| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
18.8.2007 9:51
asi im prestáva ísť kšeft, keď takto často robia inzerciu. Za častou inzerciou sa niečo skrýva. A ešte niečo, tak strašne sa tu vyzdvihuje stále, ako je zamestnancom v Esete dobre, ako sa o nich spoločnosť stará, aké všemožné benefity majú, ako môžu na sebe pracovať, vzdelávať sa a pod., ale o platových podmienkach nič nepíšu. Prečo ASI??? žeby sa za častou inzerciou skrývala prílišná migrácia zamestnancov a klesajúci ľudský potenciál v ESETE??? Vyplýva to zo slabého a nezaujímavého ohodnotenia??? V každom prípade neverím tejto častej inzercii, a mám pocit, že dôvodom akútnej snahy ESETU robiť nábor nových zamestnancov bude klesajúci počet kvalitných a dobrých programátorov.
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
18.8.2007 11:37
Ty si hlupák a hlupákom aj ostaneš. Hovorí ti niečo vývoj a rozširovanie spoločnosti, marketing? Nie. Tak drž pysk, nevieš o čom točíš.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.8.2007 12:59
adyy , neviem o čom hovoríš . . .
vidno , že nemáš stavbársku nadstavbu.. keby si ju mal , tak by si vedel , že prípravy na svetovú vojnu sa v Rakúsko-Uhorsku začali už niekoľko rokov pred jej vypuknutím.
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
18.8.2007 16:35
ty to daleko dotiahnes...pouzivas kulturnu formu vyjadrovania, si nieco ako "the one" urcujes kto je hlupak a tak..
|
| |
Jax
Od: Jax
|
Pridané:
22.8.2007 12:51
÷D haahaa.. lol ..iba sa straanujes... naco komentujes pi*oviny??? ÷D najdi si mammku a tu komentuj.. ÷D lama...
|
| |
Szaga
Od: Szaga
|
Pridané:
18.8.2007 17:22
Tie ocenenia su asi s 60 rokou! Len si treba pozriet ze uz 3roky kraluje Kaspersky alebo softweri s jeho jadrom!!!
|
| |
velky hrac
Od: velky hrac
|
Pridané:
20.8.2007 15:24
Možno to je tými voľne rozhádzanými ypsilonmi a mäkkými "i", rovnako ako "u", ale neviem o čo v týchto vetách išlo.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
19.8.2007 12:01
citajuc medzi riadkami,vidim toto: dobry plat aj benefity,ale ocakavame,ze budes makat od svitu do mrku a tvarit sa,ze ta to hovadsky bavi,usmev dookola hlavy a praca ako hobby.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
19.8.2007 19:37
Ten bol dobrý ! =)
|
| |
Bauer
Od: Bauer
|
Pridané:
21.8.2007 21:50
Súhlasím, toto je čistá populistická sračka na nalákanie ľudí. Nieje to ani novinka ani nič, je to len čistá reklama.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
18.8.2007 9:51
Uz sa tam konecne niekto zamestnajte, nech daju pokoj s inzerciou a nech sa zlepsi kvalita NOD32 .;)
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
18.8.2007 9:54
no mohol by tam niekto ist lebo kazdy druhy den tu citat(no ja to ani necitam) ma uz prestava bavit
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
18.8.2007 11:02
nech sa sem radsej vyjadri nejaky programator co tam pracuje, ze ako je tam dobre :-), lebo taketo marketingove keci ma zacinaju pekne iritovat :-)
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
18.8.2007 11:07
Presne, aspon nastupny plat, pracovne podmienky, t.j. 18 hod denne, miesto nastupu, atd. :)
|
| |
tomtom
Od: tomtom
|
Pridané:
18.8.2007 14:19
Kua, aký plat?
Čo neviete čítať?
Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby!!!!!!
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
18.8.2007 14:37
begin
looooooooool;
end.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.8.2007 16:58
tak s Pascalom by si u nich asi neuspel :o) ...
|
| |
NoName
Od: NoName
|
Pridané:
19.8.2007 6:11
no neviem maju ho v bannery tak mozno aj hej, pascal je najblizsi jazyk C# ...
a esetaci sa tu nemozu vyjadrovat lebo maju zakazany pristup na net z prace a mimo prace spia.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
20.8.2007 7:26
To si robis srandu ?? porovnal si si niekedy javu a c#? ked pascal je k nemu blizsi ako java tak potom uz fakt neviem ...
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
20.8.2007 23:42
RemuS.destroy;
end.
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
18.8.2007 23:41
to ti vyslo :DD
|
| |
phpbb3.sk
Od: phpbb3.sk
|
Pridané:
18.8.2007 10:36
tak tak tato reklama zacina mat opacny ucinok vidij mu vsade a vsade sa len pise ako je tam dobre ako sa im super zije podme vsetci do esetu dudlaj dudlaj dudlaj da :D Ked je im tam tak dobre naco rolko reklamy zeby malo ludi...
|
| |
Juraj z Kosic
Od: Juraj z Kosic
|
Pridané:
18.8.2007 10:45
nie praveze oni chcu tou castou inzerciou aj toho zabedneho internetoveho surfistu prebudit aby poslal CV do ESETu. Poviem vam pravdu keby som bol z Bratislavy tak dal by som si tam urcite prihlasku. Avsak vysoku skolu nemam ani zdaleka iba obchodnu akademiu ale praca taketoho typu ma velmi bavi. Skoda ze nie je ziadna pobocka na vychode :( a to uz o sanci sa tam dostat je fakt minimalna
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
18.8.2007 23:44
na vychode mate T-systems ci ako sa to vola mozes tam aj nejak studovat...
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
20.8.2007 7:28
Tak T-Systems je cista vyhra ... asi posledna firma, do ktorej by som siel
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
18.8.2007 10:46
Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby,
ale houby zarobia ,to zabudli dat do nadpisu ,taka asi bude pravda o inzerate
|
| |
Michal Stankoviansky
Od: Michal Stankoviansky
|
Pridané:
18.8.2007 11:08
No moje informácie sú iné. Ak si v ESET-e málo zarobil, asi si patril k tým, čo berú programovanie ako nevyhnutné zlo aby sa uživili ;-) Treba na sebe trochu aj popracovať, ak chceš mať dobrý plat ;-)
|
| |
ado21
Od: ado21
|
Pridané:
18.8.2007 11:31
Myslim, ze ak robis v ESETe na polovicny uvazok a mas 60 000,- mesiacne auto a mobil tak myslim, ze to nie je na zahodenie...
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
19.8.2007 19:08
60000, auto a mobil na polovicny uvazok? Ty si spadol s jahody?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.8.2007 19:38
On nespadol "s jahody" ale "z jahody"
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
19.8.2007 20:51
Aj je mi to luto.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.8.2007 14:35
Áno chlapče , verím ti.
|
| |
velky hrac
Od: velky hrac
|
Pridané:
20.8.2007 15:28
Ale to auto musi byt rychlejsie ako sirenie virusov. Inak by si ho asi pri programovani nevyuzil.
|
| |
Juraj ze vraj
Od: Juraj ze vraj
|
Pridané:
18.8.2007 12:44
nechce sa mi verit ze houby zarobia
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
18.8.2007 11:21
to co je jaka propaganda :) sudruh z esetu
|
| |
ynx
Od: ynx
|
Pridané:
18.8.2007 12:51
Takovymi priblblymi clanky ztraci eset vsechny sympatie. Proc to delaji?
|
| |
Bozzervativ
Od: Bozzervativ
|
Pridané:
18.8.2007 13:00
Programátori v ESETe majú inzerciu na dsl.sk ako hobby
|
| |
antieset
Od: antieset
|
Pridané:
18.8.2007 13:46
uz je to trapne.. ked si chcu dat inzerat tak na profesiu.. aj tak mi to pride do agenta :)
|
| |
MirecU
Od: MirecU
|
Pridané:
18.8.2007 13:51
Alebo len financne podporuju dsl.sk.
Na oplatku maju trapnu reklamu. :)
|
| |
DSL?
Od: DSL?
|
Pridané:
18.8.2007 15:08
CO MA TOTO SPOLOCNE SO SPRAVAMI??? PREC S TYM
|
| |
DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
Od: DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
|
Pridané:
18.8.2007 16:09
Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby. -- Ladislav to nemyslis vazne? Takyto zavadzajuci nazov idem to hlasit organom.
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
18.8.2007 17:02
funguje tu cenzura. Hmmmmmmmmmmmmm. Kvalitaaaaaaaaaaaaa.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
18.8.2007 17:23
Váš príspevok obsahoval vulgárne vyjadrenie, ktoré vo Vami použitom kontexte dokonca zrejme porušuje zákon. Buďte rád/a, že to skončilo len u odstránenia Vášho príspevku.
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
19.8.2007 13:51
mylite sa. vyjadrena bola skor kritika clanku a dsl.sk - co Vam vadilo. prispevok neobsahoval ziaden vulgarizmus. aj v tejto diskusii su dostatne vacsie vulgarizmy ktore Vam nevadia.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
19.8.2007 18:40
1, Nech sú Vaše motívy akékoľvek, neriešte si Vaše problémy na našich stránkach.
2, Nemáme záujem s Vami viesť túto diskusiu ani to ďalej riešiť. Môžem Vám ale povedať toľko, že za takýto vulgárny výrok na verejnosti (verejnom webovom fóre) pri súdnom riešení by ste sa takmer s istotou museli ospravedlniť a zaplatiť veľké odškodné za porušenie práva na ochranu osobnosti napadnutého.
3, Toto je označená inzercia, nie autorský článok nášho servera.
4, Ak nechápete, ako sú financované webové servery, naštudujte si to.
|
| |
Bozz the schyzo
Od: Bozz the schyzo
|
Pridané:
19.8.2007 19:31
Vulgarita - to niesú len píip...
Aj toto ,môžu byť urážky , napr. ty kvietok!
truhlik , trocha si protirečíš :
tuto si napisal:
1; prispevok neobsahoval ziaden vulgarizmus
ale tu si zrazu povedal že su tu aj väčšie vulgarizmy:
2; v tejto diskusii su dostatne vacsie vulgarizmy
Kym niečo vypustišš do éteru najskôr si to prečítaj
|
| |
velky hrac
Od: velky hrac
|
Pridané:
20.8.2007 15:31
No, mohlo to skončiť aj v Hostinci U Palivca. Nechceš odstraňovať aj nespisovné príspevky?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.8.2007 17:05
pozicie a ohodnotenie su v pohode, ale myslim si, ze ziaden dobry programator sa kvoli tomu nebude trepat do BA, ked teraz robi cez vzdialeny pristup z pohodlia domova pre inu firmu hoci aj za mensi peniaz a menej zaujimavu pracu ... bohuzial na Slovensku su IT firmy v tomto smere este stale velmi pozadu ... nech sa im dari ...
|
| |
Pivo
Od: Pivo
|
Pridané:
18.8.2007 22:23
Ubohy ESET...nikto tam nechce robit, musi davat inzercie :D Ja to stale tvrdim ze NOD je najhorsi produkt vsetkych cias...a teraz sa tu trebars aj na vajcach hojdajte ked sa vam nepaci !
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
19.8.2007 0:03
A potom aky antivirak odporucas??? nebodaj AVG...heh...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.8.2007 19:32
ESET je celkom ok , ale keď už máš zavírený pc ,
tak ti už nepomôže...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.8.2007 19:34
Tj keď ho napr chceš nainštalovať ta nejaky trojan nebo co ma v zozname klucove slova ktore automaticky maze subory obsahujuce. Priklad : akonahle to unzipnes , extrakt je hned zmazany , teda nemozes nainstalovat a napise ti chybu
mne sa to paci jake je to vybite :D
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
19.8.2007 5:14
neviem co sa tu rozculujete, hadam si nemyslite ze DSL dostalo nejake prachy za jednu spravu...
Maju nejaku dohodu o nejakom pocte inzercii, tak sa este prichistajte...
a malo by vam to lichotit... asi necitaju slahnute komentare, ale len vedia ze toto asi citaju ITtaci...
a musim povedat ze ked si nejaky programator odpracuje zopar rokov v essete tak bude mat dobre skusenosti... a dobre CV...
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
19.8.2007 5:16
Ta posledna veta znela ako odpracovat roky na sibiri ^^ no nic...
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
19.8.2007 19:40
Presne tak , odpracujete si zopár rokov na v ESETE na gulagu xD
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
19.8.2007 20:45
Chlapi trochu kultury. Problém je ten, že každej chce plno peněz a škrábat se za uchem minimálně. Jenže problém je opačnej, práce je nad hlavu a lidí málo (tedy těch schopných) Kam by jste dali inzerci? Jinak o té kvalitě antiviru. Zajímavé je, že o kvalitě antiviru se baví lidi, co ani nevědí - odkud se jim ty viry,trojany a spyware dostaly do počítače.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.8.2007 14:34
Viry se pronašaji krvou
Trojany ako dárky
spyware ako špióni
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
21.8.2007 20:40
Dokáž to !!! :-D
|
| |
vlamar
Od: vlamar
|
Pridané:
21.8.2007 21:47
Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby!!!!!!
ako slogan je to výborné, len nepochopím ked to majú ako hobby tak prečo to nedajú za nejakú symbolickú sumu, alebo zadara ako napr. Avast, ale za rok používania 1000 sk kus tvrdé kafé aj pre primernú slovenskú rodinu.
Nech žije Avast a prajem zdravie a šťastie programátorom z Avastu.
Vlado
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
25.8.2007 14:35
to nemyslis vazne take sracky pisat, ked chces kvalitu tak si ju musis zaplatit, porovnavat avast s esetom je ako porovnavat skodu rapid s porsche 911 turbo, a k tej cene ak dokazes zaplatit za net mesacne par stoviek tak zaplatit za najkvalitnejsiu ochranu pred vsetkou havedou z netu 83 sk mesacne je symbolicka suma
ps: ten avast je take hovno za ake sa aj predava!!!
|
| |
vlamar
Od: vlamar
|
Pridané:
28.8.2007 23:26
vidím, že máš určité medzery v testovaní antivírov.
Jasné Eset vyhráva v testoch na 98%, ale Avast mu šliape na paty s 96% zachytených potvor.
A ak porovnáš cenu a výkon, a nenavštevuješ sprosté stránky, tak si v maximálnom bezpečí aj s Avastom ktorý je zadara.
ešte raz prajem programátorom z Avastu všetko najlepšie a ten článok , že programátori z Esetu to robia ako hobby je čistý blud, to platí o programátoroch z Avastu.
s pozdravom Vlado
|
| |
kris
Od: kris
|
Pridané:
22.8.2007 5:57
Mas pravdu Avast je naj
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
22.8.2007 22:02
mal som 5 antivirusov (NOD32, AVG, Avast, Kaspersky a Pandu) ale tak ako spomaluje PC avast nedokaze ziadny iny antivir...v tom je Avast genialny a preto ma u mna velke bezvyznamne plus :)))))...nezavisli institut otestoval antivirusi a najlepsi vysiel NOD32 tak preco nie...som si stiahol verziu ked bola pristupna volne a aktualizacie z infoveku, som normalne zaregistrovany ako legalny uzivatel a nemam problem...
|
| |
vlamar
Od: vlamar
|
Pridané:
22.8.2007 22:52
jasné každý antivír spomaluje PC, niektorý viac a niektorý menej a je to aj od spôsobu kontroly a aj nastavenia.
Ale ak nemáš šunku PC, tak nemaš problém.
Ináč na NOD-ku som mal crack ale na ten mi špecialisti z NOD-ky prišli a ten prestal upgradovať.
Ináč Avast používam teraz som zaregistrovaný a som s ním max. spokojný.
|