| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
14.8.2007 10:16
ta cena...ts ts ts
|
| |
Tomino
Od: Tomino
|
Pridané:
14.8.2007 11:26
Neskoro AMD neskoro....
|
| |
xXx
Od: xXx
|
Pridané:
14.8.2007 11:56
AMD is SHIIIT !!! Intel is the BEEEST !!!
|
| |
XxX
Od: XxX
|
Pridané:
14.8.2007 15:34
JJ AMD IS SHIIIT!!! Intel is BEEEST SHIT!!! :D
|
| |
Lubko
Od: Lubko
|
Pridané:
14.8.2007 12:52
Aj tak skrachuje ked su blby mali si davat vacsi pozor teras je uz neskoro a mi to vieme dlhe roky som frcal na amd eskach nevim mozno preto ze boli lacnejsie ale teras som kupil intela ale nie kvoli cene ake kvoli kvalite a vykonu
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
14.8.2007 23:02
Znizovanie podielu AMD na trhu malo zrejme na svedomi zneuzivanie monopolneho postavenia Intelom: http://www.dsl.sk/article.php?article=4267
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
15.8.2007 6:43
Dilinkovia kretenkovia co si myslia ze AMD pojde k zemi ved sa pozri myslis ze skrachuju za to ze sa im nevydaril jeden stvrtrok tak to zabalia co si cakal ze vsetci prestanu kupovat AMD procesory lebo ty si to myslis, idiotko kazdy predsa vie ze pomer cena/vykon sa Intel nechyta.Si ty pekny kus debila akoze ja nenapisem ze intel je zly ako v com ale AMD rozhodne nie je SHIIIT.
|
| |
B@D
Od: B@D
|
Pridané:
14.8.2007 13:43
Vsetci neviete co pisete....ratam ze kazdy mate maximalne 12 rokov alebo ste na takej urovni.....Nebudem pisat preco...TO by ste uz mali dááááávno vediet.....
|
| |
jaaa
Od: jaaa
|
Pridané:
14.8.2007 13:50
AMD este neni v riti oni sa rozbehnu len trochu zaspali dobu...a ty sa chod napit mliecka
|
| |
AMIDEZ
Od: AMIDEZ
|
Pridané:
15.8.2007 6:46
Dnes oslavujem dvadsat a tiez pijem mliecko....ale mas pravdu viem ze diskusie tu pridavaju deti...AMD nie ze by zaspali ale vrazili prachy do projektu ktory nevysiel ako mal...
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
14.8.2007 14:07
Mozno ze tie frekvencie nisu nejake vysoke ale predsa len su to 4jadra na jednom chipe co INTEL nema. Vykon K10 moze byt uplne inde ako intel (napr AMD64 vs. P4).
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
14.8.2007 15:46
Ty si znalec :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
14.8.2007 18:30
precitaj si co si zadrel
|
| |
ttttt
Od: ttttt
|
Pridané:
15.8.2007 8:28
s tymi jadrami ma pravdu, intel na stvorjadro defakto len zlepil dva dvojjadraky. AMD ma NEZAVISLE jadra.
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
14.8.2007 16:19
a je to natívne jadro,čo sa intelu eešte ani nepodarilo zostrojiť.
|
| |
pipik
Od: pipik
|
Pridané:
14.8.2007 16:20
AMD IST COOOOOOOL
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
14.8.2007 16:33
Chcel si napisat BEST nie? Lebo cool v preklade znamena studeny a to amd (vykonejsie modeli) niesu.
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
14.8.2007 22:31
ty pako cool neznamena len studeny....
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
15.8.2007 19:18
cool = chlad,drzý,neomalený,vlažný,pokojný,svieži
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.8.2007 17:35
looooooooooool, ty mas kolko rokov?
cool predsa znamena slangovo super atd.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.8.2007 18:52
Bozzinko, moj maly bratcek drz uz picu len mi robis hambu na forach!
|
| |
Ľadový pes
Od: Ľadový pes
|
Pridané:
14.8.2007 19:49
Drž klapačku bo ti hodim zapalku do čela
|
| |
Odmrazena macka
Od: Odmrazena macka
|
Pridané:
14.8.2007 20:59
ale vzdy lepsie ako klincom do oka !!
|
| |
Karamel
Od: Karamel
|
Pridané:
14.8.2007 22:13
Drzte huby s tymi trapnymi recami sa uvedomte a dajte si preventivnu facku, ale rychlo!
|
| |
traky
Od: traky
|
Pridané:
15.8.2007 8:55
svrbi ma rit
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.8.2007 19:19
Svrbenie bude musiet riešit krízový štáb
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
16.8.2007 0:50
jasne intel je len happy ze sa mu podarilo C2D... a frajeria ze su aky borci a ako bolo vysie spomenute len si kuknite sravbu new Amd zo 4 jadramy a intel pojebane 2 duo procesory spojene cache.len sa nechajte prekvapit z ich vykonom ...
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
18.8.2007 9:44
Hura
|
| |
dating services
Od: dating services
|
Pridané:
4.10.2007 14:35
dating russian woman
<a href=http://marriagenice.phpnet.us/>naked russian woman</a>
|