| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
2.8.2007 8:34
No super ale aj to bluetooth co mam na mojom SE W300i mi zatial staci...
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
2.8.2007 9:17
Bezdrotove mysky su aj tak nanic...a BT na mojej 6230i mi taktiez zatial staci :)
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
2.8.2007 15:02
No ja mam v notebooku integrovany BT, takze BT myska bola jasna volba :) Netreba ziadne kable, ziadny bezdrotovy adapter do USB pre radiovu mysku a pod. Pouzivam ju len obcas, ked potrebujem s mysou robit nieco presnejsie (kreslit nejake plosaky a pod.), inac staci touchpad.
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
2.8.2007 9:39
vite aj nieco ine ako sa v diskusii chvalit s telefonom ?
skuste nieco k teme
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
2.8.2007 10:05
A idem si kupit N73 :D
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
2.8.2007 11:20
a ja zas N95 lebo ta je naj ... ide na nej opera
|
| |
yetam
Od: yetam
|
Pridané:
2.8.2007 16:12
opera išla aj na mojej 3100-vke...
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
3.8.2007 12:08
Predam moju, nechces... N73
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
2.8.2007 13:49
myslim, ze dost to pomoze bluetooth sluchatkam
a aj mysky vydrzia o dost dlhsie...
|
| |
zawinul
Od: zawinul
|
Pridané:
3.8.2007 10:28
zalezi od kocurov...
|
| |
Freddie
Od: Freddie
|
Pridané:
2.8.2007 10:25
Ja 3310nu ;-)
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
2.8.2007 17:55
super, odteraz bude este jednoduchsie, ked si v nejakom obrovskom kancli potrebujes nieco vytlacit z PDA.... ved uz to pozname
|
| |
misju
Od: misju
|
Pridané:
3.8.2007 3:01
obovskom!
|