neprihlásený Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia
MS vydal Windows Live pre Nokie, Messenger platený

DSL.sk, 23.8.2007


Spoločnosť Microsoft v spolupráci s Nokiou dnes vydali novú aplikáciu sprístupňujúcu Windows Live služby na mobilných telefónoch Nokia.

Aplikácia po stiahnutí sprístupňuje na mobile Windows Live Messenger, Live Hotmail, Live Spaces a Live Search. Windows Live Messenger je platenou službou s 30-dňovým bezplatným odskúšaním, ostatné služby sú podľa informácií na stránkach Nokie zdarma.

Prístup k Live Hotmail podľa zverejnených informácií je realizovaný pomocou štandardného emailového klienta Symbianu. Ten doteraz bez novej aplikácie pre základný Hotmail účet nebolo možné využiť, keďže POP3 prístup je k dispozícii len pre platené účty.

Aplikácia je kompatibilná iba s N73, N76, N80 Internet Edition, N93i a N95. Sťahovať je ju možné priamo z katalógu dostupného cez tieto telefóny, zatiaľ iba v desiatich krajinách, medzi ktorými sa samozrejme Slovensko nenachádza.

Neskôr tento rok by mala byť vydaná verzia aj pre mobily so Series 40 operačným systémom a služba rozšírená do ďalších krajín.

Viac informácií o aplikácii a službe je možné nájsť tu.



Najnovšie články:

Výrobcovia zariadení predchádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste
Pri aktuálnej nehode Tesly so samojazdiacimi funkčnosťami mal vodič zrýchliť plynovým pedálom
Flash pamäť pre smartfóny zrýchlila na viac ako 10 GB/s
Cez QR kódy sa uskutočnilo 100-tisíc platieb, denný počet zostáva pomerne nízky
Aj Česko plošne zakáže mobily na školách


Diskusia:
                               
 

super ze aj na slovensku to bude

Odpovedať Hodnotiť:
 

ale ved msn mam cez mobil uz davno... a hento mas len klienta original.. ak sa nemylim
Odpovedať Hodnotiť:
 

Bozz a ze za to budes platit... :-D
Odpovedať Hodnotiť:
 

fuj hovada, spoplatnili by aj vzduch, keby mohli
Odpovedať Hodnotiť:
 

sak mozu, len este nevedia ako by to tarifikovali
Odpovedať Hodnotiť:
 

ved normalne, na sposob dialnicnych znamok, kto chce dychat nech si kupi nalepku
Odpovedať Hodnotiť:
 

chudak miro noga. s tym frnakom by sa nedoplatil
Odpovedať Hodnotiť:
 

preco?, pokia viem ak si raz kupis rocnu znamku, ci co to je, na dialnice, tak je jedno ci jazdis 200 km denne alebo 5 za mesiac
Odpovedať Hodnotiť:
 

ale on by bol v kategorii na 3,5 tony :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

A Banašova takisto
Odpovedať Hodnotiť:
 

Live Messenger spoplatneny, Live Hotmail nepouzitelny bez spoplatnenej aktivacie POP3, Live Spaces pouziva uplne minimum ludi a na vyhladavanie pouzijem radsej google cez wap... gratulujem MS a Nokii za tak prinosnu a nenahraditelnu aplikaciu
Odpovedať Hodnotiť:
 

Čo sa týka toho Hotmailu, ten by mal ísť bez plateného účtu po inštalovaní tejto aplikácie. Poznámka o POP3 sa týkala stavu doteraz, bolo to spresnené.
Odpovedať Hodnotiť:
 

heh
Presne tak! Na mobil len Opera. A free aplikacii na pristup do msn messenger su 10-ky programou. Inac tu je moja k850 ka ma vstavany multi messenger a je free! Nokia uz ide smerom dolu stakymito mapadmy! pffff
Odpovedať Hodnotiť:
 

icq klient sa da dostat do mobilu cez javu ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

kiki
www.getjar.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Je to clanok o symbianovych Nokiach. Ver mi, ze nativne aplikacie pisane pre symbian su ovela lepsie ako Java :)
Taky QIP pre symbian este nieje uplne odladeny a nema 58509 funkcii, ale je stabilnejsi ako Jimm. Aj ked Jimm je prepracovany a tiez ho mam rad, zacal som pouzivat vyhradne uz len QIP.
Co sa tyka MSN, cracknuty Agile Messenger postacuje :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

"medzi ktorými sa samozrejme Slovensko nenachádza."...tak to je najkrajsia veta z celeho clanku:DDD
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár