| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
7.8.2007 8:32
no to je pekne .. ale nie pre bezneho usera :D
a inak chce niekto DVD za 6sk/kus? (nove stoja 12SK)
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
7.8.2007 8:39
mily spam rovno napis kontakt(popripade sidlo obchodu) a niekto mozno napise
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
7.8.2007 10:43
este daj znacku
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
7.8.2007 8:41
good idea :D
icw 220610668
fone 0918561733
|
| |
kolecko
Od: kolecko
|
Pridané:
7.8.2007 9:20
onetwosold.sk
|
| |
inspektor
Od: inspektor
|
Pridané:
7.8.2007 15:56
chodte.spamovat.do.pice.vy.kokoti.sk
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
7.8.2007 8:43
nechcem robit spamy pretoze niesom spamer ... len neviem kam mam napisat moju ponuku .. poradte mi PLS
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
7.8.2007 9:47
aku ponuku?
predavas viagru alebo co?
|
| |
QWE
Od: QWE
|
Pridané:
7.8.2007 9:10
hod to niekde na net :)
|
| |
shadowboy
Od: shadowboy
|
Pridané:
7.8.2007 9:24
ROFL :D
|
| |
iso
Od: iso
|
Pridané:
7.8.2007 11:05
Je to na vysoky vypoctovy vykon, ale viac by sme potrebovali rychly pristup k velkemu objemu dat ako 64 threadov...
Dnes su aplikacie pomale, lebo nestihaju siete a disky.
|
| |
krychle
Od: krychle
|
Pridané:
7.8.2007 12:30
lol, sak si kup do domu 1GB linku a daj si do kompu zopar riadnych diskov do raidu a nefrfli
inak tomuto sa hovori inovacia, ne te sunky od intel,amd kde narasta vykon po percentach.
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
7.8.2007 23:44
No tie sunky od intel a amd mali v dost aplikaciach oproti T1 navrch aj pri jednom jadre...
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
7.8.2007 11:07
mne bi sa zisiel aj nekonecno jadtovy
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
7.8.2007 11:18
heh na hovno by ti bolo tolko jadier i thak by si nevyuzil ani 4
|
| |
neo-sk
Od: neo-sk
|
Pridané:
7.8.2007 20:35
co mate furt s tyma jaderkama?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 13:04
Neviem preco pisete LEN 4MB L2 cache, ked ma integrovane 4 2kanalove pameteove radice. Podla mna je chache dostacujuca.
Inac musim pochvalit tu cenu, 8 jadrovy najnissia trieda nech je aka je... pod 1000$ to je good, ale to asi bude pri odbere 1000ks
|
| |
Buzzak
Od: Buzzak
|
Pridané:
7.8.2007 15:39
a pri odbere 1 000 000 000 000 000 je aka cena ?
|
| |
iiiiitttiiiii
Od: iiiiitttiiiii
|
Pridané:
7.8.2007 16:01
az najdes planetu s dost zdrojmi na vyrobu tolkych cipov, tak to budes mat za 500$ ale dopravu z tovarne si zabezpecis sam.
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
7.8.2007 16:15
pri takom odbere ti daju za 100mld dolarov par ostrovcekov pri mori a ako bonus ti daju tie procesori
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 18:19
myslim ze to nezistis pretoze to vsetko sa stalo po tvojom odbere mozgu a dokonca iba 1KS... a hodili ho potkanom
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
7.8.2007 22:15
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
8.8.2007 0:57
zdochni
|