| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
17.8.2007 14:06
no vie sa uz ci bude v sp3 dx 10 ?
|
| |
Stentch
Od: Stentch
|
Pridané:
17.8.2007 14:13
kup si vistu :P
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
17.8.2007 22:49
daj pokoj s Vistou !!! ta ma nulovu hodnotu "šmejt !!!"
|
| |
patic
Od: patic
|
Pridané:
18.8.2007 0:26
To áno už ta vidím ako ho budeš mať čoskoro naistalovany na svojom pc:D ked tam mrkváč vydá tonu hotfixov a zaplat
|
| |
Vlado
Od: Vlado
|
Pridané:
18.8.2007 8:20
Pochybujem, Microsoftu ide o predaj Visty a DX10 je jej tromf.
|
| |
Bozzerant
Od: Bozzerant
|
Pridané:
18.8.2007 13:06
Linuxaci maju tvrde nervy nabrusene v textovom mode.
Teda nečakajme že budu prechadzat na Hlistu kvôli tomu že ma DX10 . . .
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
18.8.2007 18:21
DX 10 na XP vraj nebude preto, lebo DX 10 vyzadovala virtualizaciu graficke pamate.(Vraj by to vyzadovalo prerobenie celeho systemu) lenze ATi a Nvidia s tým mali problem tak MS vypustil tuto podmienku.
Osobne, keby som bol na mieste MS, tak by som to ani do XP nikdy nevydal. Inak by som bol zlý obchodník.
|
| |
Lolko
Od: Lolko
|
Pridané:
18.8.2007 20:59
Nehovorilo sa nahadou ze na Nistu nebude treba ziadny SP ? :) Jak vzdy to boli asi kaleraby zo zahradky Mrkvoshitu.
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
19.8.2007 11:28
oni maju asi velku zahradku ked nam tlacia do hlavy tolko kalerabov :-)
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
19.8.2007 15:46
:)) sa mi to paci, nejaky mesiac dva dozadu tu bol clanok ako mrkvosoft rychlo a prvy opravuje chyby ::)) a SP3 pre Xp ich opravuje iba 900 lol
|
| |
m4r3ck
Od: m4r3ck
|
Pridané:
20.8.2007 11:58
to budu len update-y vydane po SP2
|