| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
3.8.2007 11:55
Zatial ste tu spominali iba mysql. A tie ostatne databazy ste nespecifikovali. Iba akosi hmlisto.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
3.8.2007 12:04
Ide potenciálne o každú, ktorá používa na indexy B-tree, myslím, že je to uvedené jasne. Stačí si konkrétnu skontrolovať, nepreveroval som, predpokladám ale, že veľká trojka používa B-tree.
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
3.8.2007 11:57
B-tree strom je co? =-O
tak hadam iba B-tree alebo iba B-strom, nie? :D
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
3.8.2007 12:07
Niekedy sa takéto formulácie používajú, keďže B-tree je vlastné meno (podobne napríklad DRAM pamäte, atď). Pre neanglicky hovoriacich čitateľov to zdôrazňuje, o akú štruktúru ide.
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
3.8.2007 12:27
tak pouzijem B-Strom co je vlastne meno a aj pouzita struktura je z toho jasna pre neanglictinarov
|
| |
___
Od: ___
|
Pridané:
3.8.2007 13:28
Aspon ze sa mas na com odbavit...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
3.8.2007 15:33
a to nevies co sposobil tvoj post ;D
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
3.8.2007 12:21
\"Experti včera podľa dostupných informácií včera útok úspešne demonštrovali na MySQL databáze.\"
A tu tiez nie je vsetko ok.. napriklad \"vcera\" a o kusok dalej \"vcera\"... asi aby sme si boli 100% isty, ze sa to stalo vcera.
|
| |
head
Od: head
|
Pridané:
3.8.2007 12:29
omg je mi zle ked kazdy kritizuje pravopis, jak male deti
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.8.2007 11:28
omg je mi omg zle ked omg kazdy omg kritizuje pravopis omg , jak male deti omg
|
| |
iso
Od: iso
|
Pridané:
3.8.2007 13:03
No neviem, pripomína mi to veštenie. Taký oracle attack ...
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
3.8.2007 15:32
si zabil :D
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
3.8.2007 13:05
hmm mne to pripada ako SQL injection.
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
3.8.2007 13:14
to si potom bud nepochopil toto alebo nevies, co je to sql injection.
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
3.8.2007 14:48
lol
neohanaj sa frazami ked nevies co znamenaju.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
3.8.2007 17:15
Presne tak.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.8.2007 11:26
Sobota, 4. augusta 2007, dnes má meniny Bozz, zajtra Propediotika - Pošli kvety
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 0:45
Vsetko naj :D ale kvety vam neposlem :D
|
| |
Bohh
Od: Bohh
|
Pridané:
5.8.2007 15:23
A ja aby som čakal do 24.decembra na narodeniny, a meniny nikde...
Žeby som sa pripísal?
Na zajtra?
Pondelok, 6. augusta 2007, dnes má meniny Bohh, Bohhyňa, zajtra som zrušil (:)Pošli pivo
|
| |
huncut
Od: huncut
|
Pridané:
5.8.2007 22:36
:-)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.8.2007 0:45
pripada ti zle..
|
| |
ezhole
Od: ezhole
|
Pridané:
4.8.2007 11:35
Pre retardov co nevedia co je b-tree:
http://www.semaphorecorp.com/btp/algo.html
|
| |
andrej
Od: andrej
|
Pridané:
4.8.2007 20:56
dajte niekto navod ako ten utok spravit za vsetkych dakujem ;-)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
5.8.2007 19:52
A potom ho uz spravis sam? alebo aj to mam spravit za teba a potom ti uz len oznamit vysledok? Ozaj a nepotrebujes dakoho kto ti bude pravidelne zapinat pocitac aby si ty nemusel? A co takto utriet ritku?
|