| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
erik80
Od: erik80
|
Pridané:
15.8.2007 9:12
ST = mafia
|
| |
ddt
Od: ddt
|
Pridané:
15.8.2007 14:09
Samozrejme, neuveritelna mafia. Musia znizit 0.40 Sk poplatok, ale to ze mobilny operator si uctuje 15 Sk za minutu do cudzich sieti, to je v poriadku a ved co je na tom, ze z cudzej siete sa dovolam tomu operatorovi lacnejsie ako u neho v jeho vlastnej sieti...
ST je firma z cias komunizmu a mala tu smolu, ze v dobach ked sa tu rozbiehal internet cez dial-up zan dokonca, predstavte si to, chcela PENIAZE. Takze v mysli obmedzenych jednicov musi neustale vyvierat myslienka \"telekomunisti sux\", \"ST = mafia\", atd. Ale milosrdni kapitalisticki mobilni operatori (evidentne deticky co tu nadavaju mali v rokoch ked mobil vazil niekolko kg a minuta hovoru neuveritelnu sumu vtedy tahali kacera) alebo podomove garazove wifi firmicky su ti Prometeovia co nam zniesli internet a telefonicke sluzby.
|
| |
ddt
Od: ddt
|
Pridané:
15.8.2007 14:09
Nechcem tu ST obhajovat, ale ked sme vsetko mozne sprivatizovali, tak sa neda cudovat, ze sukromna firma sa snazi vytvarat zisk a vyuziva to, co jej patri. Osobne nevidim rozdiel medzi ST, Orange, T-Mobile, wifi firmou z hornej dolnej... Alebo T-Mobile vam zadarmo prenajme miestny vysielac? Chodte sa ich spytat a potom tu vypisujte ze su mafia...
Len ma zaraza, ze takyto obmedzeny az vulgarny nazor ako bol prezentovany v prispevku na ktory reagujem ma 26-rocny programator pracujuci v oblasti spojov a telekomunikacii (!!), ak teda nedoslo k zneuzitiu nicku, zrejme si tym musi liecit komplex ze ho nezamestnali, ze so svojou mini firmickou nedokaze konkurovat celostatnej firme, ze ludia nedajboze pouzivaju sluzby ST namiesto ich sluzieb pofidernej kvality alebo nieco podobne... Inac, na tu vysoku skolu by som sa teda pozrel, nebola to nahodou pedagogicka kde prijimacky pozostavaju z otazok typu \"nazvite sucasti PC\" (na nete sa povaluje pdf).
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
15.8.2007 22:15
mas asi slovnu hnacku.tak mi povedz toto:preco platim pri volani na pevne linky cez skype styrikrat viac,nez ked volam do rakuska,polska,alebo dokonca x krat viac nez do mobilnych sieti v usa?lebo niekto rad ryzuje,a ten niekto je telekom.vzdy su so vsetkym pozadu.s cenami,s urovnou sluzieb...keby nie mobilni operatori,tak dnes mame internet ako v kazachstane.len vdaka nim,klesli ceny telekomu.snazis sa hajit neobhajitelne.staci sa pozriet ako kopu a snazia sa obist uz existujuce zakony ktore sa ich snazia zbavit monopolneho postavenia.grc.
|
| |
usa
Od: usa
|
Pridané:
16.8.2007 10:58
v usa sa platia aj prichadzajuce hovory na mobil preto sa tam da volat aj na mobily zadara
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
15.8.2007 9:20
tomu vravim slovosled
hadam "az o 50%" ne "o az 50%"
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
15.8.2007 9:26
predpokladam, ze to ma svoj ucel. nie vsetky boli zvysene o 50...
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
15.8.2007 9:38
nie...ked si precitas celu vetu tak zistis, ze to vobec nemeni vyznam vety. akurat, ze je prehodeny slovosled.
poplatky museli znizit o az 50% cize vsetky...to slovo "az" vravi len o tom, ze je to pomerne vela...
cize poplatky museli znizit az o 50% je vyznamovo ta ista veta akurat so spravnym slovosledom
ak by chceli napisat, ze nie vsetky tak napisu "museli znizit poplatky az do 50%"
|
| |
tut
Od: tut
|
Pridané:
15.8.2007 9:40
odbavujes sa na hovadinach a podstata ti unika.
|
| |
Slovencinar
Od: Slovencinar
|
Pridané:
15.8.2007 9:46
"az" je citoslovce, a teda ho mozme z vety vynat bez zmeny jej vyznamu. Citoslovcia iba vyjadruju postoj vypravaca..
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
15.8.2007 10:09
tak to je super, ale ten slovosled by si mal autor upravit
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
15.8.2007 10:44
\"az\" je citoslovce?:D A aky pocit sa vyjadruje so slovickom \"az\"?
|
| |
lol2
Od: lol2
|
Pridané:
15.8.2007 18:43
AZ ma kokot s toho boli
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
15.8.2007 12:30
"az" je castica ked uz :-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.8.2007 10:09
sa poser ty blbecek. ako keby si vzdy pisal bez chyby
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
15.8.2007 10:41
ja nepisem bez chyby, ale v novinach a na strankach kde si clovek cita informacie by sa malo pisat bez chyby. tak isto ako ludia kritizuju slotu, ze pije a ked niekto povie ze je to jeho vec, tak odpoved je stylu "Ale on je politik a preto by to nemal robit, lebo je na ociach verejnosti"
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
15.8.2007 9:38
ST sa aj tak z toho nejako vykruti a ukaze Telekomunikacnemu uradu ako sa velmi myli. Tak ako vzdy. Vrana vrane ...
|
| |
pepe
Od: pepe
|
Pridané:
15.8.2007 13:04
Uz sa nema ako. Podla tej spravy sa rozhodovalo o rozklade, ktory podala ST, t.j. rozhodnutie je uz platne a musia ho plnit.
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
15.8.2007 14:56
pravdepodobne sa obratia na sud a pojde to do outu.
|
| |
AltaGid
Od: AltaGid
|
Pridané:
15.8.2007 9:51
Hello! Help solve the problem.
Very often try to enter the forum, but says that the password is not correct.
Regrettably use of remembering. Give like to be?
Thank you!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
15.8.2007 10:12
I know why this keeps happening to you. The forum does not allow entry for homosexually oriented deviants. Find different forum that is similar to you.
|
| |
maaaslo
Od: maaaslo
|
Pridané:
15.8.2007 10:34
nice one... :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
15.8.2007 10:54
Stop using my nick you stupid asshole!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
15.8.2007 11:20
Leave all the snakes alone.
|
| |
Alexpete
Od: Alexpete
|
Pridané:
15.8.2007 10:32
LoL a friend of mine just shown me coolest flash game I ever seen and I just can't keep it to myself.
It is everywhere on the net just google for "the right mix" and you find it:
My barman has died 5 times before I found first "drinkable" mix.
Best Regards
.::AleXPetE::.
For Adults Only
http://www.adultfriendflnder.info/
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
15.8.2007 10:45
na tychto info je super to, ze ked si pozrieme cenniky hovorov do pevnej od nasich milovanych operatotov, zistime, ze za 1 minutu si v pohode uctuju i 14/15Sk.. A este krajsie je to, ze im to i "zereme" a platiime =o)
|
| |
zombie...
Od: zombie...
|
Pridané:
15.8.2007 11:01
ST sux telekomunists... btw ten spam je uz otravny....
|
| |
----
Od: ----
|
Pridané:
15.8.2007 13:03
vie niekto odhadnut kedy sa konecne slovensko zaradi medzi standartne (europske) krajiny ,do ktorych je mozne volat cez VOIP na pevne linky uz velmi davno. Viem ze prekazkou je ST , ale je realne ze to niekedy pride aj sem???
Inac spravy tohoto typu "musi znizit..., musi umoznit...,musi zaplatit pokutu atd. su predcasne az zbytocne. Dokym sa tak nestane je predcasne informovat o tom co musia ,ale nerobia to.
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
15.8.2007 13:14
oprava: do ktorych je mozne volat ZADARMO cez VOIP na pevne linky uz velmi davno.
|
| |
justvoip
Od: justvoip
|
Pridané:
15.8.2007 14:29
Kukni sa na: www.justvoip.com
Po zakupeni kreditu 10 eur mozes 120 dni volat na pevne linky zadara,
tych 10 eur mozes samozrejme minut na volania na mobil (je tam tusim 9 centov na minutu - ale pozor maju minutovu tarifikaciu) Na mobil sa mi da dovolat v pohode, ale ked volam na pevnu linku, tak je kvalita zvuku dost nizka - asi preto, ze je to "zadarmo" :)
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
15.8.2007 17:25
Neviem ako inde, ale u nás nieje ST iba T-com.
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
15.8.2007 18:10
a ty byvas na marse?
t-com je iba obchodna znacka , firma sa stale vola Slovak Telekom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.8.2007 21:17
T-com obchodna znacka
Slovak telecom firma
T-mobile krycí názov
Čínsky obchod kvalita
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
16.8.2007 13:17
lol...
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
16.8.2007 13:21
ale pri tom najlepsie je to, ze TU SR by mohol stanovit aj omnoho konkurencnejsie ceny, ale nexce, kedze cast telekomunistov vlastni este stat, ci uz to cez MDPaT SR resp. FNN SR a teda stat si nexce znizit vynosy z dividend, kt. si vyplaca
|