| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
3.8.2007 12:43
deti zarabaju, nie?
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
3.8.2007 12:55
celkom urcite
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
3.8.2007 13:00
tu je vidiet ako dobre
http://video.google.com/videoplay?
docid=7722357401716915348
linku spojit pls
|
| |
dalaman
Od: dalaman
|
Pridané:
3.8.2007 17:09
Velmi dobry filmik znazornujuci realitu... odporucam
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.8.2007 11:16
keď to odporúčaš ty , musím si to pozrieť
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.8.2007 23:41
ten cernoch ma špicovy sveter
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
3.8.2007 13:00
Tato veta je nejaka divna popripade ma opravte:
Club Penguin je úspešnou stránkou, ktorú navštevuje mesačne približne päť miliónov detí, >>> ktoré tú môže komunikovať v podobe avatarov tučniakov,<<<
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
3.8.2007 13:20
Avatar = ikonka alebo obrazok, ktory patri k tebe
cize sa vidia ako tucniaci :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.8.2007 13:22
nepochopil si, tá veta je zlá a konkr v tejto časti:
"...tú môže..."
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
3.8.2007 13:40
Tak tak asi to autor hodil to translatoru... :P
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.8.2007 14:39
nemyslím :) každý sa môže pomýliť
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
3.8.2007 14:48
strasni puntickari podaktori
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.8.2007 15:18
ze? :)
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
3.8.2007 21:02
Este, ze to nekupil nejaky linux-fanboy, lebo by komunikovali v podobe avatarov tucniakov Tuxov...
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
7.8.2007 20:54
A Gnome dráčikov =)
|
| |
Adrique
Od: Adrique
|
Pridané:
3.8.2007 16:21
zeby prichadzala dalsia dot com bublina?
|
| |
nastyasearchboy
Od: nastyasearchboy
|
Pridané:
3.8.2007 17:46
Hello! Iam searching boyfriend (likely USA) My photo and more about me look here
http://nastyasearch.pisem.su
Thanks
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
3.8.2007 20:54
"likely USA" a pise to sem :-D
|
| |
dagi
Od: dagi
|
Pridané:
4.8.2007 4:06
to je spam, proste hnus, no!
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
4.8.2007 9:58
Ona tiez nie je nic moc, sama kost a koza. :)
|
| |
Nasťa
Od: Nasťa
|
Pridané:
4.8.2007 11:19
Veď prídete za mnou do USA , však ? =)
Čakám vás s rozkročenou náručou všetkých
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
7.8.2007 11:24
No ty s tym menom budes asi skor imigrantka :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.8.2007 20:53
Ty s tym tvojim pacient xD
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
8.8.2007 5:55
xD, ja sa ale neponukam :)
|