| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
1.8.2007 12:52
možno vo verzii 8.5 to bude plnohodnotny prehliadac pre windows, ale dovtedy by som ho nechal pod Mac OS, navyse Safari ani zdaleka neni konkurencia pre Operu, ci o nico slabsi FireFox
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
1.8.2007 12:59
a čože chlapcom z epl je mekos málo?
jablko von oknom!
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
1.8.2007 15:17
o nieco slabsi FireFox?
|
| |
operaaaaaaaaaaaa ruleeeeeeeeeeez
Od: operaaaaaaaaaaaa ruleeeeeeeeeeez
|
Pridané:
1.8.2007 17:05
keby uz chces byt taky fanusik tak by si mal vediet ze sa to pise *Firefox*
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
1.8.2007 17:16
OMG typicky dement fora, co nema cim argumentovat tak sa chyta kazdej slamky
|
| |
krigel
Od: krigel
|
Pridané:
1.8.2007 21:21
lol
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
1.8.2007 19:44
mas pravdu ... spravne to malo byt "o dost slabsi Firefox" ...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
1.8.2007 13:21
"...Náš test potvrdil, že v novej verzii prišlo k výraznému zvýšeniu rýchlosti pri prekresľovaní okna napríklad pri maximalizácii a obnovení.
Kým u predchádzajúcich verzií prehliadač v takomto prípade na niekoľko sekúnd zamrzol, verzia 3.0.3 funguje v tomto smere bez problémov..."
hohohooo tak to je uspech (alebo len testeri zmenili PC z 486 na nieco novsie?):D :D :D
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
1.8.2007 13:38
Boze ty si expert :-/
|
| |
;-D
Od: ;-D
|
Pridané:
1.8.2007 18:25
dik ze si si vsimol
|
| |
syry
Od: syry
|
Pridané:
1.8.2007 13:47
"Nové Safari zrýchlilo, Apple sľubuje aj ďalšie zmeny"
čo by si ešte chcel ;)
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
1.8.2007 13:57
Veru tak, velky uspech, ked som naposledy testoval safari ja, tak mi crashol do 5 sekund, pokial som napisal google.com, takze je to dost velky uspech, osobne by som sa cudoval, keby niekto bude pouzivat safari na nemac-os-x
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
1.8.2007 19:33
No tak sa mi osobne cuduj, lebo Safari pouzivam aj pod Windowsom a nemam s nim ziadne problemy. Kludne moze konkurovat aj IE aj Opere
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
3.8.2007 10:30
ale sa mu nechce
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
4.8.2007 14:25
Safari je bezkonkurencne najlepsi prehliadac a ja osobne si myslim ze ked ho viladia pod widli tak urcite si najde svojich fanusikov aj tam , netusim z jakoho dvovodu by mal niekto pouzivat o poznanie pomalsiu operu alebo o nieco pomlasi firefox alebo to modre peklo ked bude nieco ryxlejsie. mozno len zato ze dakto tu bude tvrdi ze Opera je najlepsia lebo hmm je a hotovo :))
|
| |
Anyád
Od: Anyád
|
Pridané:
1.8.2007 19:43
Toto si URCITE pozrite na Yotube napiste CVIKK a pozrite si video!!! Fakt brutálna haluz!!!
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
1.8.2007 22:02
Jezisi , sprosty hip hop, navyse slovenský
|
| |
Hosak
Od: Hosak
|
Pridané:
2.8.2007 1:21
Debilou jak ti by som zakazal.
|
| |
siriuslek
Od: siriuslek
|
Pridané:
1.8.2007 19:52
Hi here how are you? I am newbie in www.dsl.sk so i hope i will get some friends here :)
|
| |
metl0
Od: metl0
|
Pridané:
1.8.2007 21:47
Are you cocot brother ?
|
| |
PornoTViweb
Od: PornoTViweb
|
Pridané:
2.8.2007 0:20
<u>WOW! Free Adult TV, HDTV, Good upstream 800mb/sek.</u>
<a href=http://stripit.info>Watch Porn Movies Online TV Free, over 60 TB of movies.
And All IT FREE.</a>
Unlimited categories,
<a href=http://hugevideocollection.com>FREE WEB TV</a>
|
| |
GestNat
Od: GestNat
|
Pridané:
2.8.2007 8:11
Hi!
<a href=http://freeskivideo.info/>Huge collection of quality new video.100 updater per month + Bold BONUSES for members!</a>
|
| |
fin-count
Od: fin-count
|
Pridané:
25.8.2007 17:49
http://www.inbusiness.fin-count.org
http://www.indexing.fin-count.org
http://www.money.fin-count.org
http://www.newsline.fin-count.org
http://www.support.fin-count.org
|