| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
POZOR
Od: POZOR
|
Pridané:
6.8.2007 10:42
je to tu!!! posledny odstavec v clanku!!! EPA! To hovoril aj ten blaznivy dedek v kostole! Blizi sa pohroma!!!
|
| |
EPA?!?!
Od: EPA?!?!
|
Pridané:
6.8.2007 10:57
kurna, ten dedek mal pravdu!
|
| |
jeremy
Od: jeremy
|
Pridané:
6.8.2007 11:05
niekto chodi do kina na rozpravky :)
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
6.8.2007 11:34
a niekto to kuka doma ;)
no ale koniec koncov, to musi byt ucet za elektrinu...
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
6.8.2007 12:55
Dost sa bojiiiim... Pokial v USA pracuju taki pracovnyci ako Homer Simpson tak sa mame na co tesit :D
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
6.8.2007 19:24
Donuts poweeer !! :D
|
| |
fixo
Od: fixo
|
Pridané:
6.8.2007 22:55
Donuts & Duff :-)
|
| |
Zlad!
Od: Zlad!
|
Pridané:
6.8.2007 11:03
:)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 20:14
APOKALYPSSAAAAA !!!
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
6.8.2007 10:42
ina kava :) ked na to tak pozeram tak zdroje na PC idu tiez pekne hore
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
6.8.2007 10:57
chladenie = problém starý ako polovodiče same o sebe.
Do buducnosti by som to videl v rieseni problemov s odberom CPU, ak nechu vykon 25 elektrarni vyuzivat len pre potreby datovych centier.
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
6.8.2007 11:31
Google stavia svoje centrá(ly) pri elektrárňach.
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
6.8.2007 13:32
google pouziva aj upravene zdroje.
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
6.8.2007 14:20
Google si upravuje celý svet!
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
6.8.2007 19:25
Google porazil Chucka Norrisa
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
6.8.2007 19:40
Omyl, zatiaľ sa ešte nestretli.
Chuck nepotrebuje www - je všade.
|
| |
Chuck Norris
Od: Chuck Norris
|
Pridané:
6.8.2007 20:16
Som tu. Volal ma niekto ?
|
| |
Stone Wall
Od: Stone Wall
|
Pridané:
7.8.2007 16:53
ty smrad, porazil si ma v tenise!! to ti nedarujeeem!
|
| |
mlm
Od: mlm
|
Pridané:
6.8.2007 10:58
usaci musia mat vzdy navrch...a potom seru aj na kjotsky protokol
|
| |
bong
Od: bong
|
Pridané:
6.8.2007 11:14
...hladaju alternativy v spalovacich motoroch, preto ide benzin stale hore.... :))))))
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
6.8.2007 11:27
Hehe dost nizka ta priemerna ci aka spotreba 251 W... Trosku vacsie servery (napr. taky HP SuperDome s 8-64 CPU po 1GHz a 16-80 GB RAM) maju spotrebu radovo v kW... ventilatory sa tam rataju na desiatky (30+)... a o narokoch na klimatizaciu radsej ani nechcem vediet :)
Druha vec je ze tie low-end PC co pouziva google mozu mat nizku spotrebu, ale zase je otazna efektivita z pohlad zdrojov, vygenerovaneho tepla ale aj zabrateho miesta...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
6.8.2007 11:39
google ma pocitace robene priamo sebe na mieru. bol o tom clanok i na dsl.sk. Staci si pohladat..
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
6.8.2007 11:50
Ale sak ked potrebuju chladenie, tak nechapem, co to nemaju niekde na Aljaske.
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
6.8.2007 12:29
no sak natahni novu optiku na Aliasku...
|
| |
dElEtE
Od: dElEtE
|
Pridané:
6.8.2007 14:08
lebo by sa v okruhu 2km okolo servera vytvorilo v priebehu 5 rokov obrovske jazero :D
|
| |
dElEtE
Od: dElEtE
|
Pridané:
6.8.2007 14:08
lepsie povedane termalne kupalisko :D
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
6.8.2007 20:17
ROFL today n1
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
6.8.2007 11:57
KW za necele 2 Sk, u nas priemer 4 Sk.
PEKNE
|
| |
martout
Od: martout
|
Pridané:
6.8.2007 14:22
vystihol si jedinu relevantnu informaciu z clanku!!!
|
| |
pesa
Od: pesa
|
Pridané:
6.8.2007 18:20
tie vojny su teda na nieco dobre
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 12:06
No emisie z jadrovych elektrarni su minimalne kdesto u nas su ucite vecsie ako usa
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
6.8.2007 13:35
to si ale mali uvedomit ty objimaci stromov co zelenym cikaju ked protestovale proti JE.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 22:17
ved to
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
6.8.2007 13:31
Ak cele slovensko prestane pouzivat google, mozno klesne spotreba ich americkych serverov o 0,6%. Zivotne prostredie je v nasich rukach. :)
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
6.8.2007 16:45
cele slovensko pouziva google??? to by som bol velmi happy len skoda ze poznam prilis vela ludi vyhladavaju cez zoznam.sk a potom otravuju ze nikdy nic nenajdu... ale bereim google ma urcite velky podiel na tej spotrebe
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
6.8.2007 18:42
pripajam sa k tvojmu prispevku. aj ja dost poznam ludi co pouzivaju zoznam.sk a najdu asi "nic".
|
| |
:::
Od: :::
|
Pridané:
6.8.2007 18:52
podla Alexa - Slovakia
1. Rapidshare
2. TyRúra
3. Google.com
4. Megaupload
5. Tyhoo!
6. I seek you
7. MS corp
...
12. Google.sk
...
134. dsl.sk
|
| |
liq
Od: liq
|
Pridané:
6.8.2007 17:35
treba mi cikat
|
| |
liquer
Od: liquer
|
Pridané:
6.8.2007 18:55
no ako to dopadlo?
podla casu vidim, ze si to asi nestihol...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
6.8.2007 19:45
To si nevsimaj. On to chcel napisat do googla, bo nevie najst zachod.
|
| |
liq
Od: liq
|
Pridané:
6.8.2007 20:19
stihol som sa vicikat co to tu trepete
|
| |
liquer
Od: liquer
|
Pridané:
6.8.2007 20:25
to ti trvalo! uz som sa o teba zacal bat...
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
6.8.2007 20:27
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
spam
Od: spam
|
Pridané:
6.8.2007 21:31
SPAAAAAAAAAAAAAAAAM
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
6.8.2007 21:46
ty zarobíš určite
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
7.8.2007 13:01
Pocuvaj Peptalkin dobre to mas vymyslene. :D
|
| |
Wolf
Od: Wolf
|
Pridané:
6.8.2007 23:38
zarobíme uvidíme :D
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
7.8.2007 9:06
USA strasne plitva.
|
| |
elo
Od: elo
|
Pridané:
9.8.2007 12:10
ako poslanci z nasich fondov
|