| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
slovencina
Od: slovencina
|
Pridané:
3.8.2007 9:59
telefónu, nie telefóna :)
|
| |
muderec
Od: muderec
|
Pridané:
3.8.2007 10:03
Kam to svet speje ,nestaci ze vysiel i-phone teraz tu bude este aj G-phone. Nieeee
|
| |
andree
Od: andree
|
Pridané:
3.8.2007 10:31
ak bude g-phone v style veci co robi google (otvoreny (pre nove apps), neobmedzujuci veci ktore netreba - napr. ze tam bude vga fotak)... ale asi by bolo krajsie od nich, keby investovali do OpenMoko ;-(
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
3.8.2007 10:35
a teraz budeme citat 2x tolko blbosti :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
3.8.2007 12:23
G-foon? to znie dost lakavo :P
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
3.8.2007 10:27
este ze zijem na Slovensku. aspon mna tieto sarapaticky nezaplavuju :D
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
3.8.2007 16:31
o 200 rokov bude to ako vo futuristickych filmoch...
"The company" archaicky google.
spolocnost ktora bude vyrabat vsetko a jej vyrobky a sluzby bude pouzivat kazda domacnost sveta, nakoniec sa stane mocnejsou ako vlady statov a vsetky vedecke projekty a vyskumi budu pod zastitou "The Company"
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
3.8.2007 20:08
Tak omnoho radsej by som kupoval veci od gúglu a "bol pod gúglom" ako sme teraz. To by bola vyhoda ked by sa zacala predavat nejaka gvecička tak by bola hned dostupna na Sloovensku (ano Sloovensku :-) ) A ta trocha reklamy by mi nevadila. Keby mi dojde SMS a na zaciatku je napisana nejaka kratka reklama alebo pred kazdym hovorom / pocas zvonenia by sa pustila nejaka greklama.
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
3.8.2007 23:54
grcklama
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
4.8.2007 11:23
DualGore xD
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
5.8.2007 0:20
No bude to asi zaujimavy fón, ale aj tak mam najradsej svoj SE
W300i...
|
| |
Lotar
Od: Lotar
|
Pridané:
5.8.2007 19:43
Ak telefón bude na takej úrovni, ako ostatné služby od Googlu, tak je to jasná voľba.
|