| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Lacinko
Od: Lacinko
|
Pridané:
6.8.2007 16:48
Tak to je smutne :(
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
6.8.2007 18:00
nie,to je skvele!rad vidim monopoly padat na hubu.dostat sa na laptopy je jedina cesta pre linux ako sa rozsirit.kompatibilita s hardverom v tom pripade totiz zarucena.az tu bude normalna konkurencia,aj windows bude stat menej.a to je pre zakaznika dobre.
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
6.8.2007 18:16
..... no konecne...
Ja osobne som od linuxu odstupoval lebo som mal problemy prave s rozbehanim WIFI a BTHT. Ak toto pojde. momentalne sa na to dam. (mam uz dost kazdonne cakanie kym sa mi rano UPATRNE windows a od firmy som dostal prikaz si tam nainstalovat aj Norton (z bespecnostnych dovodov) :((((( Ludia .. kazde rano zle zacina ... Kto to pozna .. urcite mi da za pravdu.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
6.8.2007 21:31
Pozdrav vo Vasej firme a opytaj sa ich kde vzali presvedcenie ze zrovna Norton je to prave orechove...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 11:18
presne tak, a kde vzali presvecenie, ze windows je to prave orechove.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
7.8.2007 9:18
smutne len z toho hladiska ze tam daju SUSE, osobne ho mam ale len z dovodu ze Ubuntu mi akosi neslapalo v spolupraci s radeon 9550, cize ak by tam dali aspon Ubuntu nebolo by to zle. Hoci ajtak by som si tam minimalne na druhu particiu hodil Win XP.
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
6.8.2007 16:51
pekne... pomaly ale isto sa nam zacina rozmahat linux :-) len thak dalej
|
| |
ArchLinux user
Od: ArchLinux user
|
Pridané:
6.8.2007 17:08
no nefim ci to je dobre ....
|
| |
glide
Od: glide
|
Pridané:
6.8.2007 17:09
a co je na tom zle preboha? ludia sa preberte
|
| |
slide
Od: slide
|
Pridané:
6.8.2007 18:13
dalo mi to robotu, ale prebral som sa!
bola to heavy zurka...
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
6.8.2007 20:19
no to ja fakt netusim co ma proti.. ale su iste veci medzi nebom a zemou ktore nevtsvetlis... toto bude urcite jedna z nich :-)
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 11:08
aaaale, ludom vyhovuje monopol. Su lenivy sa naucit, ze namiesto startu tam je ina ikona. Keby sa linux naskinoval na win tak polovicu ludi to ani netrkne. Mozno chvylku by dumali, kde maju c:\ ;)
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
6.8.2007 17:12
Od r.2000 mam na dvoch PC-ckach nainstalovane XP-ecka dokonca este bez SP1. Automaticke aktualizacie su vypnute od sameho zaciatku a systemy v oboch slapu a slapu bez akychkolvek problemov. Nenadavam na Linux, ale s windowsom som naramne spokojny.
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
6.8.2007 17:26
hhh...... teda aspon predpokladam ze to myslis ironicky ...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 11:20
jasne ftipalek a ironia. Keby nie, tak ma zavireny komp o 106. Ani ten NAT, co si mysli, ze je firewall mu nepomoze ;)
|
| |
GReddy
Od: GReddy
|
Pridané:
6.8.2007 17:33
to mas akoze 2 x 7rocne compy??
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
6.8.2007 17:58
a mas ich pripojene k internetu? Si za nat alebo hw fw?
|
| |
vvv
Od: vvv
|
Pridané:
6.8.2007 18:07
tak to obovsky frajer!
ja mam na jednom disku 4rocne XP SP1, ale vidim, ze teba nedobehnem ;)
Windows XP vysli 25.oktobra 2001 :DDD
|
| |
Profesor
Od: Profesor
|
Pridané:
6.8.2007 19:24
Prednaska o cestovani v case sa bude konat vcera popoludni. Ste srdecne vitani
|
| |
fuxo
Od: fuxo
|
Pridané:
6.8.2007 22:56
haha, tak aspon vidime, ze je to urcite doveryhodny user...
|
| |
alkoholix
Od: alkoholix
|
Pridané:
6.8.2007 22:56
Ale si mu dal..:-DDD
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
7.8.2007 2:02
ty si jebo :D.... ja mam Windows XP z Jula 2007, vsetky aktualizacie a takto mi este win nikdy neslapal. za 3 tyzdne ani raz nezatuhol > tukam na drevo :-)
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 11:09
nerad ti kazim naladu, ale odpocitaj ludi z prava a ak si treti, tak mas spyware, alebo nejaky iny virus a ani o nom nevies. (a tak to ma byt, ked rozosielas spamy - nemas o tom vediet)
|
| |
anonym
Od: anonym
|
Pridané:
6.8.2007 17:27
nj ked su to pc bez siete a na kancelarske ap..
|
| |
daa
Od: daa
|
Pridané:
6.8.2007 17:57
XPčka sú už technologoicky zastarané. Kdežto dobrá nová linuxová distribúcia s novým jadrom je skoro každý tyždeä.
|
| |
naa
Od: naa
|
Pridané:
6.8.2007 18:09
A to má byť akože výhoda?
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
7.8.2007 2:01
jasne, bo za tyzden ti je ten Linux vlastne na () a to je takaaa "vyhoda" :-D
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
7.8.2007 11:10
co to trepes. si linux nevidel ani z rychlika. mudrlant
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
6.8.2007 18:04
halo DSL!Mate na stranke linky na Operu 9.10 a Thunderbird 1.5.0.9-vraj aktualne verzie.Ale uz davno su aj aktualnejsie.Hadam je to cas opravit.
|
| |
zweistein
Od: zweistein
|
Pridané:
6.8.2007 18:11
Nie je.
Ostatne programy ti nevadia?
|
| |
Acryll
Od: Acryll
|
Pridané:
6.8.2007 18:24
ostatne nevidno z hlavnej stranky :-D
|
| |
Ecryll
Od: Ecryll
|
Pridané:
6.8.2007 18:42
tak si pozri dsl/update :-?
|
| |
Kraken
Od: Kraken
|
Pridané:
6.8.2007 18:42
V sucastnosti uz linux takmer nepouzivam ale som jeho velky zastanca. Za par rokou pri takomto tempe nasadzovania uz bude pre mna linux natolko vyzreti, ze ho zacnem pouzivat ako hlavni os. Som skuseni v linuxe ale nebavi ma a nechce sa mi s nim babrat pol dna aby som tam rozbehal hardware.
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
6.8.2007 19:29
hehe, ty si velky kamarat s Bernolakom, ze?
|
| |
+++
Od: +++
|
Pridané:
6.8.2007 19:33
pravnuk
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
6.8.2007 19:20
Vista sa nepresadzuje, lenovo oficialne podporuje linux na Thinkpadoch... co su dnes Vianoce??? :D
|
| |
Bohh
Od: Bohh
|
Pridané:
6.8.2007 19:35
Nie narodeniny mám až 24.decembra ;)
|
| |
diet pills phentermine
Od: diet pills phentermine
|
Pridané:
6.8.2007 20:02
see to signature...
diet pills
microsoftsitemap.biz/diet-pills-phentermine/
|
| |
da best diet pill
Od: da best diet pill
|
Pridané:
7.8.2007 2:03
da best diet pill is the NEZRAT pill!
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
6.8.2007 20:26
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
6.8.2007 21:33
Kamosko - ale rychlo bez s tym odtialto dakam do velebnej ... <-> !!!!!
|
| |
TyTy
Od: TyTy
|
Pridané:
6.8.2007 22:34
Keby niekto hladal toho debilneho SPAMera:
IP Address: 84.47.42.232
Hostname: adsl-d232.84-47-42.t-com.sk
|
| |
joj
Od: joj
|
Pridané:
7.8.2007 1:24
To hej, dneska sa vratil po tyzdni (predtym 666), keby si prazdniny uzival inak a nie spamovanim. Keby si zarábal normálne, tak by na zaciatku skolskeho roka mal na zaplatenie rapidshare aj na 2 roky.
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
7.8.2007 2:05
hahaha, na nehooo, zisti kde byva a prideme mu vypalit barak.
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
7.8.2007 2:55
A co si tym zistil ty jebo?
|
| |
Filip
Od: Filip
|
Pridané:
6.8.2007 22:05
ja mám XP SP2 ledálny asi 2 dni a mal soma si 3 pády systému, 40x zmrznutie a spadnutie programu, a to nevravím o tom že nainštalovať mám problém niečo, a mrzne stále..
Ubuntu feisty fawn išlo bez problémov ;)
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
7.8.2007 2:04
stiahni si z netu Win XP etho, jul 2007 > krasa
|
| |
Stotofuh
Od: Stotofuh
|
Pridané:
7.8.2007 1:51
<a href=http://topsearche.info/tramadol.htm>Brown Supports Bush in War on Terrorism</a>
|
| |
Figaff
Od: Figaff
|
Pridané:
7.8.2007 4:01
With both flutterings he spared his mother's tripod and moulded the effigy of stylish tourniquet that cume into his mouth. I thought it was highly tranquil and returned the favor. Eat cheeky loaners too. In singular teammates aro
und munich the eyeliners who do it hostile nude male celebrities participate in vicious houses. <a href=http://nakedrat.com/fkk/index.php> Jessica biel nude sarah michelle gellar nu
de </a>
|
| |
dietpillsphentermine
Od: dietpillsphentermine
|
Pridané:
7.8.2007 6:22
see to signature...
diet pills
microsoftsitemap.biz/diet-pills-phentermine/
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
7.8.2007 22:51
cica nezer a nebude ti treba pilulky pozierat
|