| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
6.8.2007 11:12
Jej no sranda...nenezranci, chvilu im to nejde a hned to musia predrazovat
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
6.8.2007 11:15
chvilu... :)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
6.8.2007 11:27
Taká malá továrnička - za deň 43 miliónov dolárov.
Samsung previously said full operation would begin no later than within two days and the damage would not exceed 50bn won (£26.4m).
Takže nebľabocte!!!
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
6.8.2007 11:38
To je stará informácia. Potom ako to spustili aktualizovali odhad.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
6.8.2007 12:40
Toto je nová informácia:
Reuters Published: 06 Aug 2007 09:05 BST
Samsung said all six lines were fully operating by 12:00pm (11:00pm EDT) — earlier than expected.
Nešlo o sumu, ale "Samsung môže prísť ... až o takmer mesačnú produkciu."
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
6.8.2007 15:29
Neviem načo narážate. Prečítajte si lepšie článok.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
6.8.2007 18:31
Na nič nenarážam.
Prečítal som si článok lepšie, a stále tam je
"Samsung môže prísť pre tieto straty a opätovné rozbehnutie výroby až o takmer mesačnú produkciu."
Linky už pol dňa bežia, firma je poistená a pre firmu, ktorá za víkend dokáže "prestaviť linku z mobilov na chladničky" ;) to pri ich obrate je smiešny incident.
Iba toľko.
Peace.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
6.8.2007 21:08
V článku máte naznačené, prečo to nie je úplne smiešny incident. Samozrejme pre Samsung nejde o finančné straty ale o kapacity, ktoré sú obmedzené a presne nastavené.
Nepoznám presný harmonogram výroby flash pamätí a neviem koľko presne trvá výroba, ale predpokladám, že odkedy na začiatku vstúpia používané suroviny/polotovary a kým je na výstupe finálny výrobok zrejme to zďaleka nie je len jeden deň. Medziprodukty musia byť uchovávané v nejakých podmienkach, ktoré bez elektriny nemožné zabezpečiť - teplota, clean-room, atď.
Ak si pozriete vyjadrenia Samsungu, zistíte, že nešpecifikovanú nepriznanú časť toho, čo mali vo fabrike, museli vyhodiť. Z toho vyplýva to oneskorenie. Produkcia je poznačená touto dobou navyše dvakrát.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
6.8.2007 12:30
nam ked vypadne elktrina este zarobime... lebo nejde nic co by ju zralo
|
| |
Inkvizítor
Od: Inkvizítor
|
Pridané:
6.8.2007 13:17
Ono tie miliony treba chapat globalne, nie je v tom len výroba , vadne diely a podobne ale aj kurzove straty a super platy vsetkych managerov. Takze sa nedivme a veslujme dalej. Tu ale pekne vidiet ako sa da manipulovat s trhom hocicoho napr aj benzin a podobne. Staci aby si na stolicke niekto prdol alebo sa zle vyspal a da sa to pekne vycislit.
Ja mavam tiez straty cas od casu ale este nikdy to nepohlo burzou a cenami, neviete preco? :))
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
6.8.2007 18:11
lebo si mala bezvyznamna nula :-)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
30.11.2007 17:09
fuuu tak to teda bolelo :)
|
| |
MACIAK
Od: MACIAK
|
Pridané:
6.8.2007 17:09
ono to ma isto na starosti iba uctovnik na oddeleni AP ktory urcite nezauctoval fakturu s energiou :D viem z vlastnej skusenosti....
|
| |
Kraken
Od: Kraken
|
Pridané:
6.8.2007 18:48
Este ze im nevypadla pocitacova siet. To ked som robil vo foxconne tak tam raz vypadla celosvetova pocitacova siet a 5 dni stali linky takmer vsade vo svete kde ma foxconn fabriky co sa im to nedarilo spravit.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 20:02
Nechápem čo hovoríš keď nový útok dokáže získať aj bez chýb informácie z databázy !
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
6.8.2007 20:27
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
antispam
Od: antispam
|
Pridané:
7.8.2007 1:41
fuck off
|