| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
sgsgs
Od: sgsgs
|
Pridané:
17.8.2007 19:42
myslim ze tie posledne dve vety to uplne vysvetluju..
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
17.8.2007 19:55
trapas... (pointa clanku)
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
17.8.2007 20:04
no chalani to mozu volit ako unikovy predmet :P
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
17.8.2007 20:09
mlade britky su pekne, ale cim su starsie, tym su tucnejsie :(
|
| |
Smajl
Od: Smajl
|
Pridané:
17.8.2007 20:47
Bol si vobec niekedi v Britanii ?
Tak ked budes, tak sa mozes potom vyjadrit...
|
| |
lolo_man
Od: lolo_man
|
Pridané:
17.8.2007 20:50
ja som v Britanii bol a vyber bab nic moc kamo .... 0 bodov .... akurat moja sestranica bola pekna ale je videt ze je slovenka :D :D :D
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
17.8.2007 21:29
prave odtial pisem
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
17.8.2007 22:03
a ty si tam niekedy bol? 90kg 18tky, dakujem pekne neprosim
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
18.8.2007 0:17
Ja som tam este nebol a po precitani tvojej spravy ani nepojdem :)
|
| |
slave to the rave
Od: slave to the rave
|
Pridané:
18.8.2007 0:38
naaaahodou moje kolegyne nemaju vsetky 90 kg.... najdu sa aj pekne stihle a sexy
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
18.8.2007 16:32
britania nieje v amerike :D
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
18.8.2007 11:41
v Londyne co pekna zena to turistka :D
|
| |
misso
Od: misso
|
Pridané:
18.8.2007 17:45
opacne to bohuzial neplati :D
|
| |
krychle
Od: krychle
|
Pridané:
17.8.2007 21:10
to je tak, dievcence sa nasprtaju a vedia, ale potom ked treba daco poriesit tak im to zavari mozocek ... kazdemu koderovi je jedno ci dostane A, ked vie tak nepotrebuje A z dristov
... cest vynimkam ...
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
17.8.2007 21:28
Do keré dzýry uložyt tú krychlu...
|
| |
kritik
Od: kritik
|
Pridané:
17.8.2007 21:40
Clanok uplne nespravne interpretuje informacie zo zdroja.
Zdrojovy clanok na serveri zdnet ma nadpis \"studentky vedu v znamkach A z technickych predmetov\" (volny&otrocky u studentov a studentiek (+informacie o poctovych pomeroch medzi tymito dvomi skupinami). Nikde ani slovo o priemeroch ani ostatnych znamkach.
Z clanku je teda mozne ziskat informacie iba o poctoch znamok A.
|
| |
kritik
Od: kritik
|
Pridané:
17.8.2007 21:40
Nadpis (a vlastny komentar v prvom odstavci, dalej su uz len statisticke udaje) clanku na DSL.sk je teda zavadzajuci, za prve nie vsetci studenti vo Velkej Britanii musia byt nutne britskej narodnost/statnej prislusnosti, aj zdrojovy clanok vravi len o \"studentoch\". To by bola ale mensia chyba. Pre porovnanie studijnych vysledkov a znamok celkovo, treba zobrat do uvahy PRIEMER znamok a nielen pocet najlepsej znamky, kedze rozlozenie ostatnych znamok moze byt odlisne. Takze ak nemate pre tvrdenie \"s lepsimi znamkami\" a \"dosahuju lepsie studijne vysledky\" aj ine zdroje ako odkazovany clanok, ktory spomina len znamky A, tento zaver nie je podlozeny.
Chapem, ze sa snazite spravit clanok atraktivnym (napr. nadpis Briti!=studenti) a nemozete ho prepisat zo zdroja doslovne, ale taktiez nie je korektne interpretovat informacie takto odlisne... Ja byt manazerom DSL.sk, rozhodne by som porozmyslal ci autor tohoto clanku dostane plnu odmenu (pripadne iny postih ak takyto nie je zmluvne mozny)...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.8.2007 21:54
ty o com dneska tocis???
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
17.8.2007 22:48
nemas co robyt.. co?
nadpis bol naozaj strasne zavadzajuci div som z koze nevyskocil ked som docital clanok a zistil som ze som oklamany...
V clanku bola povedana podstata... dievcata maju viac A ako chlapci...
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
18.8.2007 0:16
"a zistil som ze som oklamany..." LOOOL, toto bolo dobre chlape :-D
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
18.8.2007 0:56
Robyt, hahahaha.
|
| |
Laco Zubak
Od: Laco Zubak
|
Pridané:
18.8.2007 1:15
mi cigani robyme tvrdo
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
18.8.2007 19:26
dobré!!!!!
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
21.8.2007 0:44
JA TI NEVIEM KÁMO ALE ASI SI PRIŠIEL O PRÁCU A HLÁDÁŠ SI JU NA DSL.sk ALE TAKÉHO KKTA AKO TY SI MEDZI SEBA NEPUSTIA....
Prišiel o prácu a chce príjsť aj o zuby....
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
17.8.2007 21:50
Možno je to tým, že mladé Britky sa nechodia ožierať ako divé svine cez víkendy do postkomoušských štátov a sekať machrov a pobiť sa....možno sa doma učia......xixixi
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
17.8.2007 22:04
nie ony sa ozieraju doma v uk
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.8.2007 11:27
a šukaju s postkomoušskymi angličanmi
|
| |
MullyFloub
Od: MullyFloub
|
Pridané:
18.8.2007 3:45
<a href=http://topsearche.info/tramadol.htm>Stocks fly, dollar slips on Fed's rate cut</a>
|
| |
mortgagevl
Od: mortgagevl
|
Pridané:
18.8.2007 3:52
Hello
I've found it site accidentally
The site has an interesting title
I've been interested in discussing themes
I want to open a new theme
I think,many peaple will be interested in it
Good bye
<a href=http://mortgage.wateralive.info>mortgage</a>
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
18.8.2007 9:43
Tak toto je dobre. Spamer ktory ani nevie po anglicky. peaple. alebo robi reklamuna novy vyrobok? pApple?
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
18.8.2007 11:52
to je spambot ty cicina
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
18.8.2007 14:20
jj a ten spambot napisal spamer ktory nevie po anglicky ty cicino
|
| |
musclehead
Od: musclehead
|
Pridané:
18.8.2007 7:31
Cleansing your <a href=http://www.bestcoloncleansing.info>colon</a> at home with herbal methods.
Find out the benefits of cleaning your colon and feel better, more energy, increased sexual drive, and clearer skin.
|
| |
blabbermutt
Od: blabbermutt
|
Pridané:
18.8.2007 9:40
Check out these awesome Payday loans sites!
<a href=http://MYKNOWING.INFO>MYKNOWING.INFO</a>
|
| |
Bozz after genuine advantage
Od: Bozz after genuine advantage
|
Pridané:
18.8.2007 10:19
Mlade britky maju velke ritky :o) tento nadpis si zela 99 zo 100 diskutujucich
|
| |
Móóre železo hlinik med!!!
Od: Móóre železo hlinik med!!!
|
Pridané:
18.8.2007 11:53
101 zo 100
|
| |
A level
Od: A level
|
Pridané:
18.8.2007 15:12
myslim ze anglicka skuska z iformatiky A level pozostava s nakreslenia niecoho v paintbrushy popripade niecoho zlozitejsieho ako zmena pisma vo worde
|
| |
Bozzzzzz
Od: Bozzzzzz
|
Pridané:
18.8.2007 16:25
informatika tj informovanie ludi , teda ako rychlo dokazes sirit klebety
|
| |
loool
Od: loool
|
Pridané:
18.8.2007 17:24
britkam nist nepomoze spatne su a tlstee jedine pekne holky v anglicku su cudzinky
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
18.8.2007 20:09
Dievčatá dosahujú lepšie študijne výsledky vo viacerých predmetoch. Dané je to tým, že sú to lepšie biflošky.
|
| |
haluz
Od: haluz
|
Pridané:
19.8.2007 19:30
Mudre, ale skaredeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...no hnus britky su ohavne...a nech mi tu niekto nepise ze pozna peknu britku lebo to musi byt uchil, ked sa mu britka paci
|
| |
spajs
Od: spajs
|
Pridané:
20.8.2007 11:13
spajs grls su najs
|
| |
marmare
Od: marmare
|
Pridané:
19.8.2007 19:58
jak je to mozne????? njn, kockate hlavy :P
|