
neprihlásený
|
Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia |
|
|
Xbox 360 od piatka lacnejší aj v Európe
DSL.sk, 21.8.2007
|
|
Spoločnosť Microsoft s účinnosťou od piatka zníži cenu hernej konzoly Xbox 360 aj v Európe.
Verzia Xbox 360 Premium s 20 GB pevným diskom bude lacnejšia o 50 euro a bude stáť 350 euro, v prepočte približne 11 810 Sk. Xbox 360 Core bez pevného disku bude zlacnená o 20 euro na 280 euro.
Zároveň od piatka Microsoft uvedie aj v Európe verziu Xbox 360 Elite so 120 GB pevným diskom a HDMI výstupom. Cena tejto verzie je stanovená na 450 euro.
Pred dvomi týždňami zlacnil v rovnakej percentuálnej výške Microsoft ceny Xboxu 360 aj v USA, jednotlivé verzie tam stoja 280, 350 a 450 dolárov.
Zlacnenie v USA prišlo necelý mesiac po zlacnení konkurenčnej konzoly PlayStation 3, keď v druhý júlový týždeň Sony v USA zlacnila 60 GB verziu PS3 o 100 dolárov z 599 na 499 dolárov.
Zlacnenie je ale v prípade PlayStation len dočasné, keďže Sony podľa vyjadrení svojich predstaviteľov plánuje vypredať 60 GB modely a od augusta ponúkať len nový 80 GB model za 599 dolárov.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Lacinko
Od: Lacinko
|
Pridané:
21.8.2007 10:43
No konecne ale im to trvalo
|
| |
Kristian
Od: Kristian
|
Pridané:
22.8.2007 13:41
ceknito pls http://kristiansvk.act4trees.com
|
| |
dert
Od: dert
|
Pridané:
21.8.2007 13:11
Ma zmysel "do buducna" kupovat este Xbox 360 alebo sa chysta uz nieco nove?
|
| |
fik
Od: fik
|
Pridané:
21.8.2007 13:29
chysta.. Xbox720.. ale to az o takych 10 rokov.. aby im stihol tento este nieco zarobit
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
21.8.2007 13:59
akoze kde zebrali ze dollar=euro ?? si moc mysla ty americani
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
21.8.2007 17:56
dobry si
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
21.8.2007 17:55
Este dodam ze verzia Core sa bude volat /pravdepodobne/ Arcade.
|
Pridať komentár
|
|
|
|