| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
6.8.2007 11:47
tak toto by som ako mys dlhsie pouzivat nechcel. Ale zaujimave multifunckne zariadenie
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
6.8.2007 11:58
a vie aj bicyklovat?
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
6.8.2007 12:00
Ked si kupis extra verziu za 799 USD, tak ano :D
|
| |
jozolacogustavjaro
Od: jozolacogustavjaro
|
Pridané:
6.8.2007 12:15
ide vam icq???
|
| |
sedrt
Od: sedrt
|
Pridané:
6.8.2007 12:20
QIP 2005 8020 - ide jak divy. :)
|
| |
LOL?
Od: LOL?
|
Pridané:
6.8.2007 12:23
skus sa dat ze ONLINE a pojde aj tebe
|
| |
Saq jasne.,.
Od: Saq jasne.,.
|
Pridané:
6.8.2007 12:25
Ale aj tak nejde. kuuuua..
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
6.8.2007 12:26
vyrobca ponuka mys za 20 libier lacnejsie za 15 je tu.
poslali degesov krannut do skladu vyrobcu :D
inac neviem naco kalkulacku? ta je v kompe nie? a numpad mam mozno na pad inac ma nenapada normalne vyuzitie
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
6.8.2007 13:27
k notebooku
|
| |
Piany
Od: Piany
|
Pridané:
6.8.2007 14:11
ak budem "nahadzujúci do počítača veľké množstvo číselných dát", tak si notebooku kupim numpad!
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
6.8.2007 15:17
ja som mu len odpovedal...nikde nie je napisane, ani ja som nepisal, ze si to mas kupit :)
|
| |
Piany
Od: Piany
|
Pridané:
6.8.2007 18:17
nemám noutbúk, ani nenahadzujem, ale našiel som kalkulačku z roku 1975 - idem si ju prerobiť ;)
|
| |
ehe
Od: ehe
|
Pridané:
6.8.2007 18:43
ja ho na svojom note mam normalne zabudovany.. je to 15.4".....
|
| |
nastyasearchboy
Od: nastyasearchboy
|
Pridané:
6.8.2007 14:36
Hello! Iam searching boyfriend (likely USA) My photo and more about me look here
http://nastyasearch.pisem.su
Thanks
|
| |
Zufalec
Od: Zufalec
|
Pridané:
6.8.2007 16:33
Nazdar nazdar , aj ja mam foto , look at www.pojebanyspamspolusvirusmi. najebemtidochraputydevko.biz ... maybe we can meet and be together in future ...
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
6.8.2007 16:37
dalsi pokus o najvecsiu kravinu na svete??? myslim ze ked uz xceli multifunkcnu myst hak tham mohli jebnut reprak.. aj thak je to blud
|
| |
neo-sk
Od: neo-sk
|
Pridané:
6.8.2007 18:20
este lepsia by bola bicyklujuca mys s kalkulackou, reprakom a displejom z ajFounu!!!
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
6.8.2007 18:44
zabudol si na vibrator a venusine gulicky..
|
| |
neo-sk
Od: neo-sk
|
Pridané:
6.8.2007 19:00
vibrator som uz videl, ale o venusinych gulickach som ani nepocul...
ma to nieco spolocne s linuxom?
|
| |
Pche!
Od: Pche!
|
Pridané:
7.8.2007 0:56
Amatér....!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 14:34
fajka
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
6.8.2007 20:26
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
fdfsd
Od: fdfsd
|
Pridané:
6.8.2007 22:16
Ty zebrak si najdi robotu a nemusis vysedavat po internetovych kaviarniach v domienke ze nieco zarobis :D
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
7.8.2007 8:57
dobra debilina
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
7.8.2007 22:52
kam sa hrabe bicyklujuca mys?! :D :D :D
|