| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
20.8.2007 9:13
Nice
|
| |
Juro
Od: Juro
|
Pridané:
20.8.2007 9:21
super intel is vest toto budu pecky uz aby som setril grosiky som zvedavy ako poficia na mojej starucickej doske asus P5B
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.8.2007 9:34
ak si zachovaju TDP na prijatelnej hodnote pod 100W tak je to naozaj "nice". Konecne padne milník 4 GHz, co inak malo byt asi v roku 2002 :)
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
20.8.2007 16:48
Ako keby power cpu neslapali na 4.7GHz.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
20.8.2007 9:43
uz as neviem dockat tych novych cpu :)
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
20.8.2007 9:49
Mne to pripada uz tak ze ked ma AMD neco nove Intel pride zasa s necim novym a tym mu to zrusi :D Jak keby uz mali vela veci dopredu pripravenych ... mozo tomu aj tak je ze zrobili par novych veci dopredu ze ked budu mat uz ten mnohopol tak uz to budu predavat za mastne sumy ... MONOPOL SUXX ale aj tak mam radse Intel jak AMD ale nech sa AMD vzchopi bo necu davat ze procak co som teraz daval za new PC ...
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
20.8.2007 14:28
No ono to nie je "jak keby ..." oni to v skutocnosti uz maju pripravene ... a na niekolko rokov dopredu ... Jednym z hlavnych dovodov, kvoli ktorym tie procaky nemame uz dnes, su bohuzial $$$
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.8.2007 14:31
Do piče aj s $$$
|
| |
Glass
Od: Glass
|
Pridané:
20.8.2007 14:47
No, skoro si trafil. Ono sa neoficialne uz davno hovorilo o tom, ze v oblasti hardwaru celkovo (nielen procesory) je znamych uz kopec technologii dopredu, ale pre vyrobcov je vyhodnejsie dopredat najskor stare a az potom s velkou pompou a predrazene uviest nove ako vysledok dlhorocneho vyskumu.
A minimalne aj keby toto nerobili, tak si to schovaju v kratkom casovom horizonte aspon k vhodnej prilezitosti.
A inac, spomenme si kolko trvalo kym sa dostali von polovodicove technologie...
|
| |
Peto^U
Od: Peto^U
|
Pridané:
20.8.2007 21:10
hmm co ja viem...a co keby teraz Amd prislo s Mega techologiu ktora by predcila aj tuto...verim ze by natom lepsie zarobili :D ale asi nemaju :))
|