| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
TOOR
Od: TOOR
|
Pridané:
23.8.2007 9:17
mrknite na: http://distrowatch.com/
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
23.8.2007 9:22
Nic ma neprekvapuje, dokonca, ze gnome je viac zastupene ako kde a ostatne WM, jednoznacne debian je prave teraz distribucia, ktora urcuje ako to pojde.
|
| |
debian
Od: debian
|
Pridané:
23.8.2007 9:37
veru, aj debian standartne instaluje gnome
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
23.8.2007 10:00
Niekedy to mohol byt slackware, zastupenci nekydajte na mna, ale teraz urcite nie, maju cely balickovy system posahany, neprehladny system.
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
23.8.2007 10:06
Hej, taky SLAX je super system...
|
| |
neviem_kto
Od: neviem_kto
|
Pridané:
23.8.2007 11:07
vsak si staci pozret distrowatch a kazdemu je jasne ze slack nemoze byt distro ktore urcuje trendy ...
ja osobne usujem slacka a k jeho balickovaciemu systemu nemam vyhrady ;) skus dat dovody preco je podla teba neprehladny a posahany
|
| |
rastos
Od: rastos
|
Pridané:
23.8.2007 15:46
> nekydajte na mna
Nekydal by som ...
> maju cely balickovy system posahany, neprehladny system.
... keby si nerozprával somariny ;-)
|
| |
moj debian
Od: moj debian
|
Pridané:
23.8.2007 10:02
veru veru.... debian je lepsi ako najlepsi... samozrejme zalezi od zvyku.... ale mne sadol naj... =)
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
23.8.2007 10:09
v prvom rade ma dobre urobeny balickovy system a velky pocet balickov, este sa mi nestalo, ze som tam nenasiel to, co som potreboval.
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
23.8.2007 10:35
a najlepsie je vsetko v jenom : PC LINUX OS
synaptic z debiana administracne centrum z mandrivi a suse ..................
|
| |
luboš
Od: luboš
|
Pridané:
23.8.2007 10:41
a co SAM linux,na slabé pc(ale ne jen na něj)Bomba je to prakticky odnož PClinuxOS a zapoměly bychom taky na bezproblémovou Mandrivu 7 a to by byla škoda
|
| |
Bozz bukoš
Od: Bozz bukoš
|
Pridané:
23.8.2007 19:32
a co takhle na pivečko do hospody ?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
23.8.2007 20:47
na slabe pc niet nad puppylinux.
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
23.8.2007 10:49
Vysledkom sa ani necudujem. Ubuntu som si zamiloval, spolu so Synapticom a krasnym GNOME v ich prevedeni. Velmi sa tesim na 8.04 LTS verziu. To bude zradlo :-)
|
| |
Pizza
Od: Pizza
|
Pridané:
23.8.2007 19:32
so syrom
|
| |
BOZZ
Od: BOZZ
|
Pridané:
23.8.2007 19:29
CHYBA!! HAHA !! PREKLADANE Z ČEŠTINY ??
JE TAM NAPISANE "NA LINUXU"
|
| |
MaN
Od: MaN
|
Pridané:
23.8.2007 22:36
Aspon som zistil, ze som BFU, lebo vsetko, za co som zahlasoval, bolo najpouzivanejsie. :-)
|
| |
fnhcbn
Od: fnhcbn
|
Pridané:
24.8.2007 0:14
nechapem co kto na tom gnome vidi..je to pomale jak sracka
|
| |
chameleon
Od: chameleon
|
Pridané:
26.8.2007 12:48
pre mna je to skor vec zvyku a vkusu.. g
nome som pouzival dlho a nemal som pocit, ze by to bolo nejak pomale (512 MB RAM), ale pravda, ze po tom ako som vyskusal XFCE ine nepouzivam ;) najlepsie vyskusat viacere
|
| |
Maroko
Od: Maroko
|
Pridané:
31.8.2007 10:10
jj. XFCE som si nainstaloval namiesto Gnome pred tyzdnom a zatial som velmi spokojny.
|
| |
chimik
Od: chimik
|
Pridané:
24.8.2007 11:56
Sračka je rýchla,chlape.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
25.8.2007 0:23
=DD
|