| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
xYogix
Od: xYogix
|
Pridané:
2.8.2007 9:02
Reklamou financovaná verzia Works by mala byť vydaná neskôr tento rok.
alebo
Reklamou financovaná verzia Works by mala byť vydaná NAJneskôr tento rok. ;)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
2.8.2007 12:54
Si vadny? Ved to je dobre. Bude to vydane niekedy neskor tento rok. Co je na tom?
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
2.8.2007 9:14
nechcel by som OS potapetovany reklamou kde sa da, ale asi to coskoro tak bude :(
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
2.8.2007 10:32
maximalne ten sunt od MS
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
2.8.2007 12:24
myslis ten ktory pouzivas? mudrlant...
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
3.8.2007 0:27
Tomuto sa hovori otcovska facka...
|
| |
apogeSS
Od: apogeSS
|
Pridané:
3.8.2007 10:26
a obovska...
|
| |
Grafik
Od: Grafik
|
Pridané:
2.8.2007 9:25
Fakt je prvy? Myslel som, ze Windows Live Messenger a Windows Live Mail tiez zobrazuju reklamu.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
2.8.2007 9:29
Je to vysvetlené v článku. Tieto programy podobne ako WLMD boli predtým zdarma, u Works bude reklama nahrádzať predajnú cenu 40 dolárov...
|
| |
Grafik
Od: Grafik
|
Pridané:
2.8.2007 9:32
Jaaaj, zrovna ten odstavcek som si nevsimol. Sorac za kritiku.
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
2.8.2007 10:27
omg to nam este chybalo.... wokna otapetovane reklamou
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
2.8.2007 18:38
veru,to nam tu chybalo.skoda,ze ma nenapadlo dat si to patentovat,mohol som odist do dochodku a ryzovat za nic :-)
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
2.8.2007 12:29
Micro$oft Works = oxymoron
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
2.8.2007 18:30
:D ...
|
| |
d0g
Od: d0g
|
Pridané:
3.8.2007 15:56
:D :D :D
|
| |
fuxo
Od: fuxo
|
Pridané:
4.8.2007 8:39
:-D :-D
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
2.8.2007 12:39
Uz vidim tie burlive diskusie v buducnosti...
"JE KRADEZ AK NEPOZERATE/ODSTRANITE REKLAMU!!!!"
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
2.8.2007 13:59
rovnako ako ked zapinas na pc nelegalny os
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
2.8.2007 12:56
Podla mna super napad. Ajtak asi niekto spravi "crack", ktory tie otravne reklamy odstrani, pripadne niecim zakryje.
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
2.8.2007 13:59
to iste ako keby si si stiahol...ale aspon pre chudobnejsich poctivejsich obcanov bude moznost ako mat veci legalne
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
2.8.2007 13:32
Mozno to nebude presne take oznacenie ktore sa na tento SW hodi ale ja by som ho nazval spyware, hoci aj ked neviem ako presne bude tu reklamu zobrazovat ale mozno to ani nebude otravne, ved taky maly ramcek v rohu.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
2.8.2007 18:32
najprv studuj a potom nieco nazyvaj ...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Spyware
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
2.8.2007 14:37
Nejako mi to hlava nebere, naco si instalovat nieco ako Works od MS, ked tu je podstatne lespie a zdarma riesenie v podobe OpenOffice?
Skusal som Works predposlednu verziu a je to nepouzitelne. Trochu lepsi wordpad.
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
2.8.2007 17:52
presne tak, to som chcel spomenut aj ja
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
2.8.2007 18:40
lebo vela ludi ani nevie,ze existuje open office.microsoftom pre nich vsetko zacina aj konci.hlavne,ked maju works zadarmo pribaleny k laptopu,ako som mal ja.sice som ho nikdy ani len nenainstaloval,ale bol tam.a zadarmo.
|
| |
zweistein
Od: zweistein
|
Pridané:
3.8.2007 10:25
vela ludi vela nevie
|
| |
JohnyN
Od: JohnyN
|
Pridané:
7.8.2007 8:59
Je zaujimave, ze podobne kroky som nikdy u OpenOfficu nevidel, ved oni skor potrebuju penize viac ako Mrkvosoft?
|