| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
16.8.2007 13:46
Hoci v sucastnosti AMD na intel nema dufam ze sa stav vyrovna z hladiska konkurencie a tym vyhodnou situaciou pre konecneho zakaznika... --- podla mna bola kupa ATI krokom dozadu pre AMD, ale oni hadam vedia co robia :)
V kazdom pripade ich procesory postavene na starej strukture chabo, ale predsa konkuruje Core od Intelu, otazka znie aky potencial ma K10 a ties rychlost nasadenia novych Pheryll procakov..
V kazdom pripade AMD gogogo!!
|
| |
Pre DSL.SK
Od: Pre DSL.SK
|
Pridané:
16.8.2007 13:49
"softvéru naprogramovanému v jednom threade ale priamo nepomôže využiť viac jadier"
Nemalo tam byt nahodou NApomoze? Cize a nemiesto e?
|
| |
Aha, nie. Sorry ;)
Od: Aha, nie. Sorry ;)
|
Pridané:
16.8.2007 13:50
Musim sa naucit citat...
|
| |
ByTrit
Od: ByTrit
|
Pridané:
16.8.2007 14:00
neviem neviem ako chce amd dohnat intel a niesom si isty ci arch. K10 bude stacit na nove intel procaky vyrabane 45nm tech. dufam ze sa amd podari presadit ako to bolo pred 2 (mozno viac) rokmi
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
16.8.2007 14:46
mne by stacila len nizsia spotreba a nizsia cena, vykon v dnesnej dobe nemam na 1. mieste.. preto som ted na AMD X2, avsak co sa tyka intelu, ten nezahala a dokonca u novych revizii pri vyssich vykonoch ponuka porovnatelu, ci nizsiu spotrebu ako u AMD..
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
16.8.2007 14:30
Milujem Intel, ale AMD, len tak dalej.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
16.8.2007 15:29
ja fandim intelu, ale dufam ze AMD a VIA budu aspon trochu konkurovat - aby sme my, zakaznici, mali co najrychlejsie a najvykonejsie a velmi lacne procesory :) rovnako fandim aj nvidii a tiez dufam, ze karty s oznacenim ati budu este chvilku konkurovat aby sme mali aj tu velmi lacne GPUcka :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
16.8.2007 15:25
"...úspešných procesorov s jadro Core Intelom ..." dako zle napisane nie?
|
| |
<b>marek.dula@tuke.sk</b>
Od: <b>marek.dula@tuke.sk</b>
|
Pridané:
16.8.2007 16:42
marek.dula@tuke.sk
|
| |
odrežem.ti@tykokot.buzerant
Od: odrežem.ti@tykokot.buzerant
|
Pridané:
16.8.2007 17:21
odrežem.ti@tykokot.buzerant
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
16.8.2007 17:54
nejak mi unika pointa toho, preco ma aplikacia urcovat na ktorom jadre pobezi ktore vlakno ... myslim, ze to len zhorsi situaciu ... skor by som odporucal vytvorit API, ktorym by aplikacia v realnom case zistovala od OS, kolko vlakien by mala pouzivat v danom okamiku pre efektivny beh a podla toho by dynamicky aplikacia upravovala pocet vykonnych vlakien procesu ... tento "doplnok" od AMD je velky nezmysel ...
|
| |
XXX
Od: XXX
|
Pridané:
16.8.2007 19:32
nech AMD nepadne nechcem kupovat drahe inteli....stale som verny AMD vzdy som mal AMD...ted mam nootbook TURION X2
|
| |
betar
Od: betar
|
Pridané:
17.8.2007 16:08
co sa tyka amd vs intel ze amd sa nechyta... Ako mozte porovnavat najsilnejsi amd vs intel ked cena toho intel procesoru je 30 k oproti 6... porovnavate neporovnatelne. Ked som si pozrel vykonovo priblizne rovnake 2 procesory od amd a intel, amd bol skoro o polovicu lacnejsi...takze vazne neviem o com je to ze amd sa na intel nechyta, max pre ludi co chcu dat 30k aby mali najsilnejsi procesor na trhu ktory tak bude max polrok a potom sa bude dat kupit rovnako vykonny aj odamd za 1/5 cenu...
|
| |
Mirecc Athlon64
Od: Mirecc Athlon64
|
Pridané:
17.8.2007 23:35
Ja sa pripajam AMD GO! Sam som ich velky fanusik...!!!
Som maximalne spokojny s mojim Athlonom64.
AMD - Forever!
|