| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
no čo už
Od: no čo už
|
Pridané:
14.8.2007 3:51
aspoň sme sa zasmiali ...
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
14.8.2007 4:21
niekto testoval svoje moznosti..
|
| |
cristoumarseillou
Od: cristoumarseillou
|
Pridané:
14.8.2007 5:47
Hello,
Merci pour ce site super sympa, j'ai moi aussi un site sympathique http://www.mon-logiciel.net
bonne journee a tous.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
14.8.2007 7:13
servus
|
| |
piton
Od: piton
|
Pridané:
14.8.2007 8:00
rofl...
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
14.8.2007 7:18
Nehovorte to nikomu ale ja stym nemam nic ;)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.8.2007 21:17
Mr.Freemanovi MUSI NORMALNE ZE SIBAT ALE NEHOVORTE MU TO
|
| |
tyy
Od: tyy
|
Pridané:
14.8.2007 7:32
cele to ta3.com je hlupost. uz len na pochopenie preco maju koncovku .com. Ved oni si to ani len nezasluzia ved nevysielaju v cudzich jazykoch. mali odkupit domenu ta3.sk a tak by to bolo lepsie. ale to je len moj nazor. fakt neviem co z toho mate uz na itnews vytvorili rubriku v ktorej sa nachadza zoznam hacknutych stranok. vsade len hack hack hack. aspon vidno ako sa mame vsetci radi na tomto svete jeden druhemu nieco zavidi. ta co uz
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
14.8.2007 7:59
Skus si precitat na nejake haxorskej stranke co je to hackovanie. Dozvies sa tam, okrem ineho, aj to ze to nerobia z dvovodu zavisti, aspon ti slovenski haxori, tlsti americania ma nezaujimaju.
|
| |
Od:
|
Pridané:
14.8.2007 7:33
zvlastne ze servery typu google a tak podobne sa nestazuju a ani nie je mozne vidiet nejake vypadky ci nedostatky sposobene niekym. tu ked sa nieco zisti uz je to v mediach. najprv by ste si mali zabezpecit ochranu a tak sa spovedat a vypisovat na nete. no ale ked tak ta tak vsak media musia z dacoho tocit peniazky...
|
| |
neviem
Od: neviem
|
Pridané:
14.8.2007 8:09
naco by niekdo dosoval google, ked by ktomu potreboval aspon 100 000 PC co nie nie realne, a to by este ich servery v poho bezali dalej
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
14.8.2007 8:12
loool... tak ty teda urcite vies o com rozpravas... :]]
Nemyslis, ze je trosku rozdiel, ked niektore plati za niekomu inemu za smiesnu webku a nevie si k tomu zakupit ani prislusnu domenu (ta3.sk) a ked niekto prevadzkuje jednu z najvacsich distribuovanych sieti na svete a ma k tomu brutalny sofistikovany sw?
Ako mozes porovnavat jablko nie s hruskou, ale s mrkvou? :]
|
| |
roob
Od: roob
|
Pridané:
14.8.2007 8:32
lebo ked borec v krcme vypije 5 poldeci a mota sa mu hlava, chce niekoho zbit tak si vyberie jednotlivca, nepojde na futbalovy stadion, kde je povecme 200.000 ludi. Tych by nezbil ani keby bol superman.
|
| |
chuck noris
Od: chuck noris
|
Pridané:
14.8.2007 8:48
Iba ze by som to bol ja
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
14.8.2007 20:44
Hedviga can do
|
| |
Superman
Od: Superman
|
Pridané:
14.8.2007 21:18
Začul som že ma tu někdo volá... To ty seš , Lois ?
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
15.8.2007 17:06
jasne bejku.. pome si to rozdat do mojej kancelarie :D
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
14.8.2007 8:55
to asi nerozpravas o slovenskych stadionoch :)
|
| |
hahaha
Od: hahaha
|
Pridané:
14.8.2007 9:22
Boze deti neplacte o domene. Ked je ta3.sk obsadena tak si daju ta3.cz ?
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
14.8.2007 10:45
ta3.eu je tiez obsadena?
|
| |
asdasdas
Od: asdasdas
|
Pridané:
14.8.2007 17:34
ked to robili .eu este nebolo ;-)
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
14.8.2007 12:04
je tu nejaky programator PHP? chcl by som sa sypatat.. ja cosi v PHP robim a viem ze viem bez problemov zisit z akej IP je navstevnik... a taktiez viem ze ked typek pride, tak neni problem zapisat jeho IP do DATABAZY. no a kde je problem spravit to ze 5 minut sa bude pri UTOKU naplnat databaza IPckami a nasledne sa vyhodniti pocet CONNECTOV z urcitej IPCKY - 100percent to bude N krat vyzsie ako standartne BROWSOVANIE... tzn vyhpodnoti ho ako HACKERA a da ho na BLACKLIST... nasledne mu uz stranku nezpistupni.. ked som si to tak na rychlo prepocital tak predpokladam ze cele zabookovanie vsetkych napadnutych PCs- IPs budfe trvat cca 30 minut.. a potom bude stranka opat bez problemov pristupna.. nedalo by sa takymto stylom tym UTOKOM zabranit...? nevyznam sa v tom tak mozno trepem ...
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
14.8.2007 18:39
pointa je v tom, ze uz len tym overovanim IPciek z databazy zahltis server a kedze sa utoci z botnetu, tak tych IP bude pozehnane, takze v tomto pripade to bude viac na skodu, nez na uzitok ... pri DoSe je lepsie zablokovat cely rozsah adries, resp. urobit vynimku na maly rozsah adries uz niekde na firewalle, nez kazdu overovat php skriptom na serveri a zapisovat stav do nejakej databazy ... ale kedze sa v tom nevyznas, tak ti odpustame, ze trepes :o) ...
|
| |
Mysho
Od: Mysho
|
Pridané:
14.8.2007 18:46
takto nieako by sa to samozrejme riesilo, takyto "kluci" by sa nahadzali do .htaacees a mas vystarano
no da sa povedat ze taky bootnet urcite nieje zo slovenska takze zabanovat cudzokrajne ipecky je tiez riesenie
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
14.8.2007 12:10
Lenze ono to zlyha este pred tym ako web server poprosi php o generovanie stranky... aspon si myslim. pride viac requestov ako dany web server zvladne a on klakne. Mozes mat blacklisty ake chces.
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
14.8.2007 14:32
Mozno by sa dal mod do apaca naprogramovat..
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
14.8.2007 14:40
Tu je nejaky: http://www.securiteam.com/tools/5OP010UB5S.html
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
14.8.2007 13:52
to bol fico... a islo to z elektry
|
| |
chrobakos
Od: chrobakos
|
Pridané:
14.8.2007 14:51
hm,,toto ohladom php..
no ono dajme tomu ze urobis blacklist ale tie poziadavky budu prichadzat stale a server bude muset stale porovnavat ci sa jedna o nejaku IP z blacklistu ci nie . a ak ich je vela , velmi vela tiez sa zatazi server :)
takto by sa to trosku odlachcilo podlamna ale trebalo by to nejak cez apache :P
a ktomu google ..
Myslite ze preco ked je nejake tornado v usa nespadne google ? :) oni maju zalozne servery , ak spadne jeden ide druhy .. a oni ktomu nemaju jeden server na ktorom bezi gmail :P maju ich mnoho a medzi ne sa rozdeluju poziadafky..aby to slapalo ak by si chceli seci pozriet naraz svoje maily ;)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
14.8.2007 18:42
nic v zlom, ale keby si reagoval na prislusny komentár namiesto pridania nového na koniec diskusie, tak by si mi usetril par minut casu a zbytocny flood ...
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
14.8.2007 19:34
par minut?
rofl...
|
| |
Drašlík
Od: Drašlík
|
Pridané:
14.8.2007 21:21
Leí veniec letí,
hádžu si ho deti.
Uhlík medzi nimi ,
šhit nevyšiel mi rým
|
| |
NNN
Od: NNN
|
Pridané:
18.8.2007 17:43
To co je za telka toto TA3. To je nejaky novy japonsky vyrobok? Lebo mi mame doma Philips, takze ci nemam kupit novu...
|