| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
3.8.2007 10:07
chcel som napist kupim si ho ale stacio mi teraz v pohode E6600 a ani uz do pc nechcem nic vkladat.. radsej kupim auto
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
3.8.2007 10:52
z dostupnejsieho radu, nie rady [SR NR :) ]
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
3.8.2007 10:54
ale inac sa tesim na nadchadzajuce casy, ked 1TB disk, 8800gtx a core2quad cpu budu vsetko low-end komponenty :))))
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
3.8.2007 11:53
core2quad cpu sak toto je uz low-end :)
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
3.8.2007 12:03
Urcite mas ten low-end doma, ze? :-D
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
3.8.2007 11:45
amd pomali umiera
a vyzera to tak ze ak nieco poriadne nevymyslia aj umre
:(
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
3.8.2007 11:52
ale aj tak ty zdechnes skorej
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
3.8.2007 12:45
sony dava pracovne stanice na cell procakoch, taze mozno ozije aj IBM
|
| |
: x B
Od: : x B
|
Pridané:
3.8.2007 17:37
no ak by prisiel aj 3. vyrobca vykonnych procakov to by bolo velmo dobre
|
| |
: )
Od: : )
|
Pridané:
3.8.2007 11:47
ale na druhu stranu, budu nizke ceny amd-cok
:)
|
| |
GCC
Od: GCC
|
Pridané:
3.8.2007 11:57
pokial nezgegne AMD
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
3.8.2007 13:56
nezgegne,via nema ani taky trh ako amd a predsa existuje.
|
| |
: x B
Od: : x B
|
Pridané:
3.8.2007 17:35
samo ze nie.
doteraz sa nabalili tolko ze tie miliardove straty si mozu dovolit lavou zadnou
ale to hra iba a len pre nas :)
|
| |
OMG
Od: OMG
|
Pridané:
3.8.2007 14:51
Ked uz sa drzi taka firma ako ACE enterprise ktora sidli na Zhorinskej 33 Lamac Bratislava tak AMD urcite
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.8.2007 11:12
tak teraz si zakantil
|