku latrinu pri tom dýcha činsky vzduch splachuje vodou čistenou činskou čističkou a utrie si riť činskym papierom
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 15:17
Keby v USA vsetci pouzivali linux, tak by im cinania nikdy nekupili sígejt.
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
30.8.2007 20:48
ten linux, to je nejaka zbran na Cinanov alebo co? ;-)
|