| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
10.8.2007 10:42
service paky boli vzdy zadara (pokial si pamatam). naco mi to bude teraz ked si to mozem original stahnut/ poslat...
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
10.8.2007 10:45
Aby sa nastrocni pocitacovi nadsenci zhaviaci celerony o com bavit podla prestavok a nadrzane o tom diskutovat na warez forach.
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
10.8.2007 10:50
pocas prestavok tam malo byt
|
| |
asddas
Od: asddas
|
Pridané:
10.8.2007 10:58
Toto pise 14 rocny macher co stahuje z ubohych warez for porno a nedokaze ani spravne naformulovat jednu vetu :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
10.8.2007 11:03
lol, vsimol si si...? :D
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
10.8.2007 11:08
naformulovat hovoris? nie sformulovat?
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
10.8.2007 14:51
naformatovat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
10.8.2007 21:47
CO TO TU TREPETE SPRAVNE SA HOVORI DEFRAGMENTOVAT
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
10.8.2007 21:28
rofl chcel zadelit ale nejak nevydalo, mozno nabuduce
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
10.8.2007 11:58
A ja som si vzdy myslel ze SP je balik KB zaplat... Co take ine robi, ak neinstaluje patche, ktore MS vydal od SP2 ze moze sposobit nestabilitu, nekompatibilitu a ja neviem co este???
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
10.8.2007 15:40
ta nestabilita a nekompatibilita je tam mozna preto, lebo je to BETA verzia, ak ti to nieco hovori...
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
11.8.2007 8:39
Co je to ta BETA verzia?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.8.2007 13:50
To je verzia od tety , ktora sa vola Beta. To je manželka Billa Gatesa.
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
11.8.2007 19:02
Ked je nejaky software beta to znamena ze nieje uplne hotovy a treba ho doladit.
|
| |
[Jooky]
Od: [Jooky]
|
Pridané:
13.8.2007 15:42
SP2 pre XP napr obsahoval zaplatu na loopack sietovku. Kedze ju viacej pokazili ako opravili tak vecsina VPN klijentov nefungovala :o) toto je ta nekompatibilita, ... ala M$
|
| |
Bozz-ov stryko
Od: Bozz-ov stryko
|
Pridané:
15.8.2007 7:36
tak a vypni pocitac a zacni sa venovat slovencine ty madar. ten loopack a klijenti tak trhaju oci ....
|
| |
marek.dula@tuke.sk
Od: marek.dula@tuke.sk
|
Pridané:
10.8.2007 13:55
marek.dula@tuke.sk
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
10.8.2007 11:02
najhorsie je ze u winu sa chyby budu objavovat aj vo finalnej verzii, nie len u Betky :P
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
10.8.2007 11:05
True...true..
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
10.8.2007 11:31
no nic nie je dokonale...
|
| |
pinguin
Od: pinguin
|
Pridané:
11.8.2007 21:03
iba linux
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
10.8.2007 11:09
ci bude obsahovat novu funkcnost nie je zname... no dufam, ze nie. bohate mi bude stacit, ked pri tom neosediviem a nie este tam pridavat nove funkcie s dalsimi chybami. uz len to by mi chybalo teda...
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
10.8.2007 11:41
Tak to bude uz 6 rokov od vidania XP...
Dobry system
|
| |
hatatitla
Od: hatatitla
|
Pridané:
10.8.2007 12:47
vydania , nikto nevidel XP uz 6 rokov LOL :-)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
10.8.2007 17:41
bodajby , na XP sicen seci nadavame ale je to dobry system
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
11.8.2007 19:04
Je najpouzivanejsi a preto sa nanho aj najviac nadava, si predstav vsetky OS ako traboliny a ta na ktorej skace najviac ludi sa najviac potrha a naviac skaceme na XP.
|
| |
Ironman
Od: Ironman
|
Pridané:
10.8.2007 11:53
Podme si stiahnut XP SP3, po ktorom vsetci tak tuzime, nemame na co vyuzivat bandwidth, tak si stiahnime somarinu, ktora nam aj vo final verzii rozhasi cezly Win... :)
|
| |
Minymikra
Od: Minymikra
|
Pridané:
10.8.2007 12:25
Neviem co stale mate proti Windowsu.Sami ho pouzivate a stale do nich stale pi*ujete.Tak si dajte linux abo daco podobne a nerieste Win.Kazdy software a aj vsetko ostatne ma svoje chyby a taktiez nanho vychadzaju zaplaty.Len vy stale musite si robit srandu s WINu...Nie zeby ste boli radi ze sa ich MS snazi opravit a ze pribudnu nove auzitovne funkcie.....Keby vam teraz mali zobrat windows (myslim takyt 14 rocnym trapakom co iba pi*ovat vedia)tak by ste zhasli !!!
|
| |
djkmito
Od: djkmito
|
Pridané:
11.8.2007 13:40
ahaho Billi Gates sa ozval a obhajuje svoj je*nuty OS... povedz mi jeden dovod preco nep*covat na WIN ked je to tak je*nuty system az to boli... LINUX mi este ani raz nezmrzol, nespadol, nemal som na nom vir a nepotrebolval som ziadne Patche ani SP!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.8.2007 13:52
Mozno preto ze nemas internet a bezis v textovom mode.
|
| |
forik
Od: forik
|
Pridané:
11.8.2007 21:06
no krasne si ho odj*bal, sa mi to lubi toto forum, :D, a tim malim 13rocnik k*k*tom sa nelubi linux bo neweda co ot je a preto ze vsetky hry su kompatibilne s windowsom :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.8.2007 15:26
13 ročni ? hej neuražaj ma ! :D (15)
|
| |
Johan
Od: Johan
|
Pridané:
14.8.2007 0:33
Nech sa ozývajú tí čo majú legálne zaplatený windows !!
|
| |
tyta
Od: tyta
|
Pridané:
14.8.2007 15:31
:) a nastalo trapne ticho
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
14.8.2007 21:02
Ach jaj
Ty si este linux ani nevidel a ked videl tak si ho mal 15 minut a nevedel si sa v nom ani pohnut nepi*uj do winu nikto ti nepi*uje do linuxu maj sa
S pozdravom tvoj apofiSS
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
10.8.2007 12:34
no na nete to je od 8. augusta... tipek pise ze to treba brat ako pre-betu nie betu cize este horsie. Odtestujem na virtualnom stroji a dam vediet ;)
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
10.8.2007 12:51
heh od rana je na privatnych trackeroch aj SP1 pre 32bit Vistu (konkretne build 6001.16549, Full Build tag: 6001.16549.070628-1825)
|
| |
kane77
Od: kane77
|
Pridané:
10.8.2007 21:45
true.. tiez som si vsimol :) myslis ze redakcia dsl ma ucet na privatnych trackeroch?
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
11.8.2007 3:08
mozne je vsetko... nechajme sa prekvapit kedy o tom napisu :)
|
| |
Jennifer
Od: Jennifer
|
Pridané:
10.8.2007 12:46
Fúha myslím si že win je v pohode, ale aj tak v ňom budú nejaké tie chybičky a preto musia vychádzať záplaty...A Ľudia čo naň pindajú by sa mali uvedomiť lebo ho sami používajú...
|
| |
Duke Nuken
Od: Duke Nuken
|
Pridané:
10.8.2007 12:53
Keby rodina nepouzivala Win XP, tak uz davno prejdem na Linux. Preto musim pouzivat Windows XP, lebo nevedia robit pod Linuxom. Ale uz Linux je podobny Win XP - ale nastastie len graficky, nie padanim systemu. Odkedy mam nainstalovyny Linux -Ubuntu, tak system bezi stale rovnako a bez problemov. Vo Windowsw musim kazdy den robit kontrolu PC a na ostatne podobne sracky, aby system slapal ako tak. A to pouzivam Avast a Kerio FW.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
10.8.2007 13:00
No neviem ja mam PC s XP zapnuty nonstop aj 2 tyzdne bez toho aby colen raz zamrzol (ked restart tak iba po instalacii programu co to vyzaduje alebo ked vyjdu zaplaty) Nechcem tym kydat na linux tiez ho sem tam pouzivam koli mnozstvu nastrojov co na to existuje, jedina nevyhoda je vecny problem s ovladacmi. Win sa od dob 98 - ME zmenil co sa tyka stability urcite k lepsiemu ale ziadny OS nieje dokonaly.
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
10.8.2007 13:36
ano stabilita windowsu sa od 98 zlepsila ale za tu dobu sa zlepsilo naozaj vsetko :P.
imho linux a "vecny problem s ovladacmi", toto nie je problem linuxu ako takeho ale vyrobcov hardwaru, kedze bud nie su ochotni pisat ovladace pre tento system alebo neuvolnia specifikaciu zariadeni aby mohol niekto iny napisat ovladace. ale aj tu sa situacia rapidne zlepsuje, takze "start->vypnut" a bootnite nejake live distro
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
11.8.2007 14:56
No tak tym sa vsetko vysvetluje, ked ti bezi v kuse vacsina blbosti sa aktivuje az po restarte.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
10.8.2007 13:02
Este ma napadlo (z vlastnej skusenosti) ze akonahle pustis k PC neskuseneho pouzivatela tak pada aj ten najlepsi OS. Proste ja nechapem ako to ti ludia dokazu vzdy tak dosrat...
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
10.8.2007 13:26
Asi tak...
|
| |
palo
Od: palo
|
Pridané:
10.8.2007 13:30
ponahlaju sa vsetci a spustaju naraz vela aplikacii casto pri poriadne nenabehnutom win. a potom im to vsetko mrzne a hlavne maju zapratany disk s instal. win.,,,
no a hraju narocne hry,...atd,pretaktovane co sa da,...
|
| |
bozz
Od: bozz
|
Pridané:
10.8.2007 14:43
ved je to dokonca aj RLS Microsoft.Windows.XP.SP3.Build. 3180.READ.NFO-WinBeta :)
|
| |
boozerant
Od: boozerant
|
Pridané:
10.8.2007 14:43
tu je to:
http://www.megaupload.com/?d=3IJTPYXO
http://www.megaupload.com/?d=RAGN0NVF
http://www.megaupload.com/?d=MBSLX943
http://www.megaupload.com/?d=T3LJ5DTU
pass: robeno_lamky.net
|
| |
eskal
Od: eskal
|
Pridané:
10.8.2007 17:19
ubuntu FF + vmware-server rulezzz......aj ja vyuzivam win lenze len virtualne a koli csku :D bleee sice csko viem rozchodit aj pod linuxom ale predsa pod winom ide lepsie groarch
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
10.8.2007 21:50
ja použivam windows xp len vynimočne aj to len preto lebo nechce sa mi mrdat s MEnkoderom ale šlapnem radšej po opensource SUPER C s GUI
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
10.8.2007 20:43
takže co chvila slavi XPčko šieste narodeniny, kto by si pomyslel v roku 2001 že tento system budem použit aj o šesť rokov neskor, a určite ho ešte jeden či dva roky budem použivať ako hlavny OS, popri Ubuntu :)
|
| |
Bozzervativ
Od: Bozzervativ
|
Pridané:
10.8.2007 21:51
pozor pada ti zdola na hlavu čajník
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.8.2007 8:40
Haha vy obidvaja ste kokoti!!!!!!!! :-D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
11.8.2007 15:09
Ta instalacka ma presne 333 MB.
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
11.8.2007 15:29
Bezpečnostní záplaty mají tak 150MB + Framework, Installer, DirectX, IE7 a spol cca 80MB tipuju + 100MB .. že by GenuineCheck? :-D
|
| |
kamil peteraj
Od: kamil peteraj
|
Pridané:
11.8.2007 23:16
zdravim ta, ty si docela znamy, vidavam ta snad na vsetkych forach a diskusiach.
|
| |
No name
Od: No name
|
Pridané:
11.8.2007 18:05
Hmm Win ci linux :-) Zbytocna tema. Niekto rad Win niekto Linux.
Win je jednoduchsi pre uzivatela, privetivejsi a lahsie sa daju veci nan zhanat.
Linux je pre fajnsmejrkov co sa chcu rypat viac do systemu aby im lepsie sedel.
Zbytocne sa tu budete hadat, aj to je dobre aj to. Co je lepsie nema zmysel rozoberat. Vysledok nebude uznany celoplosne
|
| |
starec
Od: starec
|
Pridané:
11.8.2007 22:17
citam to tu citam a asi som jediny tu co má skusenost so salovymi pocitacm.(dierovačky, čitačky, ....) Prvý krat som prisiel do styku s pocitacom v roku 1966 a poviem Vam keby nebolo Windows dodnes by nebolo to co je, ano Wokna maju chyby, ale su jediné masove, su rozšírené viac ako náboženstvo lebo ci krestania alebo mohamedani puzivajú Windows. Myslím si ze nebyt OS Windows dnes by som tu nepisal, a ci je niektorý system lepší ?? skušal som ich dosť skoro všetky - všetky su si podobne, zial Windows je NAJ vo vsetkom v negativnych vlastnostiach ako aj v pozitívnych, teda vsetko je relativne, a preto kazdy má svoju pravdu , toto moje pisanie je o nicom, ale aspon som sa potesil, spomienkou na mile minule storocie
|
| |
fxjaro
Od: fxjaro
|
Pridané:
12.8.2007 2:44
pekne povedane, bravo!!!
|
| |
miki
Od: miki
|
Pridané:
12.8.2007 21:44
hmmmm, zaujimave, win vs linux, a co takto mac os x? ten nikto neskusal?:) ja ho mam v plane vyskusat uz len macintosh zohnat:-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.8.2007 15:29
Ta čo si hladny že len na jablka mysliš ?
|
| |
evo
Od: evo
|
Pridané:
13.8.2007 1:43
skusal som ho dvakrat, z toho raz system uz po prvom restarte nenabootoval a druhykrat nenabootoval po naslednej instalacii AMD CPU driveru..
tak len nech pekne testuju ;)
|
| |
NIE
Od: NIE
|
Pridané:
13.8.2007 17:46
To su debili, sak nech sa odpoja od netu a nic im neunikne. A maju svaty pokoj...lebo furt sa niekto najde kto im to ukradne alebo niekto to to pusti vonku
|
| |
M32online
Od: M32online
|
Pridané:
14.8.2007 22:10
No vidim ze tu davate na kefu winu...ale ja by som povedal ze vsetky systemi su nestabilne...kazdy jeden je nestabilny ale s linuxom robia len ludia co to aj trochu chapu...windows si dokaze nainstalovat aj 10-rocne dieta...staci len citat a klikat...tot vse...
ale aj tak..win sa konfiguruje sam..ale skuste si nakonfigurovat linux tak, aby vam vsetko fakcilo, skuste si pripojit multifunkcne zariadenie k linuxu...celodenny boj...dalej si vezmite..kolko grafickych programov pozname na win a kolko na linux? alebo v globale..kolko programatorov robi pre win a kolko pre linux? stoji za zamyslenie...tak skuste este nadavat...deti co si beru nazor od ostzatnych..ked budete mat vlastny potom si ho vypocujeme...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.8.2007 21:22
4 dôvody prečo je linux lepší:
1. nepičuj mi tu
2. do linuxov prechadza stale viac a viac vyvojarov
3.graficke programy ? wine ! su tam aj ine nastroje a ku tomu OpenSource
4.multifunkcne zariadenie ? celodenny boj ! ale potom už ide!
|