| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
7.8.2007 8:58
a to ze kazdy treti Xbox je poruchovy? myslim, ze aj kvoli tomu zlacnievaju
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
7.8.2007 9:20
urcite aj to ma svoje dovody, stale je to vsak lepsia volba ako PS3 si myslim
|
| |
scrap
Od: scrap
|
Pridané:
7.8.2007 9:31
hej, uz len kôli Forze 2
|
| |
Jajko
Od: Jajko
|
Pridané:
7.8.2007 9:46
xbox360 mam uz viac ako rok,,slape bez problemov
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 14:26
sak hovori, ze kazdy treti, ale vadne su vsetky podla slov microsoftu, len niektore sa nadobro pokazia a treba ich dat do opravy. skus si nechat pusteny xbox pol dna alebo viac v teple.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 15:48
Forza 2 pwnzz
Jason Nevins remix - Rockstar pose , good tune
;)
|
| |
Gamer
Od: Gamer
|
Pridané:
8.8.2007 16:11
Vyckaj do Vianoc a uvidis take hry na PS3 , ze zabudnes ze nejaky Xbox existoval :)
Tam kde Xbox 360 konci so svojim vykonom , PS3 iba zacina :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
8.8.2007 18:24
HEJ! to je moja veta :D
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
7.8.2007 10:08
prečo by to mala byť lepšia voľba?v čom je xbox360 lepší?
|
| |
godmode
Od: godmode
|
Pridané:
7.8.2007 11:55
lepsie hry
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
7.8.2007 12:32
PICU a SISKY! kde by si si na X360 zahral kultove hry ako God of War, simulator Gran Turismo, Metal Gear Solid 4 atd. Hry X360 sa na PS3jkove vobec nechytaju.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
7.8.2007 12:45
Nezabudaj na Final Fantasy ;)
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
7.8.2007 14:12
nikdy som nemal PS-ko ani Xbox ani nintendo a pohode som sa zahral secky hry na kompe
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 14:25
nie grand turismo, final fantasy X X-2 XII ani metal gear
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
7.8.2007 15:22
poznas slovo emulator?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
7.8.2007 16:32
poznas slovo "nedostatocne FPS?" a emulator na PS3? kks to si dobre zadrel :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
7.8.2007 12:59
myslis zle :)
|
| |
haďák
Od: haďák
|
Pridané:
7.8.2007 16:59
fii, Snake, preco si si kupil ps3? sak to su prachy vyhodene do luftu! to si pojebal, nehehe
|
| |
solidus
Od: solidus
|
Pridané:
7.8.2007 21:57
nedristaj panacik.
|
| |
OVGuillermo
Od: OVGuillermo
|
Pridané:
25.8.2007 16:10
Thank you for your site. I have found here much useful information.
Good site ! ;)
|
| |
dznuf oyed
Od: dznuf oyed
|
Pridané:
5.10.2007 2:06
zhgjvaolx vcpkml ufmceglw uoyfpxm ghbs wjqourms zlhurgy
|
| |
fedor
Od: fedor
|
Pridané:
7.8.2007 11:59
sorry ja tu len hostujem
|
| |
Flašík?
Od: Flašík?
|
Pridané:
7.8.2007 13:07
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 13:08
V tom clanku o vasej plus RSS čitačke je v jednom screene X360 siel dole, a tu je clanok :)
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 15:47
No - to majú 1500sk , to im zostane na hamburgery.
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
7.8.2007 22:15
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|