| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
sss
Od: sss
|
Pridané:
7.8.2007 12:37
To s tým Active-X si u mna očko teda neurobili :-(
|
| |
sss
Od: sss
|
Pridané:
7.8.2007 12:38
Hej a zabudol som dodať "prvý !!"
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
7.8.2007 12:41
Hej, stado vede vul. ;-)
|
| |
Miki
Od: Miki
|
Pridané:
7.8.2007 16:03
Ocko neocko... problem je vtom ze inac ako cez Active-X sa to ani urobit neda.
|
| |
krokus
Od: krokus
|
Pridané:
8.8.2007 10:10
chlapce a pocul si uz o java apletoch? :-)
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
8.8.2007 21:07
Tak, Panda online AV je tiez dostupny ako activex ale aj ako java aplet. :)
|
| |
drozd
Od: drozd
|
Pridané:
7.8.2007 12:43
activex pre firefox nefunguje. skoda ze neexistuje nieco co by slo aj na firefox to testovanie.
|
| |
OnlyOneComment
Od: OnlyOneComment
|
Pridané:
7.8.2007 12:44
radsej by som sa tesil zo smart security. hadam do zaciatku skolskeho roka - september - oktober vydaju full verziu v slovenskom jazyku samozrejme
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
7.8.2007 12:47
Tiez dufam. A s radostou si ju kupim.
|
| |
localhost
Od: localhost
|
Pridané:
7.8.2007 12:51
Celkom mile, ale viac by ma potesila sluzba v style
http://www.kaspersky.com/scanforvirus , kde je mozne uploadnut subor ktory chcem nechat skontrolovat.
Na uvedenej stranke je sluzba obmedzena len na subory do 1MB, ak niekto poznate podobnu sluzbu s mensim (prip. ziadnym) obmedzenim, hodte sem prosim link.
|
| |
pre localhost
Od: pre localhost
|
Pridané:
7.8.2007 13:07
vsak tu to je tusim ze je to neobmedzene
http://www.eset.sk/virus-info/on-line-scanner
|
| |
localhost
Od: localhost
|
Pridané:
7.8.2007 13:26
Hmmm, tak to som netusil :)
Ako som vsak zistil je to tiez obmedzene, ale "az" na 2MB.
Kaspersky navyse vracia trosku podrobnejsie informacie, plus podporuje zipovane archivy...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
7.8.2007 13:14
www.virustotal.com/cs
http://scanner.virus.org
http://virusscan.jotti.org
Dr.Web ma siroku ponuku sluzieb, plugin, ktory umoznuje otestovat 15 MB bez stiahnutia.
http://download.drweb.com/ drweb+antivirus+free+services
|
| |
localhost
Od: localhost
|
Pridané:
7.8.2007 13:40
Diky TOMe !
Sluzba na virustotal-e vyzera presne ako podla mojich predstav...
Diky za tip !
|
| |
RRR
Od: RRR
|
Pridané:
7.8.2007 12:56
Mala chybicka:Odstranuje \'antivírusové a iné hrozby\'.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.8.2007 13:05
tjn, trebars ak ti to tam najde Avast tak ta upozorni a odstrani ho aby ta viac nemohol ohrozovat svojou "dokonalou" detekcnou silou
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
7.8.2007 13:43
DSL SK zjavne dostalo sponzoske licencie na NOD
nejak moc sa tu uz toci okolo ESETu :)
|
| |
Diskusia
Od: Diskusia
|
Pridané:
7.8.2007 13:48
no ved predtym to bola platena inzercia, to nie je sponzor ale "najomnik"
a aj tak ten online skener bezi uz dlhsiu dobu
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
7.8.2007 13:51
a co ma byt.radsej nech ich podporuje eset,nez aby si musel platit za obsah.niekto predsa platit musi.zadarmo ani pes nesere.
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
7.8.2007 14:23
ano, chlapci to mate pravdu ale bezne sa da cena inzercie 40 000 a 100% zlava klasicky barter :)
uz dufam ze o esete skoro citat nebudeme :)
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
7.8.2007 15:44
DSL.sk od ESETu licencie ani iné výhody nezískalo. Každá platená inzercia je aj jasne a jednoznačne ako inzercia označená.
Inzercia na našom serveri výber ani spracovanie článkov o produktoch inzerenta nijako neovplyvňuje, ak sledujete náš server dlhšie, viete to.
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
7.8.2007 16:59
som fanusikom DSL.sk uz celkom dlho a preto, ked sa ohladom jednej firmy zacne objavovat v kratkom case viac clankov, pochopitelne ma to znepokojuje.
Predpokladam ze o esete a jeho sluzbach sa pisat tak skoro nebude :)
samozrejme je to vec redakcie a ja ako navstevnik to neovplyvnim :)
Maximalne sem prestanem ako uzivatel chodit ale to je redakcii samozrejme jedno :)
Osprvedlnujem sa za "obvinenie" s licenciami bol to nepochopeny polozart :)
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
7.8.2007 19:07
Samozrejme a ja Vám zase snažím vysvetliť, že náš postoj je plne transparentný.
Pokiaľ viem okrem platenej označenej inzercie, ktorá ešte bude, tu boli v poslednom čase (viac ako pol roka) len informácie o veciach nezávisiacich na našom výbere - nové produkty Online Scanner, Eset Smart Security, nové výsledky AV-Comparatives. Ide o načasovanie Esetu a nie nás a predpokladám, že všetko sú to také dôležité informácie, že o nich informoval každý slovenský IT server.
Navyše považujem za akceptovateľné vzhľadom na to, že ide o slovenskú firmu a v SR vo svojom obore nemá konkurenciu, jej dať aj nepomerne väčší priestor, my to ale nerobíme.
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
7.8.2007 21:26
dakujem za korektne nazory a seriozny pristup
|
| |
trebars
Od: trebars
|
Pridané:
7.8.2007 16:03
1.) Vzdy lepsie pisat o ESETe, co je slovenska firma s velmi kvalitnym antivirusom, ako o Pande alebo Symantecu(rootkit v zltom).
2.) Inzercia v predoslom clanku o pracovnych ponukach vo firme ESET bola pekne oznacena, cize nie je to ziaden PR ako na inych "bezreklamovych" serveroch. Kazdy server musi z niecoho zit a to nieco je napr. reklama. Vzdy lepsie ako keby si mas platit ako uzivatel za konto kazdy mesiac. Zobrazena reklama Ta narozdiel od toho nic nestoji.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 18:11
myslis ze vseci z redakcie DSL.sk dostali AJFOUNY od jablka? skor nie
|
| |
Pre DSL.sk
Od: Pre DSL.sk
|
Pridané:
7.8.2007 15:32
vy si myslite ze ESET plati DSL.sk za inzerciu? Kdeze pre krasne modre oci
|
| |
DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
Od: DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
|
Pridané:
7.8.2007 15:46
A vies, ze ani ja to neviem - hlavna sekretarka - to vsetko ma pod palcom velky sef. Radsej sa k nemu neozyvajte.
|
| |
Pre DSL.sk - Fera z hlav. kanclu
Od: Pre DSL.sk - Fera z hlav. kanclu
|
Pridané:
7.8.2007 17:46
lebo bude robit grr grr baf baf?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 19:26
On bude sedieť na strome , robiť HAF HAF HAF a povie : kikirikí , ale ja som teda dobrá kačička !
|
| |
DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
Od: DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
|
Pridané:
7.8.2007 22:05
Vypali vam tie sunky (vy tomu hovorite PC) haha !!!
|
| |
popularny?
Od: popularny?
|
Pridané:
7.8.2007 17:10
kde je vlastne ten nod popularny? na SK ci nebodaj aj v CZ?
myslim ze vo svete o neho v podstate nie je zaujem.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 19:26
Ani o teba nerozkrikuj sa :>
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
7.8.2007 20:52
Wilders je najznamejsie bezpecnostne forum pre beznych uzivatelov, ktory sa specializuju na bezpecnost PC a kazdy druh bezpecnostneho softwaru tam ma svoje forum. Ako AV je tam uvedene oficialne ESET Forum, cize NOD32. ;)
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
7.8.2007 22:16
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
7.8.2007 23:52
Faj, mojich 45G mi to oscanovalo za skvele 3 a pol hodiny, naslo mi to dokonca nejake virusy v cache opery, rad by som vedel ako sa tam dostali... Aspon som zistil, ze mam na disku cca. 2 miliony suborov, mozno koli tomu je moj pocitac pomalsi ako ked som ho kupil :).
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
8.8.2007 6:03
tie virusy v cache mas ziskane skripty surfovanim ...
|