| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Respect
Od: Respect
|
Pridané:
20.8.2007 22:08
HF
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
21.8.2007 1:02
Samorozbalovaci archiv? PGP?
By ma zaujimalo ake to je velke... Asi nejaka zalohovacia paska 40 - 80 GiB... Mozno viac :)
IMHO nemaju sancu to rozlustit ;) Ani kebyze sa spravi obrovsky CPU sharing projekt.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
21.8.2007 9:29
Skus si precitat hned prvu vetu (nielen nadpis) a zistis ake to je velke ;)
Podla mna to tiez nemaju sancu teraz rozlustit v rozumnom case, ale keby uz prisli kvantove pocitace, tak by to mohla byt brnkacka :P
|
| |
hah
Od: hah
|
Pridané:
21.8.2007 11:22
Myslis, ze FBI (resp. americke ministerstva) ked budu mat akykolvek nastroj na rychle rozsifrovanie cohokolvek, tak to na druhy den daju na titulnu stranu USA Today?
Paci sa mi ake maju vsetci absolutne nulove znalosti o tom, co ma k dispozicii FBI (a pod.; ale to vsetci lebo oni to von nepustia), ale napriek tomu tu zaznievaju "chlapske" reci "podla mna nemaju sancu"...
|
| |
hih
Od: hih
|
Pridané:
21.8.2007 14:55
a mna zarazaju "zenske" reci, ze ake superpocitace maju pod celou USA
|
| |
yay
Od: yay
|
Pridané:
21.8.2007 15:52
nieco take moze povedat len niekto kto sa v danej problematike vobec ale vobec nevyzna.
|
| |
fbi
Od: fbi
|
Pridané:
24.8.2007 7:27
Prave naopak, FBI nema ani polovicu toho co hovoria.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
21.8.2007 18:03
jj, :D
SIS mala byť dovybavená špičkovou zahraničnou technikou
Tak to je snad jasne, neviem na com slovenskom by to chceli desifrovat.. Orava Server Rack Decryping Edition?
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
20.8.2007 22:14
pekne..snad sa im to podari..
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
20.8.2007 22:14
bez sance
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
20.8.2007 22:18
Nepodari sa im to. Budu to stovky rokov, ak pouzili zlozity algoritmus. desiatky pocitacov su malo.
|
| |
mbb
Od: mbb
|
Pridané:
21.8.2007 12:13
a čo tie kvantové pc... čo sa o nich rozprávalo... s tym by to mali hned :D len to požičať od američanov
|
| |
dsl
Od: dsl
|
Pridané:
20.8.2007 22:20
ked to o 100 rokov rozlusknu tak zistia ze to je len nejake P-cko
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
20.8.2007 22:30
O 100 rokov im bude to P-cko uzitocnejsie jak ten zoznam.
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
21.8.2007 0:36
To máš úplnú pravdu.....
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
20.8.2007 22:38
aaaale, sak ako vzdy spolupraca s FBI to vyriesi...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
20.8.2007 23:12
jj ja dam pred dom stary PC s napisom Server WebSupport s.r.o aby pani policajti mali co vysetrovat po tej spolupraci :)
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
21.8.2007 0:06
tvoj humor bych chcel zazit v bare pri prehliadke kuklacmi.. to by sa jeden nedochechtal =o)))
|
| |
ooMan
Od: ooMan
|
Pridané:
21.8.2007 8:59
dajú to crackovať na switcha :-D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
21.8.2007 10:38
lol, deti do barov nechodia..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.8.2007 23:16
Nech to posunu grupe Reloaded a oni to cracknu
|
| |
wmzeto
Od: wmzeto
|
Pridané:
20.8.2007 23:34
Đŕńńűëęŕ ďî ŕíăëî˙çű÷íűě - 20 âěç çŕ 10ę - íŕ đóńńęî˙çű÷íűĺ -15 âěç çŕ 10ę.ňŕę ćĺ â íŕëč÷čč ĺńňü íĺěíîćęî ďđîęńč äî 100 řň â ńďčńęĺ - íĺ ďŕáëčę
ŕń˙ .429971808
ňŕę ćĺ ĺńňü ěűëŕ ń äîńňóďîě ń ëîăîâ ŕ ňŕęćĺ đĺăŕííűĺ ăěýéčë ˙őó )
nastya plache
http://nastyasearch.pisem.su
|
| |
wlade
Od: wlade
|
Pridané:
20.8.2007 23:39
toto je ten sifrovany kod :)
Ved nie je dlhy, tak nech to niekto rozluskne a vypise vysledok :D
|
| |
Bozzaj ma v riť#
Od: Bozzaj ma v riť#
|
Pridané:
21.8.2007 16:41
To je len text zrejme v azbuke len stranka nepodporuje vychodoeuropske jazyky
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
21.8.2007 0:18
Zaujimava chybicka v texte: "môže byť použitá slovné heslo" ...
...madar jazyk moj narodny :))))
|
| |
mlm
Od: mlm
|
Pridané:
21.8.2007 1:00
Dobra veta :))
Takže ak by sa títo štyria šifranti aj stretli - a my vieme, že sa stretnúť nemôžu, lebo by sme to vedeli - môže sa stať, že to nedešifrujú,"
Ale myslim, ze to CD si moze zavesit ako ozdobu na zrkadlo do starej skodovky :))
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
21.8.2007 10:40
kto vyslovil tuto vetu musel byt odbornik v desifrovani a slovencine..
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
21.8.2007 4:36
ale treba uznat, kde ini koncia, slovaci zacinaju :D
(snad niektory pochopia)
|
| |
pankratz
Od: pankratz
|
Pridané:
21.8.2007 6:11
Zavolajte Mc Gyverovi, ten to vyrieši za hodinku, kým skončí jeden diel jeho seriálu !
|
| |
rboro
Od: rboro
|
Pridané:
21.8.2007 7:11
...a skusili uz "bmg123" ??
|
| |
eunyx
Od: eunyx
|
Pridané:
21.8.2007 8:40
ale ved to nie je NBU, to bude nieco zlozitejsie, aspon "bmg123456-zisk z rozumu" :DD
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
21.8.2007 8:35
Poslite to bratom do Ruska, tam to bude vecou par minut :)
|
| |
Vladoportos
Od: Vladoportos
|
Pridané:
21.8.2007 9:00
To je tak zaheslovane rar subory sa tazko rozbaluju :D
|
| |
perkins
Od: perkins
|
Pridané:
21.8.2007 9:26
rozlustit to ani nemusia .... na svete urcite jestvuje aj nezasifrovany zoznam v dobre strazenej sukromnej zierke 1 z uspesnych klientov BMG. a ten sa potichu smeje aku pipovinu vyrobili a podhodili SIS na zabavanie...
|
| |
VPN
Od: VPN
|
Pridané:
21.8.2007 9:32
trnka stale hovori o kazete, ale je to cd. Asi si este nezvykol na "novy format!
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
21.8.2007 9:53
v tom rozhovore termin kazeta viacmenej podsuva pytajuci sa, trnka viackrat povedal aj cedecko
|
| |
Mcr
Od: Mcr
|
Pridané:
21.8.2007 11:17
Kazeta != paska. Asi si sa este neuvedomil, ze co sa pouziva hovorovo moze mat aj iny vyznam.
|
| |
mmm
Od: mmm
|
Pridané:
21.8.2007 12:13
kazeta je:
1. (ozdobná) skrinka, škatuľa: strieborná, vyrezávaná kazeta, kazeta na cigarety, na šperky
2. ochranný obal na film alebo fotografickú platňu; takýto obal so zabudovanou magnetickou páskou uspôsobenou na nahrávanie a prehrávanie zvuku alebo obrazu
3. plasticky orámované pole stropu;
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
21.8.2007 16:43
V tomto pripade je psravne to tretie
|
| |
JA_
Od: JA_
|
Pridané:
21.8.2007 13:04
Mozno sa raz dockame distribuovaneho projektu typu BOINC ci GRID na desifrovanie kolosalneho podvodu, co by ale asi bolo velmi neprijemne niektorym politikom...
|
| |
Fico
Od: Fico
|
Pridané:
21.8.2007 16:44
Napriklad mne
|
| |
yay
Od: yay
|
Pridané:
21.8.2007 15:50
Chuck Noris by to rozkodoval okamzite.
|
| |
Chuck Norris
Od: Chuck Norris
|
Pridané:
21.8.2007 16:40
Čo potrebujete ?
|
| |
Kladivo
Od: Kladivo
|
Pridané:
21.8.2007 17:56
teba
|
| |
Twixix
Od: Twixix
|
Pridané:
21.8.2007 19:52
ak na desifrovanie pouzivaju tie ich 486....tak im to bude trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...a trvat...
|
| |
hahaha
Od: hahaha
|
Pridané:
7.9.2007 19:59
Veľa im to ale netrvalo.
|
| |
Tibor
Od: Tibor
|
Pridané:
22.8.2007 15:43
Nech si objednajú Ruských hackerov.
|
| |
vrtko
Od: vrtko
|
Pridané:
22.8.2007 17:48
Champolion je mrtvy nech zije SIS, skoda len ze serioznej snahe SISKY dal punc debility neodbornym vyjadrenim pan Trnka. Kedysi som odheslovaval archivy z oblubou a to som mal tusim dake P1 166MHZ na stvor az pat miestny kod sa dalo este cakat ale kazdy priemerny clovek si vie vyratat tie kombinacie pri vyssich poctoch miest. Nerealne, ak navyse pouzili neobvykle asci znaky, nehovoriac o spominanych sifrovacich metodach. Jeden napad by som mal ak im je to tak dolezite i ked netusim naco, mozno vyvojari PGP maju neaky bacdoor algoritmus, to by bola ale hooodne draha zalezitost.
|
| |
George Cukor piťo
Od: George Cukor piťo
|
Pridané:
22.8.2007 19:41
Hrrmmm my máme v Nigérií také príslovie :
Radšej do oka drotom pichnuť ako od Gatesa softvér na pc drbnúť
|