| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
xbox
Od: xbox
|
Pridané:
16.8.2007 9:54
parada :-))
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
16.8.2007 11:24
to ano ale len s podporou DDR2. Teda aspon nateraz, vykon DDR3 je len v ich rannom stadiu, az cca. o pol roka až rok sa mozme tesit z ich prinosu, a nie za takuto cenu ako dnes :(
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
16.8.2007 23:55
a najhorsie je ze ceny DDR, DDR2 sa stale zvysuju :(
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
16.8.2007 12:11
Máte tam chybu : DD3
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
16.8.2007 13:11
Co je DD3? Skor DDR3, nie?
|
| |
SlowSnake
Od: SlowSnake
|
Pridané:
16.8.2007 14:10
po dvoch hodinách - DDT3!!!!!!!!
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
16.8.2007 17:40
no to si im teda nalozil
|
| |
marpox
Od: marpox
|
Pridané:
16.8.2007 20:28
co tu nie je ziaden admin aby opravil tu chybu??????
|
| |
Od:
|
Pridané:
16.8.2007 21:29
nie
|
| |
LuccaB
Od: LuccaB
|
Pridané:
17.8.2007 9:00
Toz,prikoupime...Heh.
|