| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Od:
|
Pridané:
20.8.2007 16:57
este nevedia co to bude ale uz vedia ze bude to nasadene v roku 2020
|
| |
beast
Od: beast
|
Pridané:
20.8.2007 21:09
to nie ako na Slovensku....tu sa vie vzd co to bude ale nikdy nie kedy to bude...
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
20.8.2007 21:49
:D asi tak nejak :D btw ked som cital to ze kedy to bude asi hotove som cakal tak do 2010 alebo tak nieco a zadru ze 2020 :D to je dost daleko si myslim
|
| |
palino
Od: palino
|
Pridané:
21.8.2007 14:57
myslim ze si dali len rezervu, a stihnu to ovela skor.. (nie ako na slovensku, kde si veria ale nedokoncia to nikdy..)
|
| |
DaviD
Od: DaviD
|
Pridané:
22.8.2007 22:43
no sa ozrejme ze na slovensku to budu testovat v luniku 9 haha
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
20.8.2007 17:00
no thak kym to vyvynu thak bude dalsi milion utokov a nakoniec zistia ze to robili na hovno
|
| |
Lacinko
Od: Lacinko
|
Pridané:
20.8.2007 17:01
NO konecne nieco nove a bespecnejsie ale uvidime ako dlho.
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
20.8.2007 17:02
bespecnejsie? to su tu same decka?
|
| |
Regulus
Od: Regulus
|
Pridané:
20.8.2007 17:18
Jediné decko si tu ty!
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
20.8.2007 19:05
a ty
|
| |
bozz
Od: bozz
|
Pridané:
20.8.2007 20:44
a ja!
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
20.8.2007 20:49
No fakt je, ze je to naozaj zastarale a prechod na novu technologiu bude cim dalej tym obtiaznejsi...
|
| |
sup
Od: sup
|
Pridané:
20.8.2007 19:07
este si si nezvykol? :)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.8.2007 17:48
No ale to viete ze si to daju patentovat japonci a mikrosoft to nebude moc zabudovat do svojho "operacneho systemu" (po novom Winodws 13)
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
20.8.2007 19:29
Ano keď majkrosoft zistí že je to lepšie tak to určite kúpi monopolní kkti...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.8.2007 21:08
strategickejsie by bolo asi rozpustit firmu a ist na ryby co? potom by si im nenadaval do kktov...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
20.8.2007 17:55
Na toto som cakal. Konecne nejaka technologia ktoru budem most studovat od zaciatku. Keby s tym zacali skor a pomaly ho rozsirovali tak by to bolo realnejsie.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.8.2007 21:09
ked budes mat 50 tak bude steba it technik ktoreho nikto nezamesna lebo sa blizi do dochodku :D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
21.8.2007 16:17
Asi ta sklamem, lebo it zatial beriem len okrajovo a neplanujem ho studovat aspon zatial.
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
20.8.2007 21:05
implementacia protokolov do jadier a tak, no ja zvedavy, japonci su zdravo svihli, ale v 2020 uz chcem len pocuvat stare LPcka Dalibora Jandu, pit domace vinko a plieskat svoju zenu po zadku, no ale moje maju po chlebe, hehe
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.8.2007 21:07
to je prevrat, nieco ako update na icq6 :D
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
20.8.2007 22:43
nastupca internetu, myslite GRID? alebo ako?
|
| |
klad
Od: klad
|
Pridané:
21.8.2007 1:55
nastupca bude taky ze uz budes iba platit... odpoja ta a budes stale platit
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
21.8.2007 11:21
Fakt je ten, že Japonci drží slovo, ale máme mezinárodní standarty a autority na poli internetu, to se chtějí trhnout, nebo jak?
|
| |
gjkdfh
Od: gjkdfh
|
Pridané:
21.8.2007 12:54
Do roku 2020 bude vojna o pitnu vodu...
|
| |
ghj
Od: ghj
|
Pridané:
21.8.2007 15:27
skorej o ropu ;-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.8.2007 17:06
Do roku 20020 bude vojna o pitnu ropu
|
| |
Bohh
Od: Bohh
|
Pridané:
22.8.2007 9:23
Rok 2020 už nebude!!!
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
22.8.2007 21:52
A ty to ako vies??? co si bohh...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
21.8.2007 22:41
ten nadpis je dost zavadzajuci. pre novy internet nemaju ziadne napady ani tvrdenia. to co pustaju do sveta je vsetko len o "bezpecnom internete".
|