neprihlásený Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia
Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby

DSL.sk, 18.8.2007


--- inzercia ---

V IT biznise sú minimálne dva typy programátorov. Sú takí, ktorých považujú za programátorských odborníkov, špičkových ľudí, ale ktorých práca už prestala baviť a dospeli do štádia rutiny. A potom sú takí, čo majú programovanie ako hobby. V bratislavskej centrále antivírusovej spoločnosti ESET ich je niekoľko. Tí chalani majú šťastie – majú prácu, ktorá je zároveň ich koníčkom. ESET im totiž umožňuje, aby popri kvalitne odvedenej práci, mohli v programátorskom svete objavovať nové trendy, aby absolvovali školenia, tréningy, aby sa dostali k najnovšej odbornej literatúre, prípadne, aby svoje poznatky mohli prezentovať pred publikom na odborných konferenciách a veľtrhoch. Spokojnosť zamestnancov podporuje aj mnoho ďalších benefitov. Aj vďaka nim a ich schopnostiam a zručnostiam je antivírusové riešenie ESET NOD32 držiteľom najväčšieho množstva ocenení prestížneho magazínu Virus Bulletin.

Vybrať si zamestnanie v oblasti informačných technológií môže byť pomerne náročné. Príležitostí je viac než dosť, zvučných mien nadnárodných i domácich firiem rovnako. Pri výbere technologickej firmy, pre ktorú by mal začínajúci, ale najmä skúsený programátor, chuť pracovať, preto hrá dobré meno a imidž firmy rozhodujúcu úlohu. Potvrdzujú to aj súčasní programátori ESETu, ktorí sú až akýmisi fanúšikmi firmy a jej produktu.

Očakávaný rast antivírusového trhu znamená byť pripravený a využiť obchodné príležitosti, a tak ESET posilňuje tím špičkových programátorov, analytikov infiltrácií a technickú podporu zákazníkom.

--- inzercia ---



Najnovšie články:

Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste
Pri aktuálnej nehode Tesly so samojazdiacimi funkčnosťami mal vodič zrýchliť plynovým pedálom
Flash pamäť pre smartfóny zrýchlila na viac ako 10 GB/s


Diskusia:
                               
 

asi im prestáva ísť kšeft, keď takto často robia inzerciu. Za častou inzerciou sa niečo skrýva. A ešte niečo, tak strašne sa tu vyzdvihuje stále, ako je zamestnancom v Esete dobre, ako sa o nich spoločnosť stará, aké všemožné benefity majú, ako môžu na sebe pracovať, vzdelávať sa a pod., ale o platových podmienkach nič nepíšu. Prečo ASI??? žeby sa za častou inzerciou skrývala prílišná migrácia zamestnancov a klesajúci ľudský potenciál v ESETE??? Vyplýva to zo slabého a nezaujímavého ohodnotenia??? V každom prípade neverím tejto častej inzercii, a mám pocit, že dôvodom akútnej snahy ESETU robiť nábor nových zamestnancov bude klesajúci počet kvalitných a dobrých programátorov.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ty si hlupák a hlupákom aj ostaneš. Hovorí ti niečo vývoj a rozširovanie spoločnosti, marketing? Nie. Tak drž pysk, nevieš o čom točíš.
Odpovedať Hodnotiť:
 

adyy , neviem o čom hovoríš . . .
vidno , že nemáš stavbársku nadstavbu.. keby si ju mal , tak by si vedel , že prípravy na svetovú vojnu sa v Rakúsko-Uhorsku začali už niekoľko rokov pred jej vypuknutím.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ty to daleko dotiahnes...pouzivas kulturnu formu vyjadrovania, si nieco ako "the one" urcujes kto je hlupak a tak..
Odpovedať Hodnotiť:
 

÷D haahaa.. lol ..iba sa straanujes... naco komentujes pi*oviny??? ÷D najdi si mammku a tu komentuj.. ÷D lama...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Tie ocenenia su asi s 60 rokou! Len si treba pozriet ze uz 3roky kraluje Kaspersky alebo softweri s jeho jadrom!!!
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Možno to je tými voľne rozhádzanými ypsilonmi a mäkkými "i", rovnako ako "u", ale neviem o čo v týchto vetách išlo.
Odpovedať Hodnotiť:
 

citajuc medzi riadkami,vidim toto: dobry plat aj benefity,ale ocakavame,ze budes makat od svitu do mrku a tvarit sa,ze ta to hovadsky bavi,usmev dookola hlavy a praca ako hobby.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Ten bol dobrý ! =)
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Súhlasím, toto je čistá populistická sračka na nalákanie ľudí. Nieje to ani novinka ani nič, je to len čistá reklama.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Uz sa tam konecne niekto zamestnajte, nech daju pokoj s inzerciou a nech sa zlepsi kvalita NOD32 .;)
Odpovedať Hodnotiť:
 

no mohol by tam niekto ist lebo kazdy druhy den tu citat(no ja to ani necitam) ma uz prestava bavit
Odpovedať Hodnotiť:
 

nech sa sem radsej vyjadri nejaky programator co tam pracuje, ze ako je tam dobre :-), lebo taketo marketingove keci ma zacinaju pekne iritovat :-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Presne, aspon nastupny plat, pracovne podmienky, t.j. 18 hod denne, miesto nastupu, atd. :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Kua, aký plat?
Čo neviete čítať?

Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby!!!!!!

Odpovedať Hodnotiť:
 

begin
looooooooool;
end.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

tak s Pascalom by si u nich asi neuspel :o) ...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

no neviem maju ho v bannery tak mozno aj hej, pascal je najblizsi jazyk C# ...

a esetaci sa tu nemozu vyjadrovat lebo maju zakazany pristup na net z prace a mimo prace spia.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

To si robis srandu ?? porovnal si si niekedy javu a c#? ked pascal je k nemu blizsi ako java tak potom uz fakt neviem ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

RemuS.destroy;
end.
Odpovedať Hodnotiť:
 

to ti vyslo :DD
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

tak tak tato reklama zacina mat opacny ucinok vidij mu vsade a vsade sa len pise ako je tam dobre ako sa im super zije podme vsetci do esetu dudlaj dudlaj dudlaj da :D Ked je im tam tak dobre naco rolko reklamy zeby malo ludi...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

nie praveze oni chcu tou castou inzerciou aj toho zabedneho internetoveho surfistu prebudit aby poslal CV do ESETu. Poviem vam pravdu keby som bol z Bratislavy tak dal by som si tam urcite prihlasku. Avsak vysoku skolu nemam ani zdaleka iba obchodnu akademiu ale praca taketoho typu ma velmi bavi. Skoda ze nie je ziadna pobocka na vychode :( a to uz o sanci sa tam dostat je fakt minimalna
Odpovedať Hodnotiť:
 

na vychode mate T-systems ci ako sa to vola mozes tam aj nejak studovat...

Odpovedať Hodnotiť:
 

Tak T-Systems je cista vyhra ... asi posledna firma, do ktorej by som siel
Odpovedať Hodnotiť:
 

Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby,
ale houby zarobia ,to zabudli dat do nadpisu ,taka asi bude pravda o inzerate
Odpovedať Hodnotiť:
 

No moje informácie sú iné. Ak si v ESET-e málo zarobil, asi si patril k tým, čo berú programovanie ako nevyhnutné zlo aby sa uživili ;-) Treba na sebe trochu aj popracovať, ak chceš mať dobrý plat ;-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Myslim, ze ak robis v ESETe na polovicny uvazok a mas 60 000,- mesiacne auto a mobil tak myslim, ze to nie je na zahodenie...
Odpovedať Hodnotiť:
 

60000, auto a mobil na polovicny uvazok? Ty si spadol s jahody?
Odpovedať Hodnotiť:
 

On nespadol "s jahody" ale "z jahody"
Odpovedať Hodnotiť:
 

Aj je mi to luto.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Áno chlapče , verím ti.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale to auto musi byt rychlejsie ako sirenie virusov. Inak by si ho asi pri programovani nevyuzil.
Odpovedať Hodnotiť:
 

nechce sa mi verit ze houby zarobia
Odpovedať Hodnotiť:
 

to co je jaka propaganda :) sudruh z esetu
Odpovedať Hodnotiť:
 

Takovymi priblblymi clanky ztraci eset vsechny sympatie. Proc to delaji?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Programátori v ESETe majú inzerciu na dsl.sk ako hobby
Odpovedať Hodnotiť:
 

uz je to trapne.. ked si chcu dat inzerat tak na profesiu.. aj tak mi to pride do agenta :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Alebo len financne podporuju dsl.sk.
Na oplatku maju trapnu reklamu. :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

CO MA TOTO SPOLOCNE SO SPRAVAMI??? PREC S TYM
Odpovedať Hodnotiť:
 

Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby. -- Ladislav to nemyslis vazne? Takyto zavadzajuci nazov idem to hlasit organom.
Odpovedať Hodnotiť:
 

funguje tu cenzura. Hmmmmmmmmmmmmm. Kvalitaaaaaaaaaaaaa.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Váš príspevok obsahoval vulgárne vyjadrenie, ktoré vo Vami použitom kontexte dokonca zrejme porušuje zákon. Buďte rád/a, že to skončilo len u odstránenia Vášho príspevku.
Odpovedať Hodnotiť:
 

mylite sa. vyjadrena bola skor kritika clanku a dsl.sk - co Vam vadilo. prispevok neobsahoval ziaden vulgarizmus. aj v tejto diskusii su dostatne vacsie vulgarizmy ktore Vam nevadia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

1, Nech sú Vaše motívy akékoľvek, neriešte si Vaše problémy na našich stránkach.

2, Nemáme záujem s Vami viesť túto diskusiu ani to ďalej riešiť. Môžem Vám ale povedať toľko, že za takýto vulgárny výrok na verejnosti (verejnom webovom fóre) pri súdnom riešení by ste sa takmer s istotou museli ospravedlniť a zaplatiť veľké odškodné za porušenie práva na ochranu osobnosti napadnutého.

3, Toto je označená inzercia, nie autorský článok nášho servera.

4, Ak nechápete, ako sú financované webové servery, naštudujte si to.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vulgarita - to niesú len píip...
Aj toto ,môžu byť urážky , napr. ty kvietok!
truhlik , trocha si protirečíš :
tuto si napisal:
1; prispevok neobsahoval ziaden vulgarizmus
ale tu si zrazu povedal že su tu aj väčšie vulgarizmy:
2; v tejto diskusii su dostatne vacsie vulgarizmy

Kym niečo vypustišš do éteru najskôr si to prečítaj
Odpovedať Hodnotiť:
 

No, mohlo to skončiť aj v Hostinci U Palivca. Nechceš odstraňovať aj nespisovné príspevky?
Odpovedať Hodnotiť:
 

pozicie a ohodnotenie su v pohode, ale myslim si, ze ziaden dobry programator sa kvoli tomu nebude trepat do BA, ked teraz robi cez vzdialeny pristup z pohodlia domova pre inu firmu hoci aj za mensi peniaz a menej zaujimavu pracu ... bohuzial na Slovensku su IT firmy v tomto smere este stale velmi pozadu ... nech sa im dari ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ubohy ESET...nikto tam nechce robit, musi davat inzercie :D Ja to stale tvrdim ze NOD je najhorsi produkt vsetkych cias...a teraz sa tu trebars aj na vajcach hojdajte ked sa vam nepaci !
Odpovedať Hodnotiť:
 

A potom aky antivirak odporucas??? nebodaj AVG...heh...
Odpovedať Hodnotiť:
 

ESET je celkom ok , ale keď už máš zavírený pc ,
tak ti už nepomôže...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tj keď ho napr chceš nainštalovať ta nejaky trojan nebo co ma v zozname klucove slova ktore automaticky maze subory obsahujuce. Priklad : akonahle to unzipnes , extrakt je hned zmazany , teda nemozes nainstalovat a napise ti chybu
mne sa to paci jake je to vybite :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

neviem co sa tu rozculujete, hadam si nemyslite ze DSL dostalo nejake prachy za jednu spravu...
Maju nejaku dohodu o nejakom pocte inzercii, tak sa este prichistajte...

a malo by vam to lichotit... asi necitaju slahnute komentare, ale len vedia ze toto asi citaju ITtaci...

a musim povedat ze ked si nejaky programator odpracuje zopar rokov v essete tak bude mat dobre skusenosti... a dobre CV...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ta posledna veta znela ako odpracovat roky na sibiri ^^ no nic...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Presne tak , odpracujete si zopár rokov na v ESETE na gulagu xD
Odpovedať Hodnotiť:
 

Chlapi trochu kultury. Problém je ten, že každej chce plno peněz a škrábat se za uchem minimálně. Jenže problém je opačnej, práce je nad hlavu a lidí málo (tedy těch schopných) Kam by jste dali inzerci? Jinak o té kvalitě antiviru. Zajímavé je, že o kvalitě antiviru se baví lidi, co ani nevědí - odkud se jim ty viry,trojany a spyware dostaly do počítače.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Viry se pronašaji krvou
Trojany ako dárky
spyware ako špióni
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dokáž to !!! :-D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Programátori v ESETe majú programovanie ako hobby!!!!!!
ako slogan je to výborné, len nepochopím ked to majú ako hobby tak prečo to nedajú za nejakú symbolickú sumu, alebo zadara ako napr. Avast, ale za rok používania 1000 sk kus tvrdé kafé aj pre primernú slovenskú rodinu.
Nech žije Avast a prajem zdravie a šťastie programátorom z Avastu.
Vlado
Odpovedať Hodnotiť:
 

to nemyslis vazne take sracky pisat, ked chces kvalitu tak si ju musis zaplatit, porovnavat avast s esetom je ako porovnavat skodu rapid s porsche 911 turbo, a k tej cene ak dokazes zaplatit za net mesacne par stoviek tak zaplatit za najkvalitnejsiu ochranu pred vsetkou havedou z netu 83 sk mesacne je symbolicka suma
ps: ten avast je take hovno za ake sa aj predava!!!
Odpovedať Hodnotiť:
 

vidím, že máš určité medzery v testovaní antivírov.
Jasné Eset vyhráva v testoch na 98%, ale Avast mu šliape na paty s 96% zachytených potvor.
A ak porovnáš cenu a výkon, a nenavštevuješ sprosté stránky, tak si v maximálnom bezpečí aj s Avastom ktorý je zadara.
ešte raz prajem programátorom z Avastu všetko najlepšie a ten článok , že programátori z Esetu to robia ako hobby je čistý blud, to platí o programátoroch z Avastu.
s pozdravom Vlado
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mas pravdu Avast je naj
Odpovedať Hodnotiť:
 

mal som 5 antivirusov (NOD32, AVG, Avast, Kaspersky a Pandu) ale tak ako spomaluje PC avast nedokaze ziadny iny antivir...v tom je Avast genialny a preto ma u mna velke bezvyznamne plus :)))))...nezavisli institut otestoval antivirusi a najlepsi vysiel NOD32 tak preco nie...som si stiahol verziu ked bola pristupna volne a aktualizacie z infoveku, som normalne zaregistrovany ako legalny uzivatel a nemam problem...
Odpovedať Hodnotiť:
 

jasné každý antivír spomaluje PC, niektorý viac a niektorý menej a je to aj od spôsobu kontroly a aj nastavenia.
Ale ak nemáš šunku PC, tak nemaš problém.
Ináč na NOD-ku som mal crack ale na ten mi špecialisti z NOD-ky prišli a ten prestal upgradovať.
Ináč Avast používam teraz som zaregistrovaný a som s ním max. spokojný.

Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár