| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
14.8.2007 9:19
ked by som si zriadoval e-amil shranku na verejnom servri, tak rozhodne nie na serveri prevadzkovanom menovanou spolocnostou. Ti smradi uz aj tak maju o nas prilis vela informacii cez Windowsy.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
14.8.2007 13:45
to by ma zaujimalo kto by o tebe preboha co chcel vediet...
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
15.8.2007 7:55
trebars to, co mas nainstalovane na pocitaci a ci to mas legalne :-) lol
|
| |
pwpdw
Od: pwpdw
|
Pridané:
22.9.2007 17:22
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.8.2007 9:22
rad bych sa nekdy dozvediet, ci niekto niekedy zaplni i 1GB mailami, naozaj mailami. A ked ano, tak o com su?
Ale asi len same fotky a obrovske prilohy.. :o\
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
14.8.2007 10:12
No ale ved mail uz davno nie je iba sposob na posielanie cisto textovych sprav ...
|
| |
njn
Od: njn
|
Pridané:
14.8.2007 10:43
ja mam po vyse roku a iba zopar zmzanych mailoch na gmaili zaplnene asi 5 MB ...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.8.2007 11:37
ved prave! mam par stoviek mailov a nevycerpal som ani 1% kapacity. Mozno vsak, ze niekto si tam nechava i stare cenniky, reklamne ponuky, kt. ja hned zmazavam po ich "pouziti".
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
14.8.2007 13:47
no jo... je to reklamny tah... neviem naco mi bude mail od profesorky z vysky za 20 rokov :D
|
| |
phew
Od: phew
|
Pridané:
14.8.2007 22:11
no neviem, pouzivam gmail necely rok a mam takmer 300mb, cez 600 mailov
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
15.8.2007 11:11
Vysvetlim ti na co je to dobre.
Ked mam na gmaili pop3. A stahujem cez to do thunderbirdu, a mam zaciarknute aby mi na serveri po stiahnuti nechavalo kopie a nemazalo ich, to znamena ze ked mi odide system, nedajboze harddisk, tak mam na serveri vzdy zalohovane.
Daslia vec je, ze mi chodia denne takych priemerne do 10MB v emailoch, obrazky, videa, prezentacie...
A ked sa k nim budem chciet niekedy dostat tak viem ze ich mam stale na serveri. A nemusim ich v jednom kuse mazat.
|
| |
nuncw
Od: nuncw
|
Pridané:
24.9.2007 5:47
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
kaaqr
Od: kaaqr
|
Pridané:
24.9.2007 0:26
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
kaaqr
Od: kaaqr
|
Pridané:
24.9.2007 0:27
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
Od:
|
Pridané:
14.8.2007 9:24
verim tomu ze google spravi expanziu.
For example: aj keby google ostal tak tak sa stale velmi oplati hotmail ma vela privela reklam a taktiez aj yahoo. a to ze mirosoft tak preto radsej google.
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
14.8.2007 9:43
po druhom precitani som viac-menej pochopil =)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
14.8.2007 13:48
hh bodka carka :D
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
14.8.2007 10:02
google nema reklamu? Z coho by inak zili ? Su to monopolne svine.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
14.8.2007 10:13
Mozno su monopol (aj ked to nie je uplne pravda) ale pozri sa na to vsetko, co beznym uzivatelom poskytuju ako free v porovnani s inymi spolocnostami ... takze tvoj prispevok je dost nemiestny ...
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
14.8.2007 13:01
sa nad sebou zamysli.nech radsej plati inzerent za tu schranku,nez ja.ak sa ti nepaci freemail,vzdy si mozes zaplatit schranku u plateneho providera
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
14.8.2007 12:04
bodky som si domyslel a hned to dava zmysel :P
|
| |
pnbzh
Od: pnbzh
|
Pridané:
22.9.2007 1:47
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
14.8.2007 10:22
takze v mikrosofte konecne nakupili nove disky ? ;)
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
14.8.2007 10:41
ROFL! bez POP =D
|
| |
deselak
Od: deselak
|
Pridané:
14.8.2007 11:55
pokial viem, tak aj zoznam.sk pise ze ma neobmedzenu kapacitu mailov...
|
| |
Od:
|
Pridané:
14.8.2007 12:04
monopolom su ale prijatelnym monopolom
|
| |
aqwer
Od: aqwer
|
Pridané:
14.8.2007 13:30
"Gmail od Google odštartoval éru gigabajtových zdarma dostupných webmailov, keď 1. apríla 2004 sprístupnil v čase webmailov s účtami o kapacite desiatok megabajtov v beta verzii 1 GB email dostupný na pozvánky."
hmmm pokial viem, tak napr www.o2.pl mal 1GB, POP3 a 3 adresy zadarmo, ked este gmail nebol ani v plienkach...
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
14.8.2007 14:25
To neries, sme diletanti.
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
14.8.2007 15:18
@FMG.sk ma 50 MB a POP3 ako samozrejmost :)
|
| |
vyhodnar
Od: vyhodnar
|
Pridané:
14.8.2007 14:43
kery lol by mal .pl to radsej .com. polska domena taka negustovna
btw
ked vidzice poľaka tak ucekajce :D
|
| |
riexn
Od: riexn
|
Pridané:
23.9.2007 22:20
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
14.8.2007 19:27
Super. Hotmail je podla mna naj web mail aky je. Ale iba novy hotmail ten stary bol shit. Inak musim povedat ze ma prekvapila tato novinka, lebo v poslednom case co boli novinky o windows live na zive.sk boli "novinky" stare aj tyzden.
|
| |
junoparameterset
Od: junoparameterset
|
Pridané:
14.8.2007 19:30
ta ked hotmail je naj tak potom gmail je super mega shrac na trhu
|
| |
webboy
Od: webboy
|
Pridané:
15.8.2007 10:31
Pre mna je velmi tazke pochopit,ako niekto moze povazovat Gmail za najvacsi.Prvy @ tohto druhu bola www.walla.com a stale je najvacisa....uz teraz je tam 5Gb priestoru a ziaden spam. Radsej skuste to ;)
|