| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
7.8.2007 13:07
3 giga zaplat??? pekne derave :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 13:38
KEby si vedel čítať, tak je to kompletná inštalácia.
|
| |
nojo
Od: nojo
|
Pridané:
7.8.2007 13:38
pako, citaj poriadne...
"sprístupnená NIE ako aktualizačný balík ALE ako KOMPLETNÉ INŠTALAČNÉ ISO o veľkosti 3.07 GB"
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
7.8.2007 14:05
zedols. ti dam paka.. ;p
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
7.8.2007 18:28
y0g a co si mislis ze popredny pc klient je amater? Ja mam xp prof. oficional a mam tu cest to vyskusat v sk ale aby som bol realny v madarskom jazyku!
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
8.8.2007 8:41
...to co si tu vyhatlal ROFL
|
| |
maro
Od: maro
|
Pridané:
8.8.2007 12:30
no mozno cela vista je jedna velka zaplata :-)
|
| |
final kedy
Od: final kedy
|
Pridané:
7.8.2007 13:17
kedy ma byt final?
|
| |
deathclaw
Od: deathclaw
|
Pridané:
7.8.2007 13:20
We'll let you know if we hear of a more solid release date.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 13:19
Dufam v to ze SP3 ma byt DX10 je len prisne strazene majkrosoftom, a dostane sa to von tesne pred vydanim...
|
| |
deathclaw
Od: deathclaw
|
Pridané:
7.8.2007 13:21
to aj ja dúfam
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
7.8.2007 13:26
Vzhladom na to, ze MS chce, aby sa Vista poriadne predavala a kupovali si ju aj hraci, silne pochybujem o tom, ze DX 10 uvidis na XP.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
7.8.2007 14:15
tiež by som videl prinos SP3 najme keby obsahoval aj DX10. Ale nestalo sa :(
|
| |
juro
Od: juro
|
Pridané:
7.8.2007 14:38
ak o tom neviete spolocnst microsoft nepripravuje pre win XP DX 10 ale nejaka skupina nadsencov ktory povazuju za XP lepsie ako vista cize bude dx 10 pre XP ale nie od microsoftu
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
7.8.2007 20:49
No poznam take. Nainstalujes to a nepadne ti system ale len BIOS. Pripade ti nepojde spustit ani graficke rozhranie okien.
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
8.8.2007 8:42
A možno pomôže WINE, rozhranie pre spúšťanie Win32 programov pod Linuxom. Chlapíci implementujú aj rozhranie DX, a ak sa im podarí DX10 pre Linux, tak sa to bude dať použiť aj pre DX10 pre WinXP!
|
| |
MK2
Od: MK2
|
Pridané:
7.8.2007 13:50
DX10 nam na XP nedaju, ak len podporu DX10 niekto nehackne dakym sposobom a urobi sa to nacierno :)
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
7.8.2007 13:54
daj sa do toho hackovania,mohol by si na tom zarobit :-)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
7.8.2007 13:55
alebo by ho zavreli :)
|
| |
einsnake
Od: einsnake
|
Pridané:
7.8.2007 15:25
zarobiť a zavreť
|
| |
dodo
Od: dodo
|
Pridané:
7.8.2007 15:30
zavru ale love ostanu skryte v zemi a ked vyjde tak ich vyhrabe :D
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 15:30
nie , má dve možnosti :
1; za peniaze co zarobi zaplati kauciu
2; odsedi si v base x rokov a vyjde z nej ako bohač
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
7.8.2007 14:08
DX10 is do-able on Windows XP
http://www.theinquirer.net/?article=40913
Download DirectX 10 for Windows XP from Alky Project
www.technospot.net/blogs/download-directx-10- for-windows-xp-from-alky-project
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 14:12
dost trapne...
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
7.8.2007 15:03
Preco?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 15:30
lebo zatial je to sračka
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
7.8.2007 15:32
Vsetko bolo najprv sracka. Aj ty.
|
| |
dobre...
Od: dobre...
|
Pridané:
7.8.2007 16:31
:DDDDDDD
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 18:07
vies ako to myslim, do kompu si to nikdy nedam....
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
7.8.2007 18:44
Snad ta niekto nuti?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 19:22
a 95% ludi tiez
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
7.8.2007 22:45
Snad ich niekto nuti?
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
7.8.2007 16:11
a nacierno niekto bude robit aj ovladace ku vsetkym DX10 grafickym kartam pre XP? Lebo XP ovladace neobsahuju tiez podporu pre DX10...
vela stastia prajem :)
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
8.8.2007 8:45
Presne to som chcel napisat...ze vraj DX10 v XP...hehe a draivre od grafiky si vycucate
|
| |
sober
Od: sober
|
Pridané:
7.8.2007 15:12
Prinesie SP3 pre XP okrem oprav chyb a problemov aj nejake ine vychytavky?
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 15:23
je menšia šanca že prerobia protipiratsku ochranu po tom čo im to kompletne hekli
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 15:23
je menšia šanca že prerobia protipiratsku ochranu po tom čo im to kompletne hekli
|
| |
nila
Od: nila
|
Pridané:
7.8.2007 15:31
mozno ze tym co realne by malo vyhadzovat ze maju piratsku verziu sa to ani nenainstaluje
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
7.8.2007 15:36
LOL a, ze nema byt pra Vistu ziadny service pack... :D konec
|
| |
fú....
Od: fú....
|
Pridané:
7.8.2007 15:54
no ja som čítal niečo o DX 9+ pre XPčko....
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 18:08
nebolo za 9 Cečko?
:D:D:D
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 20:58
Chlapček má asi na mysli SDK update
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
7.8.2007 21:45
Najlepsi OS sucastnosti bude este lepsi...Neuveritelne :-)
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
7.8.2007 22:16
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
3M
Od: 3M
|
Pridané:
8.8.2007 0:21
poyebali kone voz, poyebali kone voz a teraz si moja mila na pici si seno voz. kazajku na teba
|
| |
huya
Od: huya
|
Pridané:
8.8.2007 15:59
aj dve kazajky
|
| |
TES0R
Od: TES0R
|
Pridané:
10.8.2007 9:52
Ja testujem SP3 a nepridáva žiadne nové funkcie iba opravuje chyby... to je len tak pre info...
|