| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.8.2007 9:40
tak cena X2 5200+ je važne prijatelna. nehovoriac aj o 6400+, ale vzhladom na to ze tento kus procesoru bude vyzadovat minimalne mensiu turbinu alebo iny hlučný vetrák na chladenie pripada mi lepsie investovat do 65nm modelov. Ich tepelne vlastnosti su o moc lepsie.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
20.8.2007 10:00
chaby pokus vytiahnut daco to z architektury, pred cca dvoma rokmi na toto apelovalo AMD ze co robi intel ze len zdviha frekvencie ale nie vykon, teraz to iste robi AMD. Akoze len tajne dufam ze sa vzchopi lebo Intel ho Core architekturou uplne polozil, este rok a skrachuju (nech si hovori kto chce co chce, ked neskrachuju tak budu musiet zvysit ceny aby pokryli vyrobne naklady)...toto nevyzera dobre :(
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
20.8.2007 10:51
Ludia ktory vedia co je kvalita ostanu pri svojej oblubenej znacke AMD ktora nikdy nesklamala.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
20.8.2007 10:53
ha ha ha, pises ako keby AMD vyrabalo iba par procesorov =) Alebo napisane inak - iba hlupak si mysli, ze coca-cola vyraba jedine coca-colu =)
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
20.8.2007 13:26
AMD tu bude stale. Momentalne ma mensie problemy, ale to prejde. btw AMD nie su dobre do notebookov. maly by sa viac zameriavat na desktopy.
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
20.8.2007 16:17
to mozem len potvrdit...
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
21.8.2007 0:27
Ty ai naozaj myslíš že AMD skrachuje alebo to ti iba tata povedal aby ťa postrašil??
|
| |
juro
Od: juro
|
Pridané:
20.8.2007 10:11
pekna cena za taky vykon ale to jadro uz bezi sai na maxime a to teplo tiez nie je priatelne ale za tu cenu taky vykon sa oplati
|
| |
LucaBrazza
Od: LucaBrazza
|
Pridané:
20.8.2007 11:27
Z testu na www.pretaktovanie.sk
Od E6850 sa novému AMD-čku uštedrila drtivá porážka, kde ho predčil len v ScienceMark-u a v dvoch pamäťových testoch (čiže len v čisto syntetických benchmarkoch).
Spolu bolo 43 testov.
|
| |
LucaBrazza
Od: LucaBrazza
|
Pridané:
20.8.2007 11:29
A zabudol som dodat,ze E6750 sa da perfektne nataktovat,aj E6850,kdezto 6400+ je na maxime.
|
| |
cccc
Od: cccc
|
Pridané:
20.8.2007 15:17
6000+ stoji tolko co e6400, 6400+ neviem cenovo porovnat este som nevidel cenu, tak nechapem preco mam porovnavam top produkty, ked su v inych cenovych hladinach.? Ak si idem kupit comp mam nejake peniaze a do tych sa snazim dostat, urcite si v mojej kalkulacii nebudu konkurovat e6850 a 6400+.
Tiez neporovnavam TOP AUDI a TOP SKODU.
|
| |
Hafan
Od: Hafan
|
Pridané:
20.8.2007 16:38
Porovnatelne cenovo su 6400+ a E6750.
E6750 nataktujes skoro k 4GHz.
6400+ nenataktujes vobec.
OC E6750 polozi 6400+ totalne do sraciek.
Za tu istu cenu.
|
| |
Hafan
Od: Hafan
|
Pridané:
20.8.2007 16:41
Sorry,E6750 je lacnejsi. O cca 300Sk.
|
| |
cccc
Od: cccc
|
Pridané:
21.8.2007 7:14
ja mam comp na robotu nie na taktovanie. Potrebujem aby siel ked ho zapnem a nesiel ked ho vypnem a medzi tym posluchal. Ak poviem frflajucim ludom vo firme co sedia pri CADe za 300 000 , ktorym sa nepaci pomaly comp, ze si ho maju taktovat tak ma poslu do haja. Vysledok potrebujem nieco za nieco v default a na robotu - nie nahranie.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.8.2007 16:09
Jojo , vivat cccc !
Taktovanie rozožiera nervove tkaniva čipu
|
| |
ATI->AMD
Od: ATI->AMD
|
Pridané:
20.8.2007 17:07
AMD kupila ATI za nemale peniaze, na to by vyvojari AMD nemali zabudnut. Technologia integrovania CPU a grafiky do 1 puzdra mala slubovat znizenie vyrobnych nakladov vdaka nepotrebnosti urcitych obvodov na zakladnej doske (neviem uz presnejsie akych). Vyvojari by sa teda mali uberat tymto smerom (kedze Pentiam nevedia konkurovat) a dokoncit co treba. Vysledkom by potom mohol byt celkovo lepsi pomer vykon/cena ktoru by privital nejeden zakaznik. Len je pravda ze novinky byvaju predrazene lebo spolocnosti potrebuju splatit naklady na vyvoj :(
|
| |
ATI->AMD
Od: ATI->AMD
|
Pridané:
20.8.2007 17:08
....a core 2 (cokolvek).... samozrejme :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.8.2007 21:30
co ty vies ci nepracuju na niecom... este..
|
| |
retku
Od: retku
|
Pridané:
20.8.2007 22:42
Aj tak nam davaju samu sracku!!!! Uvedomte,si,ze aj tak vas budu viest za nos!!!!!! Aj moj kamos kuil,chujovinu za 20000! Prebudte sa!!!
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
20.8.2007 22:44
tu hovorite AMD jak keby to bola daka tovaren na curkiky :D
AMD a skrachovat ? nikdy ....
|
| |
Mato11
Od: Mato11
|
Pridané:
20.8.2007 23:16
Ja si myslim ze AMD a ATI nemaju oproti Nvidii a Intelu buducnost!Staci len porovnat najnovsie gr.karty
Geforce 8800 GTX vs. Ati 2900xt
No proste neni ocom diskutovat.
Kazdy vravi ze Ati ma vacsi vykon,lenze ten vykon sa neda vyuzit napr. pri pc hrach.A myslim si ze kazdy kto si kupi pc tak vyskusa aspon jednu hru.
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
21.8.2007 0:34
Ty debilko lenže keď teraz podporíš Intel, a nedaj Bože AMD skrachuje tak pojde cena všetkých Intel produktov rapídne hore a kto im bude konkurovať??? Ty s tvojou E6850...si budeš o 5 rokov spomínať staré dobré AMD....ale keď potrebuje pomoc tak mu osereš plot....
|
| |
mato11
Od: mato11
|
Pridané:
21.8.2007 1:01
ja nikoho nepodporujem,chcem len povedat ze keby si mam vybrat tak si urcite kupim Intel.Nadavat mozes do zrkadla
|
| |
kkty
Od: kkty
|
Pridané:
21.8.2007 2:05
sa mi zda ze vsetci co pisete o inteloch viete buc picu alebo ste 10 rocni kkt... este ste asi nevideli vysledky new amd procesorov,a uz len to ze amd 6400 je zlozena este na 90nm.a dokoze veselo konkurovat c2d e6600.vsak vam padnu sanky ked pridu new CPU od AMD/ cafte zesraty intelaci nech vam zhoria ten picovyni
|
| |
Athlon 6400+ vs. C2D E6750
Od: Athlon 6400+ vs. C2D E6750
|
Pridané:
21.8.2007 4:31
www.cooling-station.net/forum/viewtopic.php?t=2502
Nuz zazraty Intelaci pozrite si tento test kde Athlon6400+ je takmer na rovnakej vykonnostnej urovni(v niektorej casti testu aj lepsi) ako C2D E6750. Takze vase chvaly ohladne Intelu niesu az tak opodstatnene vzhladom na to ze C2D je new CPU a A6400 je este stara K8icka!!! D
|
| |
Slepec
Od: Slepec
|
Pridané:
21.8.2007 16:14
Ja som tam videl že Athlon bol stale pozadu o 1-2% ;>
|
| |
re: Athlon 6400+ vs. C2D E6750
Od: re: Athlon 6400+ vs. C2D E6750
|
Pridané:
21.8.2007 17:32
Netvrdim ze je lepsi, hovorim o tom ze zo starou architeturou "K8" mam takmer rovnaky vykon ako nova architektura C2D od Intelu.
|