| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
dogy
Od: dogy
|
Pridané:
22.8.2007 15:03
vsade tlacia tu reklamu..... prahy su prachy
|
| |
hehehehe!
Od: hehehehe!
|
Pridané:
22.8.2007 18:36
hej.. uz sa neviem dockat ked si kupim jablko a bude na nom vypalena reklama... alebo na chlebe namiesto oznacenia typu chleba bude www stranka :)))))
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
23.8.2007 11:18
tak toto je brutalny napad, na chlieb tlacit reklamu... hmm pouvazujem nad tym :D
|
| |
LIGHTouse
Od: LIGHTouse
|
Pridané:
26.8.2007 20:26
nie len tlacit, nebude ,,korka,, celistva, ale bude v nej vypecene cislo, popr. url
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
22.8.2007 20:53
a zivot taky kratky
|
| |
olh
Od: olh
|
Pridané:
22.8.2007 15:10
konekt pre youtube musi stat giganticke prachy.. a diskovy priestor a elektrika a a a a
dalo sa to cakat...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
22.8.2007 20:54
ty si myslis akoze su stratovy :D lOl
|
| |
Boko
Od: Boko
|
Pridané:
22.8.2007 15:14
Ale ver tomu keby im to nezarabalo tucne lovka tak by to nerobili :D
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
22.8.2007 15:34
no rofl, doslovny preklad z anglickeho "...later today." do slovenciny: "Malo by sa tak stať neskôr dnes."
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.8.2007 17:14
a co ako ty hlupak
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
22.8.2007 21:50
tupec
|
| |
Ferdo
Od: Ferdo
|
Pridané:
22.8.2007 19:25
Ono im tie clanky preklada PC Translator systemom copy&paste.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
22.8.2007 20:55
no ja som to poznal pod v priebehu dneska...co je to iste :D
|
| |
Ferdo
Od: Ferdo
|
Pridané:
22.8.2007 21:32
Ono im tie clanky preklada PC Translator systemom copy&paste.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
22.8.2007 15:34
No aspon sa da zavriet.
|
| |
Od:
|
Pridané:
22.8.2007 15:51
taky mam pocit ze nahravaci videi z youtube naprosto skoncili. Totizto ak nahraju video ta reklama bude vsade. Inac neschvalujem takyto typ propagandy
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
22.8.2007 16:20
propagandy? ludia vy ste totalne vymleti? nestaci vam ze na youtube je kazde druhe video vysielane bez suhlasu toho, kto ho natocil, este by ste chceli aby niekto minal stovky milionov dolarov na to, aby ste vy mohli pozerat nejake stupidne videa bez vyrusovania?
niekedy sa cudujem, ako moze zem zrodit ludi s takym citom pre vyvazenost...
|
| |
Od:
|
Pridané:
22.8.2007 16:35
bavime sa o reklame. ked doteraz fungovali spolahlivo a dobre tak potom preco tak aj dalej by nepokracovali? Co pobrali pozicky? hehe
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
22.8.2007 18:21
ano, samozrejme ze isli na dlh respektive na investicie a potom na peniaze google. a este aj s hrozbou velkych odskodneni. je dobre sa vzdy troska zorientovat predtym ako nieco napises... :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
22.8.2007 20:58
toto ale bude osudova chyba...dufam ze su poisteni proti bankrotu :D
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
22.8.2007 20:35
najprv rozmyslaj potom pis
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
23.8.2007 19:14
Ja som z Tebou žaby nepásol.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
22.8.2007 20:55
Preco? No napriklad preto ze mesacny narast pouzivanosti YouTube (teraz neviem ci bol mysleny prirastok novych videi alebo pocet prezreti) je 20%. Skus nieco take administrovat a platit...
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
22.8.2007 18:10
mne ta reklama nevadi,vadi mi,ze niektore videa nie je mozne stiahnut.mozno az tam ta reklama bude,tak to umoznia.tym ze ju tam dali,ako by som za klip zaplatil,budu si robit reklamu aj offline.to by slo.
|
| |
Pinosol
Od: Pinosol
|
Pridané:
22.8.2007 22:16
Videa idu vsetky stiahnut....
|
| |
pošuk
Od: pošuk
|
Pridané:
23.8.2007 14:58
never tomu.ani ked si das zobrazit zdrojovy kod stranky, tak tam nenajdes pri niektorych videach link.
|
| |
p360t
Od: p360t
|
Pridané:
23.8.2007 18:24
no, ak by sa tie videá vôbec nedali stiahnuť, tak by si si ani nič nepozrel. druhá vec je, či ich potom dokážeš vydolovať a prehrať si ich aj inde ako vo webovom prehliadači.
|
| |
Yg0r
Od: Yg0r
|
Pridané:
22.8.2007 16:05
nebolo by spatne keby sa vsetci presunuli na stage6. lepsia kvalita obrazu a zvuku a ziadne reklamy
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
22.8.2007 16:56
a ked tam budu vsetci? ty si ale hlavicka
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
22.8.2007 17:11
hmm...a co myslis, ako dlho im to vydrzi. nikto nic nerobi zadarmo;)
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
22.8.2007 19:45
ale ano :) nie vsetci su nenazrani
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
22.8.2007 17:19
Nevadi aj tak je to fajn sluzba, tak ako vsetky ktore google poskytuje. Vsetky reklamy, ktore su na sluzbach Google, su umiestnene aspon nevtieravo, nie ako niektore slovenske portaly, kde ked clovek pride tak nestaci odklikavat flashove pop-upy.
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
22.8.2007 17:32
flashblock + adblock to isti ;-)
|
| |
........
Od: ........
|
Pridané:
22.8.2007 18:38
no lenze niektore stranky bez flashu nejdu ty deges............
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
22.8.2007 20:06
odbornik sa ozval ...
skus ho pouzivat a potom zistis ze vyvojari nie su retardovani
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
22.8.2007 20:53
ak to fakt zavedu koncim s youtube
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
22.8.2007 21:04
ajtak je to volake blokovane v T-come alebo co... ved to taha najpomalsie zo vsetkych onlinevideo sluzieb (nadaval by som na sk..veny tcom, ale zmazali by mi prispevok, ajtak si nepomozem)
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
22.8.2007 21:47
Som prekvapeny, ze takyto razny prispevok neprisiel skor :-)
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
23.8.2007 0:46
DailyMotion je milionkrat lepsi server ako uboha trubka s trapnou kvalitou obrazu a zvuku.
|
| |
Jozo z hornej Dolnej
Od: Jozo z hornej Dolnej
|
Pridané:
23.8.2007 0:46
Ja idem zajtra do Coca-Coly ze za 5000 mesacne si dam na celo vytetovat ich logo a potom pojdem do Pepsi ze za 10000 mesacne si dam vytetovat na rit ich logo a nakoniec pojdem do RC koly ze za 15000 mesacne budem pit na verejnosti len RC kolu... a mam 30000 mesacne ^_^
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
23.8.2007 0:54
a zasmejem sa ked ti nic neposlu :D
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
23.8.2007 7:04
Tak tomu hovorím lenivosť a chuť zarábať v jednom......
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
23.8.2007 9:22
uf a ja precital lenivost a chuj v jednom ale to asi len zle vidim sry
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
23.8.2007 9:22
uf a ja precital lenivost a chuj v jednom ale to asi len zle vidim sry
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.8.2007 19:15
Pozri - koľko vidíš prstov ?
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
23.8.2007 10:00
vsak uz aj Joost dava reklamu do videa. Stym ze mozes odkliknut a pozriet web. Je to celkom dobry napad... aj ked dakedy dost rusivy...
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
23.8.2007 10:17
sak len pre USA. takze nam sa zatedy nic nedeje, aj ked hovoria ze sa to rozsiri :(
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.8.2007 19:16
KOMOUŠI KAPITALISTICKÍ!!!
|
| |
Yuri
Od: Yuri
|
Pridané:
24.8.2007 12:02
ste rolovia, reklamu prezijeme, bolo by asi fakt blbe keby to google prevadzkoval len tak pre nasu zabavu nie? ved to musi stat neuveritelne prachy.....btw ale vsimnite si tu perfektnu marketingovu strategy - naucili populaciu na youtube, pekne bez reklamy, a teraz tam pridaju sice reklamu, lenze ludia su uz na youtube zvyknuti a kvoli nejakemu otravnemu okienku ho urcite neprestanu pouzivat, priznajte sa, kolki na youtube vobec nechodite?;D + vsetky videa sa daju stiahnut, napr. softom UltraGet, kde vysledny format videa je .flv, cize treba mat este flv player.
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
24.8.2007 15:59
Len idiot, ktory nepozna omnoho lepsie servery ako napr. Dailymotion je zvyknuty na Utubu. Je to nekvalitna sracka s hnusnym zvukom a obrazom.
|
| |
bruno
Od: bruno
|
Pridané:
25.8.2007 21:52
http://vixy.net/ stahovanie videi priamo z youtube, a pekne do avi.
|