| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Axwell
Od: Axwell
|
Pridané:
9.8.2007 13:14
som prvy :D inak intel ma najlepsie cpu na svete sice ani amd neni zle ale aj tak intel rulezzz ja vzdy mam taky nazor ze intel - windows a amd - linux
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
9.8.2007 13:42
lol, ty si odbornik
|
| |
debian
Od: debian
|
Pridané:
9.8.2007 13:53
zabudol si na nvidia a ati
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
9.8.2007 14:48
:D zabudol takze zosumarizujem
najdrahsi PC: INTEL, Windows, nVidia
najlacnejsi PC: AMD, Linux, ATI
xDDD
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
9.8.2007 15:01
prosim, este mi povedz ci mozem mat ata dvd-rw na windowse alebo je to pre linux. Ozaj a mys moze byt cez usb a taka s cervenym svetielkom naspodu? A monitor mozem mat cez DVI, alebo nie??? dakujem za odpoved :)))
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
9.8.2007 15:49
doplnim, ze viac ako 4 procesory na win nejdu, iba na server ediciu. na vista home dokonca ani viac ako 2 procaky. Mam rad obmedzenia, najma ak ich ma konkurencia :)
|
| |
Zabudol
Od: Zabudol
|
Pridané:
10.8.2007 2:54
Zabudol si FF alebo Opera.
A mas kompletnu zbierku team v ktorej kazdy kokot zo seba robi kokota
samozrejme ze len obrazne
|
| |
Od:
|
Pridané:
9.8.2007 20:37
nie nie on nezabudol :D on to má v tom naj kompe na svete integrovanú grafiku :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.8.2007 19:07
omg, ty mas vzdy taky nazor? no ty si ale dobryyy, kolko mas, 15?
|
| |
www.all4um.net
Od: www.all4um.net
|
Pridané:
10.8.2007 10:28
typujem ze ani 10 hehe:D
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
9.8.2007 13:16
kde su tie casy, ked sme machrovali kto ma vacsie cislo? v podtate to plati ale bolo by najlepsie keby ich znacili podla vykonu, vo flopsoch pokial sa nemylim...
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
9.8.2007 15:48
No ked uz tak, tak vo FLOPOCH, nie flopsoch. A nikdy sa vykon desktopovych procesorov neoznacoval vo flopoch.
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
10.8.2007 13:31
Je to "Floating-point Operation Per" alebo "Floating-point Operation Per Second"? ;-)
|
| |
oOman
Od: oOman
|
Pridané:
9.8.2007 13:24
a čo bude s Pentium MMX? Asi deprecated :)
|
| |
hhh
Od: hhh
|
Pridané:
9.8.2007 14:46
XD
|
| |
eunyx
Od: eunyx
|
Pridané:
9.8.2007 15:18
oh, kde je môj starý MMX
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
9.8.2007 21:31
2 krat pri mojich nohach :D
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
9.8.2007 13:27
No to je vyborne - to zjednodusuju ako pre debilov. Nechapem preco to zjednodusuju - nechcem kupovat macku vo vreci. Podla coho budem akoze vediet, kolko ma moj Core 2 procesor jadier, ked vypustia nazvy Solo, Duo a Quad?? To uz bude asi lepsie, ked sa to bude volat Core 2 a potom bude musiet clovek hladat niekde v malych popiskoch ze co je to vlastne za procesor.
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
9.8.2007 13:50
podla modeloveho cisla. to musis aj tak aj dnes, aby si sa dozvedel frekvenciu, atd...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
10.8.2007 15:41
aspon ze to nenazvali len intel alebo vsetko len pentium. a mozes potom citat malinke pismenka cely den :D
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
9.8.2007 14:09
mam intel ale amd sa mi zdalo lepsie moj nazor
|
| |
Thomas
Od: Thomas
|
Pridané:
9.8.2007 16:01
Podobne... Ale inak obaja sa snazia, to treba nehat .. :)
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
9.8.2007 14:58
mam pocit ze sa v inteli strasne nudia, vsak nedavno menili loga =D
|
| |
analfabet
Od: analfabet
|
Pridané:
9.8.2007 17:47
neska to tu je sami dement ako pozeram tie prispevky, jeden vacsi ako druhy ,.to myslite vazne ,ste fakt taky tupi ako to vyplyva ztych prispevkov?
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
9.8.2007 15:02
mne sa inak to stare oznacenie pacilo, je prehladne a clovek nemusi citat tech popis na to aby vedel co kupuje, tie jednotne nazvy mi pripominaju macku vo vreci
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
9.8.2007 15:32
vsak rozoznas to lahko aj potom. ostane predsa pismeno pred cislami. nepomylis si 4jadro s 2jadrom. ostane E6600 a Q6600. takze nevidim dovod na paniku ;)
toto by mohli spomenut v clanku..
|
| |
INTELI OLD
Od: INTELI OLD
|
Pridané:
9.8.2007 16:00
KTO MA STARE INTELI TAK OKOLO 700 - 1000 Mhz POSLI MAIL NA vilikok@atlas.sk MAM ZAUJEM ODKUPIM ZA ZOSTATKOBU CENU, STACI LEN MATICNU, CPU, RAM, cca 1000, Sk musi to byt funkcne. ( cpu,mb,ram,case,hdd,zdroj = 1500,) bez monitorov, keyb, mouse
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
9.8.2007 16:20
ty si chces otvorit solarko?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.8.2007 16:30
On si chce otvorit sexklub
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
9.8.2007 16:37
Ja mam moj starucky MMX o takte 266Mhz v notebooku a nepredal by som ti ho ani za nic :D
Tak na tom krasne bezia stare klasiky typu Worms, GTA atd. :)
|
| |
flnastya
Od: flnastya
|
Pridané:
9.8.2007 17:22
Hello! Iam searching boyfriend (likely USA) My photo and more about me look here
http://nastyasearch.pisem.su
Thanks
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.8.2007 19:11
Hi, I've been searching dickface for more than two years. I think I have found him. Flnastya you are my best dickface in da world
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
9.8.2007 18:26
Super!
Takze pokial nebudem vediet kodove oznacenie, tak Itanium sa mozno = stare Itanium a mozno nove Itanium 2.
Detto Notebook ma Intel Centrino mi da strasne malo informacii - menej ako teraz.
Mam navrh - zjednodusme to a vsetko sa bude volat iba Intel. Bez ohladu na to, ci pojde o chipset, VGA, CPU, mobo ...
:(
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
9.8.2007 19:12
RE: Mam navrh - zjednodusme to a vsetko sa bude volat iba Intel. Bez ohladu na to, ci pojde o chipset, VGA, CPU, mobo ... >>>>
ze aky mas PC ? Ja mam intel a ty? aj ja :-DDDDDDDDDD
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
9.8.2007 19:58
Veru, kazdy procesor bude proste Intel, bez ohladu na to, ci to je Intel, AMD, Via, IBM alebo cokolvek ineho.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.8.2007 20:08
A to ostatne bude Bozz (Bozz build 5315)
|
| |
sineD
Od: sineD
|
Pridané:
9.8.2007 22:23
bozz je premenovane atari 1030
|
| |
1040
Od: 1040
|
Pridané:
9.8.2007 23:37
1040
|
| |
Inkvizítor
Od: Inkvizítor
|
Pridané:
10.8.2007 8:21
No čakal by som teda radikálnejšie zjednodušenie názvoslovia, toto neprinesie vlastne žiadnu zmenu, ktorá by stála za povšimnutie. Myslím, že aj tak keďže ide o vôbec nejakú zmenu prinesie to skôr opak, ale nech je ako si to vymysleli.
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
12.8.2007 10:15
No neviem fakt, čo s tím zjednodušia. Možno to nebude dlhé ale bude to duplovane neprehladé. Katalógy zo zostavami budu vizerať že Core 2, ale nik nebude z pohladu vedieť, či to je Quadro alebo dual... ach jaj, zas niekto vymyslel fúrik a my ho musíme tlačiť...
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
12.8.2007 22:31
jak fajne ze mam AMD a nemam taketo starosti...
|