| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Dude3
Od: Dude3
|
Pridané:
11.8.2007 16:24
Novym Service Packom sa toto da fpoho vyriesit. Som len zvedavy, co urobime, ked sa minu vsetky IPcka ...
|
| |
mirec10
Od: mirec10
|
Pridané:
11.8.2007 21:05
Rozumnejsie riesenie by bolo lepsie rozdelenie IP adries, jedna nemenovana univerzita ma vyse 65000 verejnych IP-ciek (samozrejme ani zdaleka nevyuzije) ale to sa pravdepodobne nestane a zas si to odse*u vyvojari (ale aspon budu mat robotu :), a ti co budu musiet platit za renovovanie sietoveho HW (routre a pod.)...
|
| |
PornsterMan
Od: PornsterMan
|
Pridané:
12.8.2007 0:38
<u>Welcome to our great privat porn club.</u>
All kinds of porn are here, Online Adult TV, tons of movies pictures and cams.
<a href=http://porn-club.info>See yaaaa!!</a>
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
15.8.2007 23:20
mna by skor zaujimalo co sa stane ked sa minu vsetky Service Packy... to bude v riti vsetko, mozem si to hodit potom :-/
|
| |
Marsl
Od: Marsl
|
Pridané:
11.8.2007 16:30
Pouzije sa novy protokol IP6...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
11.8.2007 16:34
ja som skor zvedavy ako na to zareaguju aplikacie
|
| |
nudimsa
Od: nudimsa
|
Pridané:
11.8.2007 18:13
vybuchnu... omfg
|
| |
presnejsie
Od: presnejsie
|
Pridané:
11.8.2007 18:13
IPv6
|
| |
tono2204
Od: tono2204
|
Pridané:
11.8.2007 16:34
tie stare ip sa budu davod od zaciatku
|
| |
Dude3
Od: Dude3
|
Pridané:
11.8.2007 16:44
Ja som zvedavy ako na to zareaguju ISPcka ... budu nuteni upgradovat (popripade uplne vymenit) vsetku techniku, ktoru doteraz pouzivali. Nebude to "trosku" nakladne?
|
| |
ivan+
Od: ivan+
|
Pridané:
11.8.2007 18:14
to si píš. Väčšine boxov bude treba upgradnuť firmware, no ako býva zvykom bude treba doplniť RAM, flash, ...
|
| |
nudimsa
Od: nudimsa
|
Pridané:
11.8.2007 18:14
ani nahodou nie vsetku techniku, nepozeraj spravy joj, skodi to
|
| |
jvn
Od: jvn
|
Pridané:
11.8.2007 18:26
presne tak... ja som na IPv6 pripraveny... RAMky je dost a podporu mam uz teraz, takze ziadne nakladne vymeny hw... :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.8.2007 19:10
http://
havok.insomniaque.net
/mp3/09_-_The_Crystal_Method_-_Bound_Too_Long.mp3
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
13.8.2007 12:56
nic zvlastne sa nestane, ich hlavne routre budu upgradnute a zvysok siete kde su zakaznici ostane na IPv4
|
| |
LyricsMountain
Od: LyricsMountain
|
Pridané:
11.8.2007 21:21
Check out http://www.lyricsmountain.com
Thanks,
fonerang
|
| |
casinosfreebonusesv
Od: casinosfreebonusesv
|
Pridané:
11.8.2007 21:36
deposit free bonus casino
see to signature...
|
| |
aladar
Od: aladar
|
Pridané:
11.8.2007 23:24
Podpora IPv6 je obsiahnuta vo vsetkych modernych operacnych systemov. je to len otazka ich nastavenia a pouzivania. Kedze bezne sietove rozhrania podporuju IPv6 HW vymienat nie je treba.
|
| |
fxjaro
Od: fxjaro
|
Pridané:
12.8.2007 2:54
ties si myslim...
|
| |
Carspuff
Od: Carspuff
|
Pridané:
12.8.2007 3:52
1.<a href=http://www.topsearche.info/tramadol.htm>
Georgia says Russia fired missile in act of aggression.</a>
|
| |
xwing
Od: xwing
|
Pridané:
12.8.2007 4:33
STOP SPAMU!
|
| |
llbertmtz
Od: llbertmtz
|
Pridané:
12.8.2007 12:01
Hello!
check this site
<a href=http://www.sexy-938.info>sex webcams</a> <--click
See you!
kxumv5h
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
12.8.2007 14:13
nepocul si ho?
|
| |
Branislav Vartik, jr.
Od: Branislav Vartik, jr.
|
Pridané:
13.8.2007 10:19
LoooL!!! ;-))
|
| |
Jonesy
Od: Jonesy
|
Pridané:
12.8.2007 18:21
Blby spam...
Trosku off-topic sa to tu zvrhlo...
Ked MS rozsiri pocet platnych klucov, moze sa stat, ze zahrnie aj tie nezakupene, dostupne na webe, vsetci vieme, ake ;)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.8.2007 16:55
www.pitchu.sk
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
14.8.2007 10:10
Nech to daju zadarmo bez product key-ov a maju pokoj. Aj tak im to nikto nekupuje...
|
| |
sarge
Od: sarge
|
Pridané:
15.8.2007 11:02
ked budes velky chces byt manazerom ze? :D
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
15.8.2007 23:21
to je karierista
|