| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
16.8.2007 10:42
tak sa bude hudba sirit z kupenych a ripnutych CD, tam nemaju ako vypatrat kupujuceho
|
| |
triton
Od: triton
|
Pridané:
16.8.2007 10:49
a doteraz sa ako sirila???
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
16.8.2007 10:57
kur.y by chceli zarabat este aj na empetrojkach.. ked chcu mat bezstratovy obchod, nech zarabaju poctivou pracou..
IMHO jediny ludia ktory budu mat z watermarku zisk su ty co ho vymysleli(patent) a ty co ho prevadzkuju(dostavaju vyplatu) rozhodne to neskresa pocet skladieb na P2P...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
16.8.2007 12:20
Mozno neznizi pocet skladieb na P2P ale zvysi pocet zalob na kupujucich.
|
| |
ocguru
Od: ocguru
|
Pridané:
16.8.2007 12:40
..... a tym zas moze klesnut predaj. Ved aj ja by som sa bal ze kupim nieco a potom mi pride trestne oznamenie, ze som to neako rozsiril. A ako potom dokazem ze som to ja nespravil. Je tam moj mark a basta.
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
16.8.2007 12:53
suhlas - suhlas ...tak tato myslienka ma nenapadla, ale dva to moznost, aspon myslim unas na to, ze budes nepostihnutelny. Musia ti dokazat ze si to tam dal ty. tak isto je to aj teraz. Aj ak davas daco na DC++ tak ti nemozu dokazat, ze si sedel ty za tym PC .. mozes povedat za daktory z tvojich kamosov co bol vtedy u teba, budes tvrdit, ze ste mali party a kamosi si zavolali dalsich kamosov, tak nemozes urcit osoby, ktore boli u teba a ktore boli za PC. Samozrejme ze treba upresnit, ze podmienkou navstevy na party boli gumene rukavice, kedze na klavesnici budu ba tvoje otlacky :DDD
|
| |
pripraveny
Od: pripraveny
|
Pridané:
16.8.2007 13:16
Ešte upovedomiť susedov,, aby videli prichádzať a odchádzať väčšie skupiny podgurážených mladíkov, a pripoisťiť to pravidelnou nočnou hudbou na úrovni 150 dB (tú samozrejme iba z originálnych médií)...
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
17.8.2007 10:00
Este si zabudol na to, ako im vysvetlis tie kopy napalenych CD a DVD, co sa ti valaju okolo pocitaca :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
16.8.2007 21:07
jo jo, bodaj by to tak bolo.. nech sa im zmrazi usmev v tych vydavatelstvach...
BTW: podla mna je to nenapadnutelne.. ved s tvojou skladbou si mozes robit co xes aj ju nechat napalenu na lavicke v parku :P
|
| |
Apelix
Od: Apelix
|
Pridané:
16.8.2007 12:53
dementi .. no coment
|
| |
ocguru
Od: ocguru
|
Pridané:
16.8.2007 14:03
aj ked mp3-ky si podla mna v zivote nekupim. To skor si kupim origos CD uz len koli neakemu vnutornemu pocitu.
|
| |
Duke
Od: Duke
|
Pridané:
16.8.2007 18:48
Presne ani ja by som nikdy nekupil mp3, ak mam nieco fakt rad kupim si origos CD...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
16.8.2007 21:10
jasne si predsa europan... ale v amerike dokazu strcit psa do mikrovlnky a potom zalovat vyrobcu ze to nebolo v navode spomenute..
|
| |
michal
Od: michal
|
Pridané:
17.8.2007 0:51
tak to si stastny clovek, ze tvoje hudobne zaujmy koncia tam, kde konci aj ponuka nasich obchodov (alebo teda neviem, kam chodis nakupovat). Ja som mal niekolko mesiacov ucet (pausal) na emusic.com, a velmi malo z toho, co som tam nasiel, kupis na CDcku v obchode v nasich koncinach.
A ... kupis si na CDcku napriklad iba niektore skladby z albumu, ked ostatne nechces?
A tie MP3ky su odtial kvalitne, napriklad 224 alebo cez 300 kbps, velmi slusne.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
17.8.2007 9:52
mierna nepocutelna modifikacia skladby. magori ja potrebujem aby mi mp3 sustala jak udebilov?
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
17.8.2007 14:03
odkedy pocujes nepocutelnu modifikaciu?
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
15.10.2007 8:44
tak Amazon uz zacal predavat DRM-free mp3ky. som zvedavy co spravia v iTunes :)
tu je celkom fajn clanok mapujuci tohtorocny vyvoj zatial
http://www.hudba.sk/tagy/drm
|