| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
10.8.2007 10:29
naco je to komu v indii? sak tam este behaju s kyjakmi
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
10.8.2007 10:39
lol
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
10.8.2007 10:39
1. pozri si, kolko obyvatelov ma india
2. india je IT velmoc! okrem ineho ma tam vyvojove stredisko i Microsoft..
Takze zbal si svoj kyjak a zalez niekam..
|
| |
alojz
Od: alojz
|
Pridané:
10.8.2007 10:42
No ked sudim tie zdrojaky od indianov na nasom projekte tak potom sa nedivim ze ms produky su take chrobacne ...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
10.8.2007 10:48
maju taku istu ci nebodaj vyssiu mzdu ako Ty?
Nie je to nahodou tym, ze robia lacno a hlavne rychlo, co su poziadavky pre outsourcesing?
Keby im dali tolko casu ako profi programatorom na zapade, vypadalo by to inak.. ale tak ci tak, nebehaju s kyjakmi a neziju na stromoch..
|
| |
alojz
Od: alojz
|
Pridané:
10.8.2007 14:35
Neviem aku tam maju mzdy v porovnani, ale podla toho co mi rozpraval kolega, ktory tam bol na sluzobke, si za mzdu dokazu zit na VELMI slusnej urovni. A co sa tyka tejto definicie outsourcingu, tak rychlo a lacno nema zmysel, ked v konecnom dosledku sa ich nekvalitnou pracou trvanie projektu este predlzuje, kedze je potrebne skoro vsetky veci po nich opravovat. A hlavne je potrebne ich najst, co sa tiez nemusi vzdy podarit ... Myslim ze vies na co tymto teraz mierim ...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
10.8.2007 11:59
Indianov mas v amerike!
|
| |
toí
Od: toí
|
Pridané:
11.8.2007 19:43
ano IT velmoc, 90 percent ludi sa ide vystat do gangy,potom sa tam okupu a napiju
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
10.8.2007 10:48
prosim ta nemudruj, v Indii ma vacsina firiem svoje vyvojove strediska, pretoze tam sa to IT kockami len tak hemzi. Keby malo SK tolko programatorov a na takej urovni (a hlavne taky projektovy management) ako India boli by sme niekde inde. Amazon ma v Indii komplet cele dispatch a support centrum. Cize ked volas do Amazonu tak volas so support centrom v Indii.
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
10.8.2007 11:13
kukam ze co IT kocandy ty spominas a potom zistujem, ze myslis stvorcakov :D uz som sa chcel potesit, ze v Indii behaju po IT oddeleniach nejake cajocky :)
|
| |
alojz
Od: alojz
|
Pridané:
10.8.2007 14:40
Myslim ze porovnavat programatorov na Slovensku a v Indii co sa tyka poctu je trochu VIAC pritiahnute za vlasy. Co sa tyka kvality, nevravim a nikdy som netvrdil ze tam nie su makaci. Viem o strankach a aj navstevujem stranky, kde podstatna cast prispievatelov su indicki programatori. Avsak nemozno to povedat o vacsinovej casti tychto programatorov ...
|
| |
marek.dula@tuke.sk
Od: marek.dula@tuke.sk
|
Pridané:
10.8.2007 13:55
marek.dula@tuke.sk
|
| |
endzej
Od: endzej
|
Pridané:
10.8.2007 15:21
ze s kyjakmi. ma z toho normalne festovo zobralo na sracku. s kyjakmi. no lool.
|
| |
Minymikra
Od: Minymikra
|
Pridané:
10.8.2007 12:17
LOL s tym kyjakom ma to zabylo :D
|
| |
gdgf
Od: gdgf
|
Pridané:
10.8.2007 13:22
LOL a mna zabilo to tovje "zabylo" :D
PEACE
|
| |
hahaha
Od: hahaha
|
Pridané:
10.8.2007 15:38
rofl muehe :D
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
10.8.2007 16:36
len sa nepobite s tymi kyjakmi :D
|
| |
shadowboy
Od: shadowboy
|
Pridané:
10.8.2007 17:53
ROFL :D :D :D mna tiez
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
10.8.2007 21:06
premenovat hovno na lajno nie je podla mna extra dolezita sprava :(
|
| |
INDIA
Od: INDIA
|
Pridané:
10.8.2007 23:43
V prvom rade si treba uvedomit,ze India je dobre rozbiehajuci sa trh a naklady na prevadzku firiem su v porovnani s europskymi krajinami velmi smiesne.Len chcem dodat ,ze aj DELL ma zakaznicke centrum v Indii a velmi vela poprednych svetovych firiem.Vsetko sa to toci iba okolo peniazoch a nie ohladom toho ze v ktorej krajine su lepsi programatori.A co sa tyka zivotnej urovne v Indii tak ta sa da prirovnat k rusku.Bud su tam ludia co sa maju dobre alebo uplni chudaci.Cize uplne mala stredna vrstva.Zijem v UK uz niekolko rokou a mam kolegov z Indie a jeden z nich pracuje v IT takze odtial mam vsetke tie mudrosri:-)))
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
11.8.2007 11:23
myslim ze v indi je firma na ps2 a 70 000 pracujucich.
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
11.8.2007 22:44
To je akože dobrá chujovina že India je IT veľmoc...
|