| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
15.8.2007 11:11
Intel pekne dava zaberat AMDcku
|
| |
Ne-borec
Od: Ne-borec
|
Pridané:
18.8.2007 17:46
jak vies ze Intel dava zabrat AMD....co ked Apple dava zabrat Intel-u...alebo AMD Intel-u...alebo AMD Apple-u...alebo Apple AMD-cku
|
| |
kokso
Od: kokso
|
Pridané:
18.8.2007 17:47
no to je dilema....nevyriesi ani najvacsi borec
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
15.8.2007 11:13
no pokial viem tak v pc sa pouziva kombinacia pasiny a aktivny chladic, teda "zelezo" a ventilator. zelezo odvedie teplo, a zo zeleza odvadza teplo prudenie vzduchu...
nespominam si zeby sa niektore sucasti iba ofukovali vzduchom :)
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
15.8.2007 11:15
ofukuje sa vzduchom ten pasivny chladic, to mas to iste
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
16.8.2007 10:09
tam je rec o ofukovani povrchu cipu.
|
| |
kov
Od: kov
|
Pridané:
15.8.2007 11:19
zelezo ani moc nie.. vecsinou to byva Hlinik alebo Med, cize kovy s vybornou tepelnou vodivostou
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
16.8.2007 10:08
asi si si nevsimol tie uvodzovky
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
15.8.2007 11:21
no pasiv je tam prave na to, aby sa to dalo ofukovat efektivnejsie. ale az tak moc to zrejme nepomaha, keby sa to dalo priamo z cipu o moc efektivnejsie tak pasiv bude zbytocny a nebude sa pouzivat.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
15.8.2007 18:04
Vzdy sa bude pouzivat aj passiv...
mozu robyt co chcu ale vzduch ma ovela horsiu tepelnu vodivost ako kovy..
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
15.8.2007 12:50
V Inteli asi este nepoculi o heatpipe pasivnych chladicoch (od Thermaltake). ;)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
15.8.2007 11:15
no ved ma preco spolufinancovat, nech sa neopakuje situacia s prescott jadrami, uz bolo na case spravit pokrok v chladeni
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
15.8.2007 12:22
a kto ma potom dychat ten zionizovany vzduch??
|
| |
fallout
Od: fallout
|
Pridané:
15.8.2007 15:07
a čo máš proti zionizovanemu vzduchu??? čističky vzduchu za tažké tisice často vzduch len prefiltruju a zionizuju..
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
15.8.2007 18:54
zalezi na tom ci bude zionizovany kladne alebo zaporne. ak zaporne tak by to malo byt ok..
|
| |
seoprrofi
Od: seoprrofi
|
Pridané:
15.8.2007 12:25
Íóćĺí ńďĺö ńĺî äë˙ đŕńęđóňęč áĺńďëŕňíîé äîńęč îáú˙âëĺíčé http://iamsearch.org
Ęîíňŕęňű â đŕçäĺëĺ ęîíňŕęňű http://iamsearch.org
|
| |
masox
Od: masox
|
Pridané:
15.8.2007 13:45
presne tak..
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
15.8.2007 13:45
myslim ze tam to nenajdes, vyskusaj http://iamgay.org
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.8.2007 17:59
to je co za turecky spam?
|
| |
pokecaj.com
Od: pokecaj.com
|
Pridané:
15.8.2007 18:23
no konecne mozem spavat
pridite nas navstivit sme trapne detske forum :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.8.2007 21:06
Sami odbornici
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
16.8.2007 11:25
pri Ionovom vetre sa nahodou nestiepi kyslik a nezlucuje sa do O3, co je vlastne jedovatsy ozon??
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.8.2007 16:58
Čo už , budu ťa šťipať oči , ale ozon aspoň zabrani prenikaniu UV žiarenia
|
| |
oooo
Od: oooo
|
Pridané:
17.8.2007 17:19
Neviem co mi tento objav prinesie ked v si kupim novy procak tak na buduci rok....a to mam len obycajny jednojadrovy a ide na nom v pohode vsetko...obycajne vzdusne chladenie a teplotu ma po 4 hodinach chodu 26 stupnov celzia...naco lepsie chladenie ved mi netreba aby mal -10 stupnov
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.8.2007 13:09
Chladnička rulez
|
| |
oooo
Od: oooo
|
Pridané:
18.8.2007 17:44
Mame doma jednu nepouzivanu chladnicku Calex...kde zamontujem do PC tak by som si chladenie zvysil aj o 300% a to by som bol lepsi ako ti mudrlanti co to dvihli o 250%
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.8.2007 19:12
Zapoj chladničku do siete (tym nemyslim lan ale 220)
Bedňu jebni do chladničky
Chladničku privri
Chladenie daj na plne pecky
Príjemné hranie (Za skraty , explózie a deštrukcie neručím)
|
| |
oooo
Od: oooo
|
Pridané:
19.8.2007 19:23
ta moja chladnicka by to urcite potiahla v pohodke...
|
| |
Kol
Od: Kol
|
Pridané:
19.8.2007 19:26
Ja navrhujem vybrat z chladnicky kompresor, namonotvat na neho novu siet trubiek a to cele dat do PC bedne. k tomu mat v bedni 2 vetracky ktore zarucia cirkulovanie vzduchu a bezva chladenie je nasvete...Trubky ochladia vzduch v bedni a veracky zaistia cirkulaciu tepleho a zimneho vzduchu...ziadna veda len 1min rozmyslania a k tomu 0 ryziko skratu, len troska vacsi odber elektriky
|
| |
Ing. Demeter Špuntík
Od: Ing. Demeter Špuntík
|
Pridané:
19.8.2007 19:51
# Centrifugal turbochargers—driven from exhaust gases.
# Centrifugal superchargers—driven directly by the engine via a belt-drive.
supercharger = kompresor
má chladnička motor ? ak hej , motor musíš vybrať aj s kompresorom , lebo kompresor je poháňaný motorom cez klinový remeň.
|
| |
alli
Od: alli
|
Pridané:
19.8.2007 21:47
vam to tu uplne jebe
|