| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
24.8.2007 13:45
znie to super ale ak budu ceny za sluzby take vysoke ako v dnesnej dobe za satelitne sluzby tak to moc skvele nebude :D
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
24.8.2007 20:32
IMHO to ma sancu... Tie spolocnosti by mali obrovsky trh centralizovane k dispozicii.
|
| |
huhuhu
Od: huhuhu
|
Pridané:
24.8.2007 13:49
predpokladam ze to vyhra vodafone a t-mobile a 02
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
24.8.2007 13:52
ja myslim ze to vyhra evtoreľ a glovteľ :)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
24.8.2007 15:41
No aspon chytim konecne siet aj v Tatrach.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
26.8.2007 11:04
??? ti webe? no neviem ako teraz (a neiem v ktoryx tatrax) ale pred dvoma rokmi som mal eurotel signal takmer v celyx tatrax (samo ak mas orange, tak xod dpc..)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.8.2007 15:03
Tak mozno dakde na takych miestach ako je chopok, kde je milion turistov. Ale minule som bol na Temnosmrecianskych plesach a signal som chytil az ked som zisiel dole k Permonu.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.8.2007 15:04
BTW mam T-mobile.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.8.2007 19:29
Medvede rušia signál
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
24.8.2007 16:00
nejaky problem s iridiom?Ten je globalny,vratane oceanov.Chcel by som aby toto bola nie len europska ale globalna zalezitost.a hlavne aby si to mohol ktokolvek dovolit a mesacne pausaly nedosahovali radovo tisice dolarov ako u sucasne dostupnych rieseni.no jo,pojdem sebe snivat dalej...
|
| |
jo2X
Od: jo2X
|
Pridané:
24.8.2007 16:20
Chudáci naši politici a štátny úradníci utrú hubu, úplatky sa budú dávať v Bruseli. To by mali zakázať.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.8.2007 19:29
*uradnici si utru hubu činskou šatkou
|
| |
hamm
Od: hamm
|
Pridané:
24.8.2007 17:00
EU zdialky moze vyzerat ako byrokraticka masineria..ale nieco na nej aj tak bude..
|
| |
shadowboy
Od: shadowboy
|
Pridané:
25.8.2007 16:35
sak Thuraya take nieco poskytuje pre europu, blizky vyhod a severnu afriku, ale ceny radsej nechcem vediet...bleee
|