| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Paulxp
Od: Paulxp
|
Pridané:
5.8.2007 11:59
Ja mam na notase 100 GB HDD a 23,8 GB hudby :)
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
5.8.2007 12:30
To je síce pekné, ale nikoho to nezaujíma.
|
| |
Apelix
Od: Apelix
|
Pridané:
5.8.2007 13:08
Jezis...co mozes mat na 24gb hudba ?? ked jedna pesncika ma 3-4 mega to 7tisic pesniciek mas::?? to akoze aj realne poocuvas 7tisic pescniciek ?? alebo si DJ ?? :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 13:12
kamarat ma 320 GB MP3jek tak sa mu moc necuduj
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
5.8.2007 14:13
ja mam tiez mp3jok dost vela (radovo 250GB) ale najviac zaberaju videa - asi 350GB :)
ked sa prejde na HD tak budem potrebovat asi diskove pole...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 14:38
to naco preboha? :D ja som sice teraz kupoval ST31000340NS ale neviem ci ho niekedy zaplnim :D (jedno viem, deframentovat ho bude hroza :D)
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 15:07
zaplnis, neboj sa :D
neexistuje velky harddisk :DD
defragment, intialize MFT records,Slack Space,Free Space...:DDD
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 15:25
intialize MFT records & Slack Space
co to je? :)
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 20:28
Vymažeš záznamy vymazaných súborov v MasterFileTable (dokonca aj vymazané súbory do veľkosti 1kB, lebo tie sú/zostávajú priamo v MFT). Uvidíš, že harddisk od radosti zaerdží!
Slacks sú neobsadené zbytky clustrov (na dsl.sk klustrov).
Ak máš defaultne veľkosť c/klustrov 4kB a zapíšeš file o veľkosti 4097B, 4095B z druhého lustra zostane tak ako bolo zapísaných predtým (ak si predtým nepremazal free space). Nemá to vplyv na rýchlosť. Vymazanie lustrov a voľných flekov je obyčajná hygiena.
Defragmentácia free space na rýchosť harddisku pochopiteľne vplyv má. A obovský ;)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 21:10
diky za objasnenie :) s akym nastrojom resp. ako mozem tuto "hygienu" uskutocnit? Defragmentaciu robim (kazdu nedelu na SPACE kedze PC pouzivam dost casto, pouzivam O&O Defrag) ale zaujimalo by ma cim urobit to dalsie.
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 22:10
Napr. geniálny WinHex 14.3 - Stefan Fleischmann.
Na môj vkus O&O a ostatné sa príliš "snažia".
Ja používam Power Defragmenter 2.0.125 (RejZoR - eXcessive Software), čo je GUI pre Contiq 1.54 - Mark Russinovich.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 22:19
Vsak WinHEX je hexeditor nie? Vidim tam moznost Initialize XXX ale neviem ako ju pouzit :/
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 22:49
Tools > Open Disk (F9)
Disk Tools > Initialize MFT, Slack, Free
Okrem iného je to aj IMHO najlepší hexeditor, áno.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 22:51
jj ja ho pouzivam ako Hexeditor, ale o tomto som veru nevedel, bohuzial stale moznost faded out, nejde pouzit, asi sa to neda pouzit na disk co je v cinnosti lebo mi to ide len na druhy disk. njn :/
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 23:06
faded out? to nepoznám!
Ide to na každom disku (logickom), ktorý si otvoríš (aj na tom, z ktorého si nabootovaný)!
Akú máš verziu?
Spoľahlivú ;)
Si prihlásený ako specialist? (WinHex about)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 23:11
díky moc :) problém bol v tom že som HD vyberal ako fyzicky, vybral som ho ako logicku jednotku a uz to ide :)
este by som Ta poprosil o popis funkcie Initialize Free Space (Slack a MFT si mi uz vysvetlil) :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 23:13
a este ako to nastavit (Fill with 00?)
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 23:22
Prepíše ti voľný priestor (aby nezostali obnoviteľné súbory, ich časti/zbytky, či pozostatky v slackoch) tým, čo si vyberieš.
00 sú dobré kvôli tvojej orientácii, ostatné tri možnosti voľ podľa toho, či predpokladáš, že niekto (napr. NBÚ) bude chcieť lúštiť tvoje zmazané súbory ;)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 23:23
o to sa nebojím :) len po citani tohoto:
www.x-ways.net/winhex/forum/messages/6/660.html
mam trosku obavy, nemas ty s tym problem?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 23:24
a este ci nebudu problemy na Viste (NTFS, 4KB Cluster)
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 23:32
Čo je to Vista? ;)
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 23:31
Je to debata z roku 2004 a všetko je tam vysvetlené.
Problémy žiadne, dokonca ťa upozorní na nekonzistencie, s tým , že na tie veci nesiahne!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 23:32
jj diky moc :) zajtra/dneska sa do toho pustim :)
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
5.8.2007 23:37
Ale nezabudni, že potom už žiadne recovery!
Nepomôže ani R-studio.
Iba ak by si mal niekoho na NBÚ ;)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
6.8.2007 1:37
ziadne recovery programy nepouzivam :) prakticky to co vyhodim nepotrebujem, takze tam by som problem nevidel.
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
6.8.2007 19:45
Tak ako?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
6.8.2007 21:31
zatial este nic lebo vista lockuje akykolvek zasah do MFT, takze budem musiet nainstalovat XP na druhy disk a spravit to ked je vista nefunkcna, ale skusal som to na notebooku a celkom pohoda :)
Diky
|
| |
aynbh
Od: aynbh
|
Pridané:
23.9.2007 8:03
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
kiuzb
Od: kiuzb
|
Pridané:
22.9.2007 19:02
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
CPY
Od: CPY
|
Pridané:
6.8.2007 14:35
Ja som presiel na HD a mam diskove pole, 1.3TB
|
| |
cvbb
Od: cvbb
|
Pridané:
5.8.2007 21:48
jedna pesnicka ma 3-4mb? ty si odkial? ja na disku nemam mp3ku mensiu ako 400mb lol
|
| |
hmmm?
Od: hmmm?
|
Pridané:
6.8.2007 1:18
MP3 co ma 400mb??????
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
6.8.2007 1:38
DJske sety mavaju 200+ MB
|
| |
Adrique
Od: Adrique
|
Pridané:
6.8.2007 14:45
U mna je priemerna velkost mp3 8,5 MB. Doby 3-4 megabajtovych MP3 @128kbit a dial-upovych pripojeni su uz nastastie za nami.
Pre doplnenie statistiky v diskusii :-) - adresar Audio ma u mna 27,5 GB a moje disky su od 80 do 160 GB.
Neviem u koho teda robili tento prieskum. V Afrike?
|
| |
ericco
Od: ericco
|
Pridané:
7.8.2007 1:53
precitaj si este raz clanok a uvidis, ze tieto udaje sa tykaju Bushovych poddanych... :-)
inac tiez ma toto info prekvapilo, zeby v USA mali este stale velke mnozstvo prehistorickych diskov pod 10 GB, ked v dnesnej dobe je bezne mat tam aj 0,5 TB disky?
inak si to neviem vysvetlit...
|
| |
sarge
Od: sarge
|
Pridané:
8.8.2007 22:33
moja rec
|
| |
gddfg
Od: gddfg
|
Pridané:
5.8.2007 13:29
So ? Ja mam 200GB a 37 GB hudby...
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
5.8.2007 14:00
No a čo?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 14:39
sprav prosim vypis file-listu a posli mi to na mail (piracy@riaa.com) diky :)
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
5.8.2007 15:03
aj s adresou bydliska samozrejme, ale posli to skor na slovakiareportpiracy@bsa.org
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 15:18
myslim ze cislo zmluvy u providera staci :)
|
| |
dfgdg
Od: dfgdg
|
Pridané:
5.8.2007 20:44
staci na vytretie ritky
|
| |
hmmm?
Od: hmmm?
|
Pridané:
6.8.2007 1:19
nech len poslu na tu mail adresu oznam ze v diskusii DSL.sk je dost ipciek na checknutie :-D
|
| |
mfff
Od: mfff
|
Pridané:
5.8.2007 15:57
Dokáž to!
|
| |
Szaga
Od: Szaga
|
Pridané:
5.8.2007 21:45
Ha ha. Ja mam len 2x500Gb Winchester WD a 320Gb mp3. To je vela alebo nie?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 22:59
sa nepo5er :)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
5.8.2007 11:59
To do merania sa zapocitavali aj navody a ine vecicky k hram a programom? Lebo ja mam v PC asi tak 3 PDF + neviem kolko navodov na hry a ine veci v PDF. Tak isto je to aj s wordovskymi dokumentami ale tam je vacsi pocet. .doc asi tak 30 a exel (.xls ?) max 10.
|
| |
muderec
Od: muderec
|
Pridané:
5.8.2007 12:03
My ostatní vieme prejst hru aj bez navodu.
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
5.8.2007 14:01
No a čo? Nikoho nezaujíma čo máš na disku.
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
6.8.2007 4:17
No a co? Nikoho nezaujima co ta nezaujima.
|
| |
Teren
Od: Teren
|
Pridané:
6.8.2007 14:31
No a čo? Mňa zaujíma čo ma zaujíma!
Aj keď to nemám na diskoch ;)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.8.2007 12:02
ta to ťe amerikany veľmo malie háďisky majú.
aj kaľkuľačka im ňáko ňefunguje...
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.8.2007 12:09
toťie háďisky s nula gigabajtama gde zohnali?
u nás v ďeďine meňšie od osem giga ňenájďete!
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.8.2007 12:23
ta to tu bača Ondro na počítadľe zrátau
880 x 4.78 = 4206.4 a ňe 2988
197 x 0.23 = 45.31 a ňe 34
100 x 1.12 = 112 a ňe 84
77 x 0.29 = 22.33 a ňe 17
36 x 12.49 = 449.64 a ňe 329
Kompľetnu spravy comSheepFarm ňenájďeťe nigďe!
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
6.8.2007 11:18
ta to tu ňigdo si ňevšimňe, ňigdo ňepochváľi, ňi deci borovičky v krčme ňezaplaťí,
že bača Ondro si sám vistruhau počitadlo, na ktorom i dva ďesaťiné fľeky mu ráta.
Obovský ňevďak na ďéeseleská dňeská vládne.
Včera v noci po seďemnásťich borovičkach bača Ondro rozdupal protoťip hexaďecimáľnieho počítadľa, ktoré ako prvé na celom svete malo rátať na tri ďesaťiné fľeky!
Dňeska ráno, keď sa zobudiu s obovskou opicou a najmilšou ovečkou, vraveu, že ... ...... ...... .......... ...!!!
A tak sme zasak prišli o jedňieho nášho geňija!
Alex Rosa a bača Ondro - slovenské špičky diskrétnej matematiky!!!
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
5.8.2007 12:05
pre mna je hudba nezaujimava. skor filmy a serialy to je par stvoiek GB.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
5.8.2007 12:19
ubohy clovek, bez hudby by som bol pekne v picach
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.8.2007 12:32
Naco MP3, ked si staci pustit internet radio, je ich tam viac nez dost. ;)
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
5.8.2007 14:38
aj ja pocuvam internetove radio ... to je najlepsie
|
| |
ericco
Od: ericco
|
Pridané:
7.8.2007 2:00
absolut suhlas, aj ja...
okrem toho si hudbu z e-radia grabujem na disk do mp3 cez programy BOOMBox a StationRipper, a je to legalne (aspon si myslim, ze by to legalne to malo byt...)
|
| |
Wolf Dance
Od: Wolf Dance
|
Pridané:
5.8.2007 12:32
ako to dokážeš?
|
| |
ven
Od: ven
|
Pridané:
5.8.2007 12:13
priemerne nachádza 197 .doc súborov o priemernej veľkosti 0.23 MB
36 .doc súborov o priemernej veľkosti 12.49 MB zaberajúcich 329 MB.
hmm
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
5.8.2007 12:18
Urcite to merali na niejakych kancelarskych pc. A preco nezverejnili kolko GB porna maju amici priemerne na diskoch?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 13:02
to je na firemnom serveri :) v diskovych poliach meranych v TB :)
|
| |
vxvcxv
Od: vxvcxv
|
Pridané:
5.8.2007 13:31
Ja sa priznam, ze mam len 5,5 GB porna :)
Viacej netreba. O zvysok sa postara priatelka :D
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
5.8.2007 14:02
O zvysok sa postara priatelka?
Ona ti sťahuje porno?
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
6.8.2007 1:33
:DDD
to bolo fakt good
|
| |
xwing
Od: xwing
|
Pridané:
5.8.2007 14:04
porno na disku je oničom, po čase omrzí, treba kukať cez net pornokanál :)
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
5.8.2007 14:17
Ani né, staci mat premium na rapida a prisun noveho porna denne mas zabezpeceny :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 14:41
ani to netreba, znamy ma net od nextry (pre nezainteresovanych ma dynamic IP) a ma zaplnene 2x 750 GB disky :) chore...
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
5.8.2007 19:26
Aj ja mam dynamic IP a aj tak ma nebavilo stale klikat na free a pokazde restartovat router. 280 sk je skoro zadarmo. Inak kto by chcel Premium na Rapidshare a nema embosovu kartu, nech napise, za 280,-Sk mu ho kupim. 1111111111a@gmail.com
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.8.2007 19:58
280 za mesiac je trosku vela, to uz vyjde lacnejsie kupit si ucet na rok. :)
|
| |
zombie
Od: zombie
|
Pridané:
7.8.2007 2:03
Co sa vidite raz za mesiac, ze tolko vela pornakov mas u seba?
|
| |
wesajo
Od: wesajo
|
Pridané:
5.8.2007 13:08
<a href=http://lipstick.com/user/viagraonlinex>Viagra online </a>
Have nice day!
<a href=http://lipstick.com/user/viagraonlinex>Viagra online </a>
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
5.8.2007 14:03
počet a veľkosť avi súborov tam radšej nedali, vo wmv sa väčšinou porno a filmy nedistribuuju xD
|
| |
ericco
Od: ericco
|
Pridané:
7.8.2007 2:05
tu nie, ale v USA ano... :-)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
5.8.2007 14:11
lol mam 40GB disk z toho 18GB len hudba na oddelenej partition. netreba formatovat tretu partition, bo tam virusi nechodia..
|
| |
DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
Od: DSL.sk - Fero z hlavneho kanclu
|
Pridané:
5.8.2007 14:44
A statistika PORNA je kde??? hmm/
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
5.8.2007 15:27
a ja len 2TBa 54GB mp3 :( :-D
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
5.8.2007 16:12
a stvorjadrovy procak aby stihali rychlejsie sulozit?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
5.8.2007 16:13
myslim,v tom porne co si sa z neho nepriznal :-)
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
5.8.2007 22:10
Ja mam 20GB disk a 50GB hudby.... muhehe
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
5.8.2007 22:22
ako to robis tikokso
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 22:54
peckový nick :D:D:D:D:D
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
5.8.2007 18:38
a to som si myslel ze moj 3 rocny 74 GB disk je podpriemerny.. :O
|
| |
Lotar
Od: Lotar
|
Pridané:
5.8.2007 19:39
To mi fakt vysvetlite, načo vám sú tie tisíce pesničiek na disku, kedy to stihnete počúvať ? Alebo je to len dobré na chválenie sa pred kamarátmi ?
A tiež tie obrovské pevné disky, čo tu čítam, 500GB ? 2TB ?
Načo, preboha ? Sú DVDčka, dokonca HD-DVD alebo Bluray... napaľovanie vám nehovorí nič ?
Osobne mám 120GB, programujem, dovolím si tvrdiť, že som celkom pokročilý používateľ PC a úplne mi to stačí. Ak niečo väčšie stiahnem, okamžite to ide na DVD...
|
| |
srobik
Od: srobik
|
Pridané:
5.8.2007 21:24
Ano je to pravda...
Ale osobne si myslim (a dal mi za pravdu aj jeden manazer z WesTECH-u), ze ludia (a asi najma americania) su lenivi, nechce sa im uz ani napalovat na DVD, takze preto je zrejma taka politika u HDD...
Filmy je taktiez podla mna uplne bezvyznamne drzat na HDD, u hudby je to nieco ine, ale napr. ja mam asi iba 2GB MP3 a poviem pravdu, z tych 20-30 albumov co mam pocuvam asi 5-10...A tak isto je to podla mna aj u tych, ktory maju mnohonasobne viac hudby..
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 22:01
No ja mam 6,5 GB a stačí mi to, sú to zálohované soundtracky a pod. Na médiach to držať nechcem lebo každých X rokov sa mi to prepalovať nechce
|
| |
Leopard
Od: Leopard
|
Pridané:
5.8.2007 22:18
Pri dnešných cenách HDD je otázka napaľovania otázna (okrem filmov).
Uvažovali ste niekedy (pri dnešných kapacitách a cenách) vymeniť mp3ky za wav?
Samozrejme iba v prípade, že počúvate muziku a nie shit.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.8.2007 22:22
moj kamos len wawka... pocuva take techno trans, stale sa stazoval ze on v tych mp3ojkach ked to da nahlas pocuje nejake brumcanie sicanie atd... ma pravdu, ale na to potrebujete mat aj good techniku, zvukovka kvalitna a nejaky surround na tom sa uz oplati pocuvat...
|
| |
Leopard
Od: Leopard
|
Pridané:
5.8.2007 22:57
Good technika yes, ale nemyslím si, žeby muzika bola o surrounde.
Teraz akurát počúvam Happiness Is a Warm Gun - Beatles.
Odporúčam zajtra cez deň pustiť kvalitne na plné gule.
Nie je to o surrounde ale o muzike.
To nie je pesnička, kde po 15 sekundách vieš ako skončí...
Onedlho bude mať 40 rokov.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 22:59
Ked uz klasika tak 66 Boys :)
|
| |
Leopard
Od: Leopard
|
Pridané:
5.8.2007 23:13
??? 66 Boys ??? klasika ???
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 23:15
tak sry no :) proste old music :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.8.2007 0:09
nemyslel som surround ako priestorovy ale nejake kvalitne bedne...
|
| |
vmgcu
Od: vmgcu
|
Pridané:
21.9.2007 7:15
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.8.2007 22:20
tak tak ... ja mam asi 3 GB mp3 vecsinou soundtracky zopar albumov.... a nestiham to pocuvat.To mi pripade ze deti sa chvalia,aj ked tolko naozaj maju, ale pocuvaju urcity druh hudby. a vecsinou maju 10 albumov od britney spears ci ako sa pise bekstrit bojs lunetic,a to nevravim ze maju v tom urcite bordel a plno identickych kopii, a rovnaku pesnicku ale 20 inych nazvou, cize ak by si to potriedili mali by z tych 320 GB len 32...
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
6.8.2007 1:10
no je dobre mat cim viac hudby, mas iste ze sa ti velmi opakovat nebudu (tak skoro ta neomrzia) a vies si vybrat kopu pesniciek na ktore mas prave naladu...ale tych niekolko desiatok/stoviek GB...pochybujem ze dany ludia to vobec vsetko poznaju a aspon raz poculi tie pesnicky...a pochybujem ze ak by dali vsetko do playlistu, ze by nehladali pol roka dajaku pre nich peknu pesnicku
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
6.8.2007 1:41
Su ludia co maju hudbu radi
10GB nie je problem pocuvat.
mam 15GB na jedno kompe a nejakych 5 na druhom,
2GB tvori len mix-vyber co pocuvam casto a zvysok su albumy raz za cas,
Ak uz mate len diskografiu nejakej skupiny ktoru uznavate tak to zabere 0.5GB-1GB takych skupin je viac... a to este nehovorim o slovenskej a ceskej scene ktore tiez pridaju zopar giga...
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
6.8.2007 4:26
ZOMG musis chapat ze niektori ludia sa chcu s pocitacom aj zabavat a nie len na nom programovat. Ja mam dokopy na dvoch pocitacoch cca 500 GB a je mi to tak akurat. 120 nema ani jeden z diskov... Pytas sa "naco preboha"? Ano, mozem si to napalovat jak debil a potom hladat na desiatkach CDckach/DVDckach. Jasne ze clovek veci aj napaluje ale nebudem to robit pokial nieco moze byt na HDD.
|
| |
aaaaaaaaaaaaaaaaa
Od: aaaaaaaaaaaaaaaaa
|
Pridané:
5.8.2007 19:44
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja maaaaaaam.....maaaaaam.......disketu!
|
| |
eeeeeeeeeeeeeeeeee
Od: eeeeeeeeeeeeeeeeee
|
Pridané:
5.8.2007 20:31
eeeeeeeeeeeeee.........iba jednu?
|
| |
Leo
Od: Leo
|
Pridané:
5.8.2007 19:49
No pridam sa k vam...
Ja mam tiez viac ako 30GB pesniciek...
Su tam medzi inymi i klenoty,ktore sa taszko zhanaju.
Mimochodom,hovorene slovo zaberie viac ako si myslite.
Ked to vsetko umiestnim do prehravaca a dam nahodny vyber,tak je to este leosie ako radio,ktore hra dookola tie iste pesnicky.
Vid radio EXPRES a podobne "sracky"!!!
|
| |
Markymark
Od: Markymark
|
Pridané:
5.8.2007 20:21
Hi, im Mark and I guess im introducing myself!!
I came acoss this site using 'stumble' (Firesfox) and thought all the ideas floating aroynd here sem realpy interesting! (Although I don't seem to agree with everything lol)
Well, thats me :)!
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
5.8.2007 22:11
You dumb head
|
| |
jakub
Od: jakub
|
Pridané:
5.8.2007 23:25
ja mam na playeri nejakych 2200 piesni co je asi 12GB a je pravda ze to secko nevypocujem, ale ide o ten vyber, co mi dojde na chut to si pustim.
|
| |
Florettochka
Od: Florettochka
|
Pridané:
6.8.2007 0:41
Hello
I'm Anne, a student of Free Universitet of Amsterdam.
Not long ago I became interested in job in internet.
I'm found a web-site where was an offer to invest money by 50% per month.
I'm interested in your opinion if it is true or not.
Web-site: perlzahn.de
Thank you :)
|
| |
prostezmrd
Od: prostezmrd
|
Pridané:
6.8.2007 10:00
Jebem ti mater do čriev!
|
| |
posterzmrd
Od: posterzmrd
|
Pridané:
6.8.2007 14:28
Ty môj brutal, kde že si?
|
| |
Inwacevaree
Od: Inwacevaree
|
Pridané:
6.8.2007 2:38
National Consumer Debt
In many ways, America is a nation weighed down by its citizens' (and government's) debt. National consumer debt reflects many different factors including consumer credit debt, which accounts for 40 percent of the national figure.
National consumer debt has reached an all-time high of over $1 trillion. Credit card debt accounts for approximately 400 billion dollars of that figure.
You can help reduce our national debt by becoming debt free, learning the skills necessary to manage your own finances, and handling spending responsibly.
Visit site:
<a href=http://paydaymortgagelive.com>instant faxless payday loan</a>
and
<a href=http://mydebtmanagementonline.com>settlement debt relief</a>
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
6.8.2007 10:48
a tie subory mp3 sa pocitaju akoze len pesnicky, ktore si stiahnem, aby som pocuval, alebo aj vsetky ostatne? lebo len tak pre zaujimavost som sa kukol: len aoe3 ma skoro 4 a pol tisica mp3-ojok o celkovej veľkosti skoro pol giga, a to je len jedna hra...
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
6.8.2007 11:02
Coze - 30 az 49GB HDD? Sak taku diskovu kapacitu som mal cca pred 5 rokmi vo svojom pocitaci, odvtedy uz mavam vyrazne viac vzdy. :-D 30GB mi ledva staci na system + vsetky programy s datami co pouzivam na pracu. :-D :-D :-D A popravde ked neratam notebooky, tak fakt nepoznam skoro nikoho, kto by mal tak brutalne malo diskoveho priestoru - a vlastne v dnesnej dobe uz aj notebooky maju standardne viac.
|
| |
dejan
Od: dejan
|
Pridané:
6.8.2007 20:27
Zarabajte na nete jednoduchym klikanim, Potrebujete len ucet na Paypal. :)
http://tiny.sk/a52fv3k7
http://tiny.sk/9ig642fh
http://tiny.sk/3nrcvus4
http://tiny.sk/zsbovzkr
http://tiny.sk/trwtbxr5
http://tiny.sk/uo5qsatj
http://tiny.sk/fe3ir7th
http://tiny.sk/6wihxaju
http://tiny.sk/idavbrhz
http://tiny.sk/x44e5hmt
http://tiny.sk/e99qya9u
http://tiny.sk/k0v24mib
http://tiny.sk/awiet2nn
http://tiny.sk/z46hp4k5
|
| |
jozko
Od: jozko
|
Pridané:
9.8.2007 16:02
ja mam net cez optiku a priemenu download speed 4mb/s.S takym netom si tak maly disk ani neviem predstavit ja osobne mam doma 5x1TB HDD a ledva mi to staci
|
| |
advenePiono
Od: advenePiono
|
Pridané:
10.8.2007 17:03
A home equity loan is a type of loan in which the borrower uses the equity in their home as collateral. These loans are sometimes useful for families to help finance major home repairs, medical bills or college education. A home equity loan creates a lien against the borrower's house.
<a href=http://easypaydaymortgage.com>ohio mortgage</a>
|
| |
HodoOxypopy
Od: HodoOxypopy
|
Pridané:
11.8.2007 10:15
Each payday loan shall be evidenced by a written loan agreement, which shall be signed by the borrower and
a person authorized by the lender to sign such ...
<a href=http://paydaycreditlive.com>quick payday loan</a>
|
| |
Spilkaroria
Od: Spilkaroria
|
Pridané:
11.8.2007 22:08
Insurance, in law and economics, is a form of risk management primarily used to hedge against the risk of a contingent loss. Insurance is defined as the equitable transfer of the risk of a loss, from one entity to another, in exchange for a premium. Insurer, in economics, is the company that sells the insurance. Insurance rate is a factor used to determine the amount, called the premium, to be charged for a certain amount of insurance coverage. Risk management, the practice of appraising and controlling risk, has evolved as a discrete field of study and practice.
<a href=http://lifemoneyinsurance.com>american general life insur
ance</a>
|
| |
Spilkaroria
Od: Spilkaroria
|
Pridané:
12.8.2007 0:11
An operational definition of insurance is that it is
the benefit provided by a particular kind of indemnity contract, called an insurance policy;
that is issued by one of several kinds of legal entities (stock company, mutual company, reciprocal, or Lloyd's syndicate, for example), any of which may be called an insurer;
in which the insurer promises to pay on behalf of or to indemnify another party, called a policyholder or insured;
that protects the insured against loss caused by those perils subject to the indemnity in exchange for consideration known as an insurance premium.
<a href=http://lifemoneyinsurance.com>variable universal life insurance</a>
|
| |
cdedv
Od: cdedv
|
Pridané:
23.9.2007 16:10
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
uiinw
Od: uiinw
|
Pridané:
23.10.2007 17:57
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|