| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
24.8.2007 8:21
pekna myska inak by ma zaujimalo naco je hracom tak citliva mys, skor pre grafikov i ked je mozne ze som mimo :-)
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
24.8.2007 8:35
vidno,ze si nikdy nic poriadne nehral:)
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
24.8.2007 9:12
nj, ale od urcitej hranice je to viac o imidzi ako o narokoch
|
| |
hafik
Od: hafik
|
Pridané:
24.8.2007 12:57
Podla mna nieje ako hovoris. Ked sa mi pokazila mys tak som sa rozhodol ze kupim uz nejaku kvalitnu. Ako som hladal tak som nic poriadne nenasiel az na jednu Razer diamondback. Tiez sa mi nezdalo ze musim plpatit za imidz (priesvitne casti, modre podsvietenie, fezfarebny senzor). Ked som je kupil (okolo 1700sk) nicoho som nelutoval. Mys je presna, citliva, dobre sadne do ruky a je fakt z velmi kvalitnych materialov. Este dodam ze hry sa takmer vobec nehravam a nerobim ani grafiku. Proste niekedy sa viac oplaty investovat do kvality.
|
| |
razer
Od: razer
|
Pridané:
26.8.2007 20:39
Tie mysky su rovnake ako tie za 500Sk, ci pri hrani ci pri praci. Kamos mal tiez Diamond Black alebo Plasmu - uz neviem, a zlomil sa mu kabel pri/v myske. Pricom ho mal normalne na stole polozeny. Ziadne seknutia a pod.
Je to len image.
|
| |
yoo
Od: yoo
|
Pridané:
28.8.2007 16:15
518ftw , btw 500sk mysky su sux, najlacnejsia poriadna vec je msie3.0 (dnes uz druha revizia), nova sennheiser ikari optical znie slusne taktiez.. v ziadnom pripade nie laser, kthxbye hire hitmen harness be holdin heaters hospitalizin
high holdin hammers hectically hittin herbs homicidin
helicopter hijackin holdin hostages horrifyin!!!111! awww awww awww!
|
| |
yooo
Od: yooo
|
Pridané:
28.8.2007 16:24
este dodam ze nikdy nevyuzijete 4000 dpi , 800 iz da akurat maaaan, ked to raz necrushujete aimom tak soda, dolezitejsie je aby ten senzor siel co najviac raw, ziadne bullshit optimalizacie akceleracie smooth neviem co , just no bullshit in it dude (napr citit ze v 518 nieco je, mozno je to sw mozno senzorom, 500 sla imo lepsie)
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
24.8.2007 11:38
jj malo hravam hry
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
24.8.2007 20:17
si mimo... razer je cisto progamingova firma :D
skus si zahrat CS a pochopis
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
26.8.2007 15:44
Pls netrep sprostosti, este by ti niekto mohol uverit. Razer nie je cisto "progamingova" spolocnost. Existuje rada Pro Solution. Myslis ze bola vyvijana na hranie hier, skus trocha zabrovsovat po nete a zistis trocha viac. A ked uz sme pri CS, ked chcete fakt good krysu tak Microsoft IE 3.0. Uplne je jedno ze ma 400DPI ale ma 9600 snimkou za sekundu, a to je uz poznat. Myslim si ze 4000 DPI je skvor machrovinka ako prakticka vec
|
| |
k4rTm3n
Od: k4rTm3n
|
Pridané:
1.9.2007 17:54
razer su najkvalitnejsie mysky a myslim si ze to vyuziju tak hraci CS a inych hier..... ja mam diamondback a som spokojny...ale nezabudnite k mysi razer aj podlozku razer inac to nema vyznam
|
| |
Razer Man
Od: Razer Man
|
Pridané:
24.8.2007 8:40
Mam Razer Diamondback,ale tie vysoke rozlisenia akosi nepouzivam ani v akcnych hrach. A 4000dpi ? To je ako s megapixelmi pri fotakoch,je ich stale viac a viac,a efekt ? Hovno z toho...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
24.8.2007 8:43
Ide hlavne o marketing, ludia si to kupia, lebo chcu mat to najlepsie, aj ked to nevyuziju. :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
24.8.2007 20:18
nehovor... ludia to nevyuziju ale hraci to vyuzivaju stale
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
24.8.2007 21:36
To by musel mat clovek neuveritelne citlivu ruku, aby dokazal vyuzit viac ako 1000 DPI. T oje ako s LCD, clovek takmer nie je schopny detekovat 8 ms, preto ani nie su LCD s nizsou odozvou.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
25.8.2007 20:42
Nad 20ms vidiš na LCd monitore šmuhy napr za šipkou , teda ked urobiš rychly pohyb tak sa ti to rozmazava... ale je tu jedna vyhoda , v hrach s CROWDS / motion blur efektom netreba zapinat tuto funkciu lebo monitor sam secko rozmazava :D
|
| |
science rules!
Od: science rules!
|
Pridané:
24.8.2007 8:52
No vidno, ze fotenie az tak vazne neberies, napr. ked uz optika nestaci, tak mozes urobit malinky vyrez z 12 megapixelovej fotografie, ktory ma stale postacujuce rozlisenie (napr. 3-4 megapixle) na kvalitnu tlac. A to je len jedna z mnohych vyhod vysokeho rozlisenia...
|
| |
zamanuxa
Od: zamanuxa
|
Pridané:
24.8.2007 8:52
<b>CHEAP CIGARETTES FOR ALL.</b>
Winston Filter Cigarettes - <i>1.2$</i>
Winston Lights Cigarettes - <i>1.2$</i>
Winston Super Lights Cigarettes -<i> 1.2$</i>
Winston One Cigarettes - <i>1.2$</i>
Marlboro Filter Cigarettes - <i>1.4$ </i>
Marlboro Lights Cigarettes - <i>1.4$</i>
Marlboro Medium Cigarettes - <i>1.4$ </i>
Marlboro Ultra Lights Cigarette - <i>1.4$ </i>
Camel Filter Cigarettes - <i>1.2$ </i>
Camel Lights Cigarettes - <i>1.2$</i>
Camel Super Lights Cigarettes - <i>1.2$</i>
<b>The assortment contains more than 50 brands of cigarettes.</b>
http://www.cheapcigarettes4all.com/
|
| |
lama
Od: lama
|
Pridané:
24.8.2007 8:57
a este +10 Sk
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
27.8.2007 9:45
dovoz z Ukrajiny xD
|
| |
Andy
Od: Andy
|
Pridané:
24.8.2007 9:00
"v čiernom s bielym podsvietením loga a čiernom s modrým podsvietením loga" tak teraz ako ? :D
|
| |
enx
Od: enx
|
Pridané:
24.8.2007 9:05
K dispozícii je v dvoch vyhotoveniach....
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
24.8.2007 9:11
normalne, mys je cierna, a logo byva podsvietene bud bielou alebo modrou farbou.
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
24.8.2007 9:31
Ten tvar tej mysky sa mi velmi nepaci, aj ked parametre su slusne, bol by som zvedavy ako sa drzi v ruke. mam doma Razer Diamondback ta sa mi paci viac ;-)
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
24.8.2007 10:57
ja by som uz inu mys ako razerku nekupoval, mam diamondback magma, maximlna spokojnost =)
|
| |
Bartolomej Bozz
Od: Bartolomej Bozz
|
Pridané:
24.8.2007 11:06
pekná myška, ale dať 2000 Sk za guličkovú myš mi nepripadá rozumné. Ved poriadnu optickú dnes dostanem za 400 SK.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
24.8.2007 11:51
Flame, vsak ? ;)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
24.8.2007 20:20
joly joker
|
| |
betar
Od: betar
|
Pridané:
24.8.2007 11:15
nj ona je strasne velmi gulickova, a ten 3glaser snima pohyb gulicky ...:D:D, ale nie vazne DPI - SOMARINA strasna, trapny komercny tah, naozaj nieco podobne ako pri fotakoch...Uz vidim ze si to budu kupovat cerstve nastrocne progamerske deti aby mali vacsi skill. Sice mam tiez laserovu mys :P, ale to som bol este mlady hlupy a boli vianoce :P
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
24.8.2007 14:52
mne staci DeathAdder na tie moje miny.
|
| |
svK
Od: svK
|
Pridané:
24.8.2007 15:02
jj deathadder!!!
|
| |
ie 3
Od: ie 3
|
Pridané:
24.8.2007 16:56
ako sa tak pozeram tak do mysiek sa tu nerozumie vobec nikto pretoze najlepsi hraci na svete maju opticke(!!!) mysky a vylucne ale vylucne od microsoftu ktore maju 400DPI!!! na myske zalezi len jedna jedina vec a to jej tvar...ak ma dobry tvar je uplne jedno aky ma sensor samozrejme ked ta myska nestoji 200 SK a menej
|
| |
Andy
Od: Andy
|
Pridané:
24.8.2007 17:06
heh Tie microsofty maju 1200-1800 DPI ale nechaj tak :) ale mas prawdu ide o tvar ale zato aj o senzor a wela zawisi aj od skateov !!! napr ja mam mx518 co mi dobre sadne ale tvarovo totozna Logitech G5 ma lepsie skate a je to laserovka a hralo sa mi snou o 25-50% lepsie !!!
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
25.8.2007 14:57
myslis ie 3.0 ? :)
|
| |
hUh
Od: hUh
|
Pridané:
24.8.2007 19:16
mne sa od razeru aj tak najviac lubi MICROSOFT RAZER HABU to je v mojich ociach naj
|
| |
CANYON
Od: CANYON
|
Pridané:
24.8.2007 23:03
Ja nemam ziadnu extra znacku (CANYON Laser 800DPI CN-MSL1), na bezne veci OK, hry hram castejsie- drzi sa dobre 5-tlacitok "np". Nemyslim ze Razer by mi pomohol k vyhre v nejakej hre, ako sa vraví to stare otrepane:"tréning robí šampiona" :D
www1.canyon-tech.com/products/type.cfm/Peripherals
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
25.8.2007 9:26
Presne, ja som hraval SOF2 a patril som k najlepsim na svete s optickou myskou za 100. :D
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
25.8.2007 13:08
mňa tie pošahané DPI akosi netrápia... moja myška má 800dpi, ale to je to posledné... bezdrôtový laser - o to mi išlo :-) obyčajnú optickú myš už nechcem. Mne to dokonca stačí aj na hry
|
| |
fajnsmeker
Od: fajnsmeker
|
Pridané:
25.8.2007 22:06
Kazdemu podla chuti ale bezdrotovu mys nechcem ani zadarmo, pravidelne odide baterka ked to najmenej potrebujes a kvoli baterke je mys ovela tazsia a ma vacsiu zotrvacnost (protestuje proti rychlym pohybom).
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
25.8.2007 14:56
laser sux optika rulz
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
25.8.2007 21:06
ja mam razer tarantula a som snou spokojny - 1600DPI
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
25.8.2007 21:10
Zabudol som este napisat ze niektore misky maju taky oser ze maju viac senzorov napriklad 600+600DPI =1200DPI a potom pisu ze ma 1200DPI ale je to onicom ked odozva pri dvoch senzoroch je nie bohvieco a razer ma jediny senzor preto sa niektorym nezda co je ine oproti inym ...
a hlavne nepiste ze microsoft atd. maju tiez len jeden senzor ja len uvadzam priklad ...
|
| |
Bozzervativ
Od: Bozzervativ
|
Pridané:
27.8.2007 12:07
MICROSOFT ATD . MAJU TIEZ LEN JEDEN SENZOR !!!
|
| |
aPELIX
Od: aPELIX
|
Pridané:
26.8.2007 16:43
ja mam razer diamond back .. teda uz nemam bo som ju dal ssusedovi a kuopil som si microsoft basic . Uplne najgenialnejsia mys najelpsie mi sadne a najlepsise sa mi s nou hra .. aj s diamond back sa mi dobre hralo ale bol tam problem ze ked som ju dal na iny komp tak tam mala psoe inu citlivost na tych istych nastaveniach a stale som tam musel davat nejaky programek na to a to nebolo onO.. MICROSFOT BASIC 400DPI je najlepsia ... mimochodom mam podlozku razer mantis sPeed a ta je fakt super ,, velka dobry povrch ..
|
| |
eskal
Od: eskal
|
Pridané:
26.8.2007 22:10
ja mam teraz copperheadu ... idem kupovat deathaddera lebo mojej mati krachla taka shitina...tak jej supnem coperku nech sa tesi :D razerky premna znamenaju neco nehorazny v ramci cska a vseobecne hybania kurzorom. Maju moznost nastavit si sensitivitu x a y a to hlavne potrebujem a nato som si uz velmi zvykol. Cize premna hocijaka ina myska nic neznamena aj ked moze mat nevim kolko snimkov na razerky som si zvykol
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
27.8.2007 9:49
kúpte si podložku a netreba vám 4000DPI :P
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
27.8.2007 10:16
a umyte si ruky a odlepte blato z teflonovych nalepiek
|
| |
Stano L.
Od: Stano L.
|
Pridané:
28.8.2007 19:40
Kravinaaa mam Razer Thempest Blue 2000Dpi co si myslim ze je 100x krajsia a nechapem ako moze byt nieco rycheljsie nez ta moja .. clovek to nemoze v ziadnom pripade zbadat .. su to len cisla
|
| |
Rob-Roy
Od: Rob-Roy
|
Pridané:
8.9.2007 14:59
Musim suhlasit s IE3 ... Ak ti myska nesadne poriadne do ruky tie jeho vyhody mozu byt stratene. Mal som Razer Diamonback s kt. sa mi hralo super.Hraval som s nim na 1600dpi,mal som perfektny cit v rukach kvoli tomu ze mi poriadne sadol,teraz mam DeathAdder s kt. uz musim hrat na 900dpi bo ho neviem udrzat dobrej pozicii kvoli jeho dynamike,proste s DiamondBack-om som bol lepsi v cs. Darmo vyhrava DeathAdder rady testou mne sa s nim nehraje dobre :(( . Uz ho aj predavam bo tento mesiac prichadza do obchodou RazerDiamonback 3G :DD ...
|
| |
dobra je
Od: peto_cs
|
Pridané:
29.1.2009 22:18
TA MIS JE DOBRA KED SI NANU ZVIKNES TO TRVA ASI 5 MIN ALE KED ROBIS VKUSE NA 800DPI TAK SA TI TO BUDE ZDAT RICHLE ALE RTO SI ZVIKNES
|