| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
10.8.2007 12:14
Tie ceny niesu az take vysoke takze ti co potrebuju viac miesta na mail conte budu urcite spokojny.
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
10.8.2007 13:00
ale myslim ze ta moznost dokupenia tam uz bola skor -- no neviem ci iba nie na mail alebo picasy
|
| |
samotko
Od: samotko
|
Pridané:
10.8.2007 13:09
dokupovanie je uz davno dostupne
|
| |
Sakal
Od: Sakal
|
Pridané:
10.8.2007 13:11
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
marek.dula@tuke.sk
Od: marek.dula@tuke.sk
|
Pridané:
10.8.2007 13:55
marek.dula@tuke.sk
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
10.8.2007 14:30
Niekto asi nema co citat tak si prosi extra spamy ...
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
10.8.2007 20:01
alebo dakoho nasral a ten teraz jeho adresu hadze kam sa len da.
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
10.8.2007 14:33
heh ty ho asi musis mat rad ;)))
|
| |
:DD
Od: :DD
|
Pridané:
10.8.2007 17:32
Ja by som tento prispevok vymazal, chudak, majitel emailu
|
| |
http://www.avizo.sk/
Od: http://www.avizo.sk/
|
Pridané:
10.8.2007 14:33
http://www.avizo.sk/
Service Unavailable ???
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
10.8.2007 17:35
Dneska riaden offtopic...tak ja sa pridam...mate radi srnky ?
|
| |
fuxo
Od: fuxo
|
Pridané:
10.8.2007 20:26
ja mam, ale v poslednej dobe sa mi skor pacia muflony...
|
| |
houu
Od: houu
|
Pridané:
10.8.2007 17:40
kedysi a mozno aj teraz bola taka moznost pouzit gmail ako externy disk...aka je free kapacita tohto uloziska?
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
10.8.2007 21:40
2.8GB vari... tak ako mas na emaily
|
| |
houu
Od: houu
|
Pridané:
10.8.2007 22:07
je uchovanie dat aspon ako tak garantovane? Pri GmailDrive vyzera ze asi ano, pri GmailDisc asi nie..pritom je to asi jedno a to iste...
|
| |
Rapid for free
Od: Rapid for free
|
Pridané:
10.8.2007 17:42
skuste http://www.freerapidaccount.com/free/?r=592064 zaujimave....zadarmo rapid account na 1 alebo 3 mesiace
|
| |
skoda rapid
Od: skoda rapid
|
Pridané:
10.8.2007 18:35
skuste,ale bez toho ?r=592064 :D
|
| |
lacike
Od: lacike
|
Pridané:
10.8.2007 18:36
a na co vam je rapidshare??
|
| |
skoda rapid
Od: skoda rapid
|
Pridané:
10.8.2007 18:37
na dve veci:D
|
| |
lacike
Od: lacike
|
Pridané:
10.8.2007 19:56
jedine ;)
|
| |
skoda rapid
Od: skoda rapid
|
Pridané:
10.8.2007 18:37
na dve veci..
|
| |
aqwer
Od: aqwer
|
Pridané:
10.8.2007 21:13
nieje jednoduchsie zalozit si 6 kont ako platit 20 dolarov? .... :)))
|
| |
yeea
Od: yeea
|
Pridané:
10.8.2007 22:04
good idea:)
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
11.8.2007 1:16
jednoduchsie? skor lacnejsie, ale 6 kont mat na serioznu pracu nie je bohvieco
|
| |
foto
Od: foto
|
Pridané:
12.8.2007 12:28
neviem, ked ide o kapacitu radsej si budem chovat ftp
|