| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Scorpio
Od: Scorpio
|
Pridané:
22.8.2007 13:03
Spielberg vie co robi
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
22.8.2007 13:25
No to si trafil, nema to s tym absolutne nic spolocne. Ide cisto o peniaze, keby Sony ponuklo viac, tak vydava filmy na blu-ray.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
23.8.2007 14:15
Citaj znova, Spielberg je vynimka... studia nechceli obmedzovat najznamejsieho rezisera co maju... tak vydava na oboch..
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
22.8.2007 14:48
no sak jasne ze dostali prachy ked za hd dvd stoji microsrot
|
| |
mklda
Od: mklda
|
Pridané:
22.8.2007 15:43
no a co?? Ja nemam nic proti hddvd... Tam vidim ako hlavne plus, ze nema ziadne regiony ako napr. blu-ray...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
22.8.2007 17:39
No ja som cital, ze vyhlasili ze koli nizsim vyrobnym nakladom.. a este ine malickosti, dalej ze za to NEDOSTALI peniaze... a VIACOM je Jeden z najvecsich vydavatelskych gigantov... pod ktore patria spominane a dalsie male..
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
22.8.2007 18:23
Osobne si myslím že kúpa HD-DVD zariadení v tomto štádiu sa rovná kúpe lístka na Titanic po jeho zrážke s ľadovcom. HD-DVD už Blu-ray v USA nepredbehne, tobôž nie v Európe. A výhhoda BD oproti HD-DVD je jednoznačne vyšší maximálny bitrate, ak opomeniem pár GB kapacity.
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
22.8.2007 23:38
to si urcite mysli aj cele konzorcium okolo HDDVD a preto vyhodili 3,7 miliardy do luftu
|
| |
:DD
Od: :DD
|
Pridané:
23.8.2007 12:37
LOL :)
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
23.8.2007 14:16
+1
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
22.8.2007 21:31
Já zase četl někde, že HD DVD si vybral porno průmysl kvůli ceně a že to vyhrálo i v případě VHS Vs Betacam takže asi je to jasný, porno to rozhodne :-D
|
| |
kvok
Od: kvok
|
Pridané:
23.8.2007 0:20
No a zas to je setko o p..i. :)
|
| |
Bozz-cz
Od: Bozz-cz
|
Pridané:
23.8.2007 12:20
jó ty taky tomu rozumíš, ty váďo to sou kecy
|
| |
Man
Od: Man
|
Pridané:
23.8.2007 22:46
V pripade VHS tomu tak naozaj bolo, aj ked o HDDVD to neviem.
Aspon vies co hybe svetom.
|
| |
Majco
Od: Majco
|
Pridané:
23.8.2007 10:12
seriem an HD aj BlueRay.... DVD+/- sú úplne v pohode !
|
| |
kiki
Od: kiki
|
Pridané:
23.8.2007 17:54
skus si pozriet dvd na 117, a potom povedz co je super, no nic nemam proti divx s hdmi vystupom cena okolo 2500 a hd kvalita to je ono.
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
25.8.2007 22:11
LOL upscale DivX na 1080p....jedna veľká Full HD machuľa... Vieš, to je jedno aký upscaler máš, ver mi, keď pozriem upscaleovanú loveckú sezónu na DVD, a potom dám BD, by si sa čudoval aký je to rozdiel, to nehovorím o blbom DivX-e.
|