| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
6.8.2007 9:21
je len málo hier ktoré ma zaujmu, ale toto vyzera naozaj skvelo. Normalne sa kvoli tomu oplati investovat do PC
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
6.8.2007 21:25
taky ako ty hovoria vzdy toto iste ..
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
6.8.2007 9:33
Super, OpenGL hra, zase dalsia hra, co nepojde na Viste. :(
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
6.8.2007 10:27
.. nechapem co si tym chcel napisat .. ono ja ked o niecom neviem, aspon o tom nepisem - mne sa to osvedcilo.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
6.8.2007 10:33
Ze to bude super hra, pre Linux. :)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
6.8.2007 11:03
Ze chvalabohu ziadne hnusne DirectX
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
6.8.2007 11:09
a ze chvalabohu ma DX minoritu a vacsina hier je na inom API. (PS2 + GC + Wii + PS3 + Mac + 1/4 Win + Linux > Xbox + Xbox360 + 3/4 Win)
|
| |
vvv
Od: vvv
|
Pridané:
6.8.2007 12:55
nevidim tam linux v podporovanych platformach...
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
6.8.2007 13:05
nemusis vidiet ;)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
6.8.2007 20:56
jj konecne sa objavilo nieco co mi pojde pod linuxacom poriadne :)
|
| |
HELP
Od: HELP
|
Pridané:
7.8.2007 14:14
nazdar... ked uz o tom opengl na linuxe je rec, mam s nim problem na Fedore7. Nainstaloval som nove ovladace nvidia-graphics100.14.11 a pri spusteni opengl aplikacie mi to spadne - teda odhlasi ma a hodi do prihlasovacej obrazovky. Viete v com by mohol byt problem? grafiku mam gforce go7400.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
7.8.2007 17:50
uz to facha
|
| |
dagithegr8
Od: dagithegr8
|
Pridané:
7.8.2007 9:42
open gl :)
napr. aj doom 3 bezi pod linuxom
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
7.8.2007 16:59
Myslis ze len preto, ze je tam opengl to pojde pod linuxom?
BTW nemate niekto nejaky zoznam slusnych hier co idu pod linuxom. Lebo zohnat nieco poriadne a potom to este skusat zaberie vela casu
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
7.8.2007 17:51
+WoW
|
| |
:-)
Od: :-)
|
Pridané:
6.8.2007 9:39
tu su videa z predvadzacky http://gametrailers.com/game/4440.html
|
| |
eng
Od: eng
|
Pridané:
6.8.2007 11:19
enginu chcel autor povedat.
|
| |
Thomas
Od: Thomas
|
Pridané:
6.8.2007 11:42
Dik
|
| |
krucinal
Od: krucinal
|
Pridané:
6.8.2007 9:39
radsej keby spravili lepsieho kvejka, ta 4ka je dost o nicom
|
| |
tutut
Od: tutut
|
Pridané:
6.8.2007 9:42
alebo by mohli spravit svejka
|
| |
totot
Od: totot
|
Pridané:
6.8.2007 10:37
alebo smejka :)
|
| |
švelka
Od: švelka
|
Pridané:
6.8.2007 11:40
alebo švelka
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 16:12
alebo Šmeka aj zo 14 timi detmi a ženou
|
| |
Quake Zero
Od: Quake Zero
|
Pridané:
6.8.2007 12:06
Aj spravia. 4ka mala dost blbu fyziku. Teraz zoberu trojku a hra bude "web-browser-based". Bude zdarma, financovana z reklamy.
Viac na: http://tinyurl.com/2b3vad
|
| |
inno
Od: inno
|
Pridané:
8.8.2007 11:57
nebodaj dalsi spammer ?
|
| |
tutut
Od: tutut
|
Pridané:
6.8.2007 9:43
po zásahu Zeme veľkým meteroitom
hadam je to meteor nie???
|
| |
totot
Od: totot
|
Pridané:
6.8.2007 10:43
Meteority jsou kousky Sluneční soustavy, které při průchodu atmosférou neshoří celé a jejich zbytek dopadne až na zemský povrch. Meteorit je tedy závěrečná fáze cyklu meteoroid --> meteor --> meteorit. Naprostá většina meteoroidů, které se dostanou do zemské atmosféry, však končí jako meteor.
|
| |
apelix
Od: apelix
|
Pridané:
6.8.2007 9:45
nie ? meteor je ked to je vo vzudchu a ked dopadne meteorit ,, tusim ale asi ano
|
| |
tutut
Od: tutut
|
Pridané:
6.8.2007 9:57
stale lepsie ako meteroit
|
| |
ved
Od: ved
|
Pridané:
6.8.2007 11:21
a nieje to meteo kamen (rock).
ako ked prsi.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 12:00
ID software zacina s niecim novym, ALE MALI BY SA ZAMYSLIET A KURVA DOKONCIT TOHO DUKEHO FOREVER lebo sa to vlecie pekne skoro desatrocie, a mam velke pochybnosti ze ho vobec vydaju i ked nejake naznaky ze r. 2008 by to mohol byt...
|
| |
ZZob
Od: ZZob
|
Pridané:
6.8.2007 12:13
Co ma s Duke Nukem Forever firma id Software ? DNF "vyvija" 3D Realms.
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
6.8.2007 13:49
Bozz nefajc tolko ...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
6.8.2007 14:23
nooo openGL mam velice raaad :) aj moja grafika, takze mi to mozno aj pojde
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
6.8.2007 17:55
Keď je to OpenGl prečo to neprifarbia už rovno i na linux ?
Troška prace naviac :-(
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
6.8.2007 20:27
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
http
Od: http
|
Pridané:
6.8.2007 21:47
www.naklady.sk
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
7.8.2007 13:06
Neviem, precp je tu clanok o hre, ked ta pravdepodobne vobec nebude nicim vynimocne. Druha vec ale je, ze pobezi na novom engine, ktory sa pravdepodobne stane revolucnym. Je v nom totiz uplne jedno, v akom rozliseni su jednotlive textury, na vykon to udajne nebude mat vplyv a oktrem toho funguje na PC, Mac, PS3 aj X360. A vzhladom na to, ze Carmack je velkym zastancom open-source, da sa ocakavat uvolnenie kodov, tak ako to bolo s Quakeom, Doomom a Abuse
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 15:33
Quake3 Arena je opensource ? že o tom neviem...
viem len o tom , že bolo vytvorene iba OpenArena , čo je q3 iba v tom ine že je to na phiču
|
| |
mika
Od: mika
|
Pridané:
7.8.2007 19:48
sure ze je quake3 free ale iba engine, modely, mapy, zvuky, textury free niesu ... vid. ftp.idsoftware.com
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 20:39
vidno... ten OpenArena je horor , bieda , pohroma.
|